8773 відвідувача онлайн

Конгрес США схвалив бюджет, де міститься $44 млрд допомоги для України

сша,конгрес

Палата представників Конгресу за Сенатом затвердила бюджет США на 2023 рік, який передбачає великий пакет фінансової допомоги для України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє CNN.

Федеральний бюджет США на 2023 рік становитиме 1,7 трлн доларів, до нього включено 44,9 млрд доларів для підтримки України та союзників по НАТО.

Вказано, що загальний обсяг фінансування перевищує приблизно 1,5 трильйона доларів, виділених у попередньому році. Лідери Сенату та Палати представників вже сьогодні планують направити законопроект президенту США Джо Байдену на підпис.

Повідомляється, що демократи та республіканці сперечалися між собою, скільки грошей слід виділяти на військові та невоєнні програми.

Топ коментарі
+28
где то за паребриком слышны канонады пуканов!
показати весь коментар
23.12.2022 21:31 Відповісти
+21
Дякую США! Разом ми знищемо Імперію Зла! Ваша Зброя - Наші ЗСУ! Перемога буде за нами!
показати весь коментар
23.12.2022 21:35 Відповісти
+12
Дякуємо!
Боже, благослови Америку!

А ще прийнято закон про конфіскацію грошей рашиських олігархів на користь України.
І це гарно!
Кожен кацап має знати, що за війну платитиме рашка
показати весь коментар
23.12.2022 21:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
где то за паребриком слышны канонады пуканов!
показати весь коментар
23.12.2022 21:31 Відповісти
канонады пуканов.... , представил скапееву, аж подлива пошла в труханы
показати весь коментар
23.12.2022 21:43 Відповісти
уренгой перебрался в Кремль. газуют.
показати весь коментар
24.12.2022 16:31 Відповісти
Амерам-черговий респект...
показати весь коментар
23.12.2022 21:33 Відповісти
Дякую США! Разом ми знищемо Імперію Зла! Ваша Зброя - Наші ЗСУ! Перемога буде за нами!
показати весь коментар
23.12.2022 21:35 Відповісти
ЗнищИмо. Тільки так !
показати весь коментар
24.12.2022 19:04 Відповісти
Оркам - П...ДА
показати весь коментар
23.12.2022 21:36 Відповісти
Цікаво, скільки слонів проголосувало за цей бюджет США...
показати весь коментар
23.12.2022 21:36 Відповісти
шість !
показати весь коментар
24.12.2022 16:33 Відповісти
Скільки з того, що ухвалили, є реальною військовою допомогою? Чи вся вона надійде у 2023 році або буде розтягнута на декілька років?
показати весь коментар
23.12.2022 21:37 Відповісти
ruski , tebe s etava budzeta i koroshki nepalagaietsa ....sasi saulku svinosabaka !
показати весь коментар
23.12.2022 21:45 Відповісти
вам на часі з Мелітополя дупу дерти
показати весь коментар
23.12.2022 21:47 Відповісти
Американський ВПК вдячний ЗСУ - кращому рекламному менеджеру його продукції 😂👍

Американські робітники теж
показати весь коментар
23.12.2022 21:48 Відповісти
Дякуємо!
Боже, благослови Америку!

