8225 відвідувачів онлайн
10 850 27

Ми зобов’язані перерізати логістику ворога на Кримському мосту, - Малюк

кримський,міст,керченський

Виконувач обов’язків глави Служби безпеки України Василь Малюк не коментує публічно обставини вибухів на незаконно спорудженому російськими окупантами мосту через Керченську протоку, проте наголошує, що, відповідно до норм міжнародного і національного права, звичаїв ведення війни, а також виходячи з оперативної обстановки, Україна зобов’язана перерізати там логістику ворога.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "1+1", інформує Цензор.НЕТ.

"Кримський міст. Відповідно до норм міжнародного права, норм чинного законодавства України, звичаїв і традицій ведення війни та виходячи з аналізу оперативної обстановки ми просто зобов'язані там перерізати логістику ворогові", - сказав Малюк.

"Водночас сьогодні вам публічно я не можу якимсь чином це прокоментувати та розповісти якісь деталі", - додав він.

"З часом усе стане відомо... Зараз мені цікаво спостерігати за російським псевдослідством: працюють, затримали, наскільки мені відомо, вже 22 своїх громадян, катують, до речі, їх, проводять поліграфічні дослідження. І мені цікаво, на що вони вийдуть, тож спостерігатимемо, а всі деталі, відповідно, ми дізнаємося після нашої перемоги", - підсумував Малюк.

Топ коментарі
+15
але як так?

Боневтик в інтерв'ю західним ЗМІ стверджував що "Ми цей вибух не замовляли - ми тут не до чого"

Чергове підтвердження - чим менше ЗеЄрмаки знають, тим успішніша робота наших ДРГ
показати весь коментар
21.12.2022 14:13 Відповісти
+8
Чик і нема мосту.
показати весь коментар
21.12.2022 14:05 Відповісти
+7
"Дякую, капітан Очевидність!" (С)
показати весь коментар
21.12.2022 14:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Дякую, капітан Очевидність!" (С)
показати весь коментар
21.12.2022 14:05 Відповісти
Лише погрози впродовж 10 місяців війни....
показати весь коментар
21.12.2022 14:47 Відповісти
Сам придумал или старшие надоумили такую чушь написать?
показати весь коментар
21.12.2022 16:01 Відповісти
Чик і нема мосту.
показати весь коментар
21.12.2022 14:05 Відповісти
Меньше слов- больше дела!
показати весь коментар
21.12.2022 15:10 Відповісти
але як так?

Боневтик в інтерв'ю західним ЗМІ стверджував що "Ми цей вибух не замовляли - ми тут не до чого"

Чергове підтвердження - чим менше ЗеЄрмаки знають, тим успішніша робота наших ДРГ
показати весь коментар
21.12.2022 14:13 Відповісти
ну ось, замовлення посипались і малюк Вася палить.
показати весь коментар
21.12.2022 14:14 Відповісти
Батько Махно..вы чули..Моцкали зерно крадуть..
Та чув..учора Гитлер и Сралин звонили.. дайте хоч кило капусты..красножопым та беложопым моцкалям..на Сніданок...холера тупа Нищеброди Задрипані.....🤣🤣🤣 Слава ЗСУ та Генералу Залужному 🔱❤️🖤🔱
показати весь коментар
21.12.2022 14:18 Відповісти
и тебе слава...
показати весь коментар
21.12.2022 16:34 Відповісти
Так пошли на операцию хероя баканова! Он и взорвет мост , вместе с собой!
показати весь коментар
21.12.2022 14:23 Відповісти
Назовем пустое, заброшенное село в его честь. Хербакан например)))
показати весь коментар
21.12.2022 15:22 Відповісти
Карл Маркс еще 150 лет назад сказал.. Мировая революция может произойти только в развитием капитализма в странах Европы..Британия Франция Германия...в ближайшие 50 лет..РабZeя на сегодня..самая отсталая имеррия в Мире...🤣🤣🤣
показати весь коментар
21.12.2022 14:29 Відповісти
Ріж,чи треба командним голосом сказати.
показати весь коментар
21.12.2022 14:33 Відповісти
Первые рулоны туалетной бумаги в Сссре начали производить летом 1969 года...а казали СССР впереди планеты всей...
показати весь коментар
21.12.2022 14:36 Відповісти
А в 1961 году сначала гайнули в космос - нахрена нам на Земле туалетная бумага - нам планеты подавай))))
показати весь коментар
21.12.2022 15:24 Відповісти
что они все несут? Из принцыпа, сказал, отметился, сел?
показати весь коментар
21.12.2022 14:36 Відповісти
Відосіком будете перерізати чи обіцянкою?
показати весь коментар
21.12.2022 14:53 Відповісти
Угу, всі Вам про це пишуть - КРИМСКИЙ міст треба добить
показати весь коментар
21.12.2022 14:58 Відповісти
Віддайте владу тим хто спроможній не тільки скиглити і Путін відступить. Бо він в зелених побачів тих, хто тільки спроможній по Оманах відпочивати та гнилий базар вести.
показати весь коментар
21.12.2022 14:59 Відповісти
ага. нам тільки виборів чи перевороту не вистачає. справимся чим є.
показати весь коментар
21.12.2022 15:01 Відповісти
зеленим лайном ворога закидаєш?
показати весь коментар
21.12.2022 15:10 Відповісти
може пізніше, поки плавай собі