11980 відвідувачів онлайн
6 148 25

Близько 20% киян зараз зі світлом, - директор Yasnо Коваленко

світло

Світло вимикають в усіх трьох групах одночасно, страждають усі райони. Лікарні, водоканали й метро заживлено.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив у фейсбуці директор Yasnо Сергій Коваленко.

Зазначається, що графіки не працюють, оскільки до всіх пошкоджених об'єктів, які ремонтують, додався ще інфраструктурний об’єкт. Тому світла немає на значній частині правого берега міста і подекуди - в області. Так само страждають усі райони.

Однак станом на зараз уся критична інфраструктура - лікарні, водоканали, метро - заживлена і світло є десь близько на 20% населення.

Також Коваленко зауважив, що 10 годин без світла у Києві - це, на жаль, реальність на сьогодні.

Директор Yasnо наголосив, що терміни повернення до табілізаційних відключень передбачити важко, оскільки енергетики на всіх рівнях не встигають відновити функціональність системи між прильотами.

"Сподіваюся, що завтра буде трошки краще", - резюмував Коваленко.

Топ коментарі
+19
Після початку вторгнення і обстрілів всі памятки архітектури були захищені мішками з піском, щитами, саркофагами....на це знайшлись кошти і показали по всім пабліках які ми молодці....
А що було зроблено для захисту трансформаторних підстанцій, обєктів генераціїї тепла та енергіїї, від функціонування яких задежить не лише життя простих смертних а й економіки країни???? Про БЛЕКАУТ почали говорити ще з літа.....
показати весь коментар
19.12.2022 21:16 Відповісти
+18
показати весь коментар
19.12.2022 20:58 Відповісти
+5
У Конче Заспе всегда свет,вода тепло и ракеты не летают. Это у вас там бомбят, а у них всё хорошо.
показати весь коментар
19.12.2022 21:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
коли вмикають світло,чекаю, коли його вимкнуть.
показати весь коментар
19.12.2022 20:57 Відповісти
На лівому теж немає світла. Ну добре, що хоч водоканал має живлення. Значить труби не замерзнуть і туалет не почне назад все видавати.
показати весь коментар
19.12.2022 22:34 Відповісти
Проводжу операцію з максимального розвантаження морозилки до НР (бо боюся, що світла на НР може не бути кілька днів). Тільки запланував в духовці кільця кальмарів в клярі зробити, які в холодильнику ще з довоєнних часів лежать, а тут на тобі
показати весь коментар
19.12.2022 22:36 Відповісти
Щасливі ви, що хоч вмикають. У нас вже 20 годин немає світла у моєму районі. Правий берег.
показати весь коментар
20.12.2022 02:40 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2022 20:58 Відповісти
Хоча б у 2022, якщо вже протупила у 2014.
показати весь коментар
19.12.2022 23:35 Відповісти
"Обробляють" кацапи Київську область, наступ з півночі на Київщину буде майже гарантовано.
показати весь коментар
19.12.2022 21:00 Відповісти
да ти що! обалдєть, настрадамус! прям обробляють? прям з півночі?
показати весь коментар
19.12.2022 21:14 Відповісти
Брешуть, то ми в Криму вже будемо вiдпочивати влiтку, вам лапшу какой довжини на вуха класти ?
показати весь коментар
19.12.2022 21:58 Відповісти
У Конче Заспе всегда свет,вода тепло и ракеты не летают. Это у вас там бомбят, а у них всё хорошо.
показати весь коментар
19.12.2022 21:02 Відповісти
Це ти совітаєш туда всім нарідом зібратися?
показати весь коментар
19.12.2022 21:32 Відповісти
було б непогано. але вівці не підуть
показати весь коментар
19.12.2022 21:34 Відповісти
та можливо деякі і підуть але що приватні армії на підході що орки ракетами завадять - 100%
показати весь коментар
19.12.2022 21:40 Відповісти
якщо люди захочуть жити, а якщо захочуть, щоб вижили їх діти - то підуть і в конча-заспу, і куди завгодно грітися. До речі шмигаль казав про 500 000 ! генераторів ВЖЕ переданих нахаляву від ЕС, які ніхто толком не бачив, вони мабуть там і знаходяться
показати весь коментар
19.12.2022 21:45 Відповісти
Там просто каждый может себе позволить генератор. У каждого своя скважина. Что ещё надо?
показати весь коментар
19.12.2022 21:36 Відповісти
Ну эта жэ кончазаспа!!!
показати весь коментар
19.12.2022 22:54 Відповісти
Після початку вторгнення і обстрілів всі памятки архітектури були захищені мішками з піском, щитами, саркофагами....на це знайшлись кошти і показали по всім пабліках які ми молодці....
А що було зроблено для захисту трансформаторних підстанцій, обєктів генераціїї тепла та енергіїї, від функціонування яких задежить не лише життя простих смертних а й економіки країни???? Про БЛЕКАУТ почали говорити ще з літа.....
показати весь коментар
19.12.2022 21:16 Відповісти
ха, гарне питання - але ******* біля корита страшні тільки кулі та бавовни, саме тому ТРО залишають без зброї, проти змі - блокування, проти солдата - шибениця. Зашиваються.
показати весь коментар
19.12.2022 21:34 Відповісти
Потрібно всі обленерго наперіод війни тимчасово передати під керівництво військових адміністрацій,тоді буде світло і тепло
показати весь коментар
19.12.2022 21:33 Відповісти
запросто... але хунти у нас нажаль немає... Ця хунта могла б створитись тільки до "роззброєння". Тепер ми на ниточках управління...

А так да - юлька ще в 2008 пропонувала все переносити під землю... Благо після совку у нас 13-15 тис глибинних будівль.
До речі - вони опечатані та під охороною до сих пір. А ще саме цікаве так те що в В.Бурлук Харк.обл. охорона підземних складів при "окупації" не змінювалась 😀...

От і думайте - чому це ахметов (татарин) не обновляв обленерги... Стирол пам'ятаєте? Да тому що ось ЕС "відшкодує" а він побудує нові, профіт. Це ж не Стрілка в Радість (Счастье/Слов'янськ) пускати... Це навіть круче чим ввезти демпінгові сонячні панелі та стребувати по 11 грн за квт ... Це порядком 15 млрд в місяць... А пенсія 55 долл? А х** з ними.
показати весь коментар
19.12.2022 21:44 Відповісти
СБУ треба краще працювати. Останні прильоти - це е інакше якнаводка з боку "любителей русского мира" серед персоналу або навіть керівництва ДТЕК
показати весь коментар
19.12.2022 21:52 Відповісти
Очень много поклонников Мордора!
показати весь коментар
19.12.2022 23:12 Відповісти
З 07:00 вчорашнього дня (тобто вже 25 годин) будинок , де я живу, без світла.
Правий берег
показати весь коментар
20.12.2022 08:30 Відповісти
Найближчий пункт незламності (де можна хоча б зарядити телефони) - 2,5 км