А ще прийнято закон про конфіскацію грошей рашиських олігархів на користь України.
І це гарно!
Кожен кацап має знати, що за війну платитиме рашка
показати весь коментар
23.12.2022 21:45 Відповісти
Недарма Зеленський туди літав
показати весь коментар
23.12.2022 21:47 Відповісти
На одній митниці зараз ********* 15 млрд грн в місяць. Навести порядок тільки на митницях і це від 2 млрд долларів на рік чистого доходу.
показати весь коментар
23.12.2022 22:03 Відповісти
Тільки готівку зеленим не давайте в лапи!
показати весь коментар
23.12.2022 21:53 Відповісти
44,9 млрд доларів для підтримки України та союзників по НАТО. Добре, що виділили. Скільки Україні, а скільки союзникам? Очевидно, що союзники будуть виробляти зброю для України.
показати весь коментар
23.12.2022 21:59 Відповісти
Нахєра проводити реформи? нахєра боротися з корупцією? нахєра гнати ******* мародерів із влади? нахєра клоунам взагалі щось робити для реформування країни, якщо є 30+млрд баксів, як можна пиляти по-старому.
показати весь коментар
23.12.2022 22:00 Відповісти
показати весь коментар
23.12.2022 22:00 Відповісти
Якби ці 44 мільярда у вигляді інвестицій дали десь за часів Ющенка, то не було б цієї війни. Бо Україна була б поруч з Польщею у ЄС та НАТО. Тоді давали кацапні і розвинули її до теперішнього стану. Що вони почали себе почувати пупами землі.
показати весь коментар
23.12.2022 22:02 Відповісти
При Ющенко якраз були рекордні інвестицій. Однак мудрий нарід вирішив, що зек має бути прєзіком в країні, тому в ЄС і НАТО точно не були б.
показати весь коментар
23.12.2022 22:05 Відповісти
При Ющенко були не інвестиції,а зайшов спекулятивний (так називаємий блукаючий) капітал.
Що визвало надування пухирів в різних сферах (крім реальної в виробництва),тому закінчилось все,тим що ми знаємо-обвалом 2008 року,і хоч пусковим моментом була світова криза, Україну вона заділа набагато сильніше.
показати весь коментар
23.12.2022 22:23 Відповісти
Реальне виробництво легкових автомобілів в Україні за часів Ющенка було найвищим за всі роки незалежності. Якого ще тобі виробництва не вистачає?
показати весь коментар
24.12.2022 10:17 Відповісти
я мля твоє " твоє виробництво запорізьких калош " під назвою ланос до кінця життя буду памятать , коли новоспечені нувориші тигипко , васадсе , святаш шляхом підкупу депів пропхали в Верх раді закон про підвищеня мита на ввіз авто в десятки разів для того щоб прибрати конкурентів з авторинку і набивати собі кармани... тоді скільки людей влетіли на бабло з цією ротаможкою ... ти як до сих пір ЛАНОСІ їздиш ??? тепер всі ці тварі сидять в па-раші ..
показати весь коментар
24.12.2022 12:37 Відповісти
А якже закарпатський Єврокар? Їхні Шкода, Фольксваген хіба хєрові машини?! А хюндай від богдан моторс? Не пам'ятаю в якому місті, збиралися відкривати конвеєр на ауді, мерседес. І до речі, ціни на нові іномарки у 2006-2008 були норм (як у середньому по Європі) + давали кредит 9%. Мій батько тоді взяв у кредит нову тойоту короллу седан. Дуже класна машина.
показати весь коментар
24.12.2022 12:59 Відповісти
На рахунок Заз -я трохи не згідний,особливо за те що доводилось купляти не дуже якісну машину ,за кошти 5 літнього фольсквагену.
Тим більше ,що перші Ланос були майже повністю польські ,навіть з моторами мелітополя.(сам був власником Сенсо-ланосу 1,4 2007 року-вме польське від'їздило до 180 тис ,а мотор кожні 30 тис ремонтував)
показати весь коментар
24.12.2022 18:56 Відповісти
Ющенко Іуда, який привів до влади Януковича со всіма наслідками які ми зараз і маємо. Все робив гад щоб Янукович переміг на виборах президента. Шкода що це якось залишилось поза увагою народу
показати весь коментар
24.12.2022 09:26 Відповісти
Відкрий результати президентських виборів 2004р. Там майже 45% проголосували за зека. Така сама куйня і на парламентських виборах. думайТЕ, це не про тебе.
показати весь коментар
24.12.2022 10:16 Відповісти
Я приймав участь в тих виборах 2004 року в комісії від однієї з провладних партій (на роботі відправили,бо директор була представником яника по черкаській області)-то на свої очі бачив оті 45 відсотків(якщо 20 було реально,то добре,все інше мухльож з корінцями бюлетенів,та особливо "підрахунок" їх потім.)
Так що ті 45 відсотків,то як 73 у зеленого пройдисвіта.
І це центральна область,на заході мабуть ще менше по реалу,а на півдні та сході може і було реальних 45,та все інше -дописали та типу підрахували.
показати весь коментар
24.12.2022 18:51 Відповісти
Та недарма учора Сенат США ухвалив поправку, яка дозволяє конфіскувати заморожені активи російських олігархів для подальшої їх передачі Україні. Для американських платників податків та економіки штатів це дуже непоганий бонус. Вважайте, що частково (а можливо і повністю 😀) нас профінансують оті олігархи 🤭
показати весь коментар
23.12.2022 22:03 Відповісти
показати весь коментар
23.12.2022 22:19 Відповісти
Украина должна отметить в истории вклад сделанный Великобританией и США и союзниками - нужно славу победы сделать общей!!! Мы должны быть все вместе - в одной форме!
показати весь коментар
24.12.2022 06:16 Відповісти
God bless America 🙏
показати весь коментар
24.12.2022 11:39 Відповісти
https://youtu.be/hJGUhF0_f8M ...

Миллионы долларов США закатывают ..в асфальт.. видео от Олени Требушної...їдемо в НАТО?ну ну...
показати весь коментар
24.12.2022 14:12 Відповісти
І то є good. З Різдвом Христовим!
показати весь коментар
24.12.2022 15:09 Відповісти
Мистер Байденко дайте дЕмаку Татарову и ГЕТьманцевым чувакам Кучмистам ще 29 ярдів на дорогу Бахмут Краматорськ Славянск. Поверну 588 ярдів Байдена..
Зуб даю

..