5500 посетителей онлайн

Конгресс США одобрил бюджет, где содержится $44 млрд помощи для Украины

сша,конгрес

Палата представителей Конгресса за Сенатом утвердила бюджет США на 2023 год, предусматривающий большой пакет финансовой помощи для Украины.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает CNN.

Федеральный бюджет США на 2023 год составит 1,7 трлн долларов, в него включено 44,9 млрд долларов для поддержки Украины и союзников по НАТО.

Указано, что общий объем финансирования превышает около 1,5 триллиона долларов, выделенных в предыдущем году. Лидеры Сената и Палаты представителей уже сегодня планируют направить законопроект президенту США Джо Байдену на подпись.

Сообщается, что демократы и республиканцы спорили, сколько денег следует выделять на военные и невоенные программы.

Топ комментарии
+28
где то за паребриком слышны канонады пуканов!
показать весь комментарий
23.12.2022 21:31 Ответить
+21
Дякую США! Разом ми знищемо Імперію Зла! Ваша Зброя - Наші ЗСУ! Перемога буде за нами!
показать весь комментарий
23.12.2022 21:35 Ответить
+12
Дякуємо!
Боже, благослови Америку!

А ще прийнято закон про конфіскацію грошей рашиських олігархів на користь України.
І це гарно!
Кожен кацап має знати, що за війну платитиме рашка
показать весь комментарий
23.12.2022 21:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
где то за паребриком слышны канонады пуканов!
показать весь комментарий
23.12.2022 21:31 Ответить
канонады пуканов.... , представил скапееву, аж подлива пошла в труханы
показать весь комментарий
23.12.2022 21:43 Ответить
уренгой перебрался в Кремль. газуют.
показать весь комментарий
24.12.2022 16:31 Ответить
Амерам-черговий респект...
показать весь комментарий
23.12.2022 21:33 Ответить
Дякую США! Разом ми знищемо Імперію Зла! Ваша Зброя - Наші ЗСУ! Перемога буде за нами!
показать весь комментарий
23.12.2022 21:35 Ответить
ЗнищИмо. Тільки так !
показать весь комментарий
24.12.2022 19:04 Ответить
Оркам - П...ДА
показать весь комментарий
23.12.2022 21:36 Ответить
Цікаво, скільки слонів проголосувало за цей бюджет США...
показать весь комментарий
23.12.2022 21:36 Ответить
шість !
показать весь комментарий
24.12.2022 16:33 Ответить
Скільки з того, що ухвалили, є реальною військовою допомогою? Чи вся вона надійде у 2023 році або буде розтягнута на декілька років?
показать весь комментарий
23.12.2022 21:37 Ответить
ruski , tebe s etava budzeta i koroshki nepalagaietsa ....sasi saulku svinosabaka !
показать весь комментарий
23.12.2022 21:45 Ответить
вам на часі з Мелітополя дупу дерти
показать весь комментарий
23.12.2022 21:47 Ответить
Американський ВПК вдячний ЗСУ - кращому рекламному менеджеру його продукції 😂👍

Американські робітники теж
показать весь комментарий
23.12.2022 21:48 Ответить
Дякуємо!
Боже, благослови Америку!

