Атака дронами на Київщину: троє людей постраждало, пошкоджено 9 будинків

Київська область відбила третю атаку РФ протягом останнього тижня.
Про це повідомив у телеграм-каналі глава Київської ОВА Олексій Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, внаслідок нічного обстрілу шахедами вже троє постраждалих та дев’ять пошкоджених приватних будинків.
"Обухівський, Вишгородський та Бучанський райони частково знеструмлені. Заживлена тільки критична інфраструктура. Енергетики працюють над відновленням, проте ситуація складна. Зночі всі служби ліквідують наслідки атак. В області наразі запроваджені екстрені відключення. Наголошую, графіки стабілізаційних вимкнень не діють", - інформує очільник регіону.