А ще прийнято закон про конфіскацію грошей рашиських олігархів на користь України.
І це гарно!
Кожен кацап має знати, що за війну платитиме рашка
показать весь комментарий
23.12.2022 21:45 Ответить
Недарма Зеленський туди літав
показать весь комментарий
23.12.2022 21:47 Ответить
На одній митниці зараз ********* 15 млрд грн в місяць. Навести порядок тільки на митницях і це від 2 млрд долларів на рік чистого доходу.
показать весь комментарий
23.12.2022 22:03 Ответить
Тільки готівку зеленим не давайте в лапи!
показать весь комментарий
23.12.2022 21:53 Ответить
44,9 млрд доларів для підтримки України та союзників по НАТО. Добре, що виділили. Скільки Україні, а скільки союзникам? Очевидно, що союзники будуть виробляти зброю для України.
показать весь комментарий
23.12.2022 21:59 Ответить
Нахєра проводити реформи? нахєра боротися з корупцією? нахєра гнати ******* мародерів із влади? нахєра клоунам взагалі щось робити для реформування країни, якщо є 30+млрд баксів, як можна пиляти по-старому.
показать весь комментарий
23.12.2022 22:00 Ответить
показать весь комментарий
23.12.2022 22:00 Ответить
Якби ці 44 мільярда у вигляді інвестицій дали десь за часів Ющенка, то не було б цієї війни. Бо Україна була б поруч з Польщею у ЄС та НАТО. Тоді давали кацапні і розвинули її до теперішнього стану. Що вони почали себе почувати пупами землі.
показать весь комментарий
23.12.2022 22:02 Ответить
При Ющенко якраз були рекордні інвестицій. Однак мудрий нарід вирішив, що зек має бути прєзіком в країні, тому в ЄС і НАТО точно не були б.
показать весь комментарий
23.12.2022 22:05 Ответить
При Ющенко були не інвестиції,а зайшов спекулятивний (так називаємий блукаючий) капітал.
Що визвало надування пухирів в різних сферах (крім реальної в виробництва),тому закінчилось все,тим що ми знаємо-обвалом 2008 року,і хоч пусковим моментом була світова криза, Україну вона заділа набагато сильніше.
показать весь комментарий
23.12.2022 22:23 Ответить
Реальне виробництво легкових автомобілів в Україні за часів Ющенка було найвищим за всі роки незалежності. Якого ще тобі виробництва не вистачає?
показать весь комментарий
24.12.2022 10:17 Ответить
я мля твоє " твоє виробництво запорізьких калош " під назвою ланос до кінця життя буду памятать , коли новоспечені нувориші тигипко , васадсе , святаш шляхом підкупу депів пропхали в Верх раді закон про підвищеня мита на ввіз авто в десятки разів для того щоб прибрати конкурентів з авторинку і набивати собі кармани... тоді скільки людей влетіли на бабло з цією ротаможкою ... ти як до сих пір ЛАНОСІ їздиш ??? тепер всі ці тварі сидять в па-раші ..
показать весь комментарий
24.12.2022 12:37 Ответить
А якже закарпатський Єврокар? Їхні Шкода, Фольксваген хіба хєрові машини?! А хюндай від богдан моторс? Не пам'ятаю в якому місті, збиралися відкривати конвеєр на ауді, мерседес. І до речі, ціни на нові іномарки у 2006-2008 були норм (як у середньому по Європі) + давали кредит 9%. Мій батько тоді взяв у кредит нову тойоту короллу седан. Дуже класна машина.
показать весь комментарий
24.12.2022 12:59 Ответить
На рахунок Заз -я трохи не згідний,особливо за те що доводилось купляти не дуже якісну машину ,за кошти 5 літнього фольсквагену.
Тим більше ,що перші Ланос були майже повністю польські ,навіть з моторами мелітополя.(сам був власником Сенсо-ланосу 1,4 2007 року-вме польське від'їздило до 180 тис ,а мотор кожні 30 тис ремонтував)
показать весь комментарий
24.12.2022 18:56 Ответить
Ющенко Іуда, який привів до влади Януковича со всіма наслідками які ми зараз і маємо. Все робив гад щоб Янукович переміг на виборах президента. Шкода що це якось залишилось поза увагою народу
показать весь комментарий
24.12.2022 09:26 Ответить
Відкрий результати президентських виборів 2004р. Там майже 45% проголосували за зека. Така сама куйня і на парламентських виборах. думайТЕ, це не про тебе.
показать весь комментарий
24.12.2022 10:16 Ответить
Я приймав участь в тих виборах 2004 року в комісії від однієї з провладних партій (на роботі відправили,бо директор була представником яника по черкаській області)-то на свої очі бачив оті 45 відсотків(якщо 20 було реально,то добре,все інше мухльож з корінцями бюлетенів,та особливо "підрахунок" їх потім.)
Так що ті 45 відсотків,то як 73 у зеленого пройдисвіта.
І це центральна область,на заході мабуть ще менше по реалу,а на півдні та сході може і було реальних 45,та все інше -дописали та типу підрахували.
показать весь комментарий
24.12.2022 18:51 Ответить
Та недарма учора Сенат США ухвалив поправку, яка дозволяє конфіскувати заморожені активи російських олігархів для подальшої їх передачі Україні. Для американських платників податків та економіки штатів це дуже непоганий бонус. Вважайте, що частково (а можливо і повністю 😀) нас профінансують оті олігархи 🤭
показать весь комментарий
23.12.2022 22:03 Ответить
показать весь комментарий
23.12.2022 22:19 Ответить
Украина должна отметить в истории вклад сделанный Великобританией и США и союзниками - нужно славу победы сделать общей!!! Мы должны быть все вместе - в одной форме!
показать весь комментарий
24.12.2022 06:16 Ответить
God bless America 🙏
показать весь комментарий
24.12.2022 11:39 Ответить
https://youtu.be/hJGUhF0_f8M ...

Миллионы долларов США закатывают ..в асфальт.. видео от Олени Требушної...їдемо в НАТО?ну ну...
показать весь комментарий
24.12.2022 14:12 Ответить
І то є good. З Різдвом Христовим!
показать весь комментарий
24.12.2022 15:09 Ответить
Мистер Байденко дайте дЕмаку Татарову и ГЕТьманцевым чувакам Кучмистам ще 29 ярдів на дорогу Бахмут Краматорськ Славянск. Поверну 588 ярдів Байдена..
Зуб даю

..