9749 відвідувачів онлайн
3 826 28

Здолавши російську агресію, Україна стане членом НАТО, - Кулеба

кулеба

Україна, здолавши російську агресію, стане членом НАТО на докорінно інших умовах, ніж було між 2008 та 2022 роками.

Про це на Конференції послів України заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Якщо відверто, раніше ми конче потребували вступу в НАТО саме для того, щоб на нас не напала Росія. Тоді Москва залякала союзників і нам відмовили у захисті. Але нині ситуація докорінно інша. За вагомої підтримки тих самих союзників, але тепер це саме наша армія, яка б’є агресора. Здолавши російську загрозу не лише для себе, але і для євроатлантичного простору, ми станемо учасником колективної безпеки на докорінно інших умовах, ніж це могло статися між 2008 і 2022 роками", - заявив глава МЗС.

Міністр наголосив, що Україна буде вже "не бідною родичкою", яку сховали під крило п’ятої статті НАТО. Україна, за його словами, вже є міцною військовою потугою, яка фундаментально змінює військовий баланс у регіоні та виступає донором безпеки для НАТО.

"А сьогодні не слухайте тих, хто просторікує про неможливість членства України в НАТО. Ми це вже проходили. Якщо ми добре зробимо свою роботу, завтра вони ж співатимуть осанну євроатлантичній Україні", - зазначив Кулеба.

Топ коментарі
+8
Україна стане членом НАТО, коли Zeлених мародерів викинуть із влади.
показати весь коментар
24.12.2022 06:02 Відповісти
+7
Коли Україна здолає Голіафа - Україну приймуть в клуб захсту від Голіафа.
показати весь коментар
23.12.2022 23:26 Відповісти
+6
Це той Кулеба,який на побігеньках у завхоза.?
показати весь коментар
24.12.2022 00:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коли Україна здолає Голіафа - Україну приймуть в клуб захсту від Голіафа.
показати весь коментар
23.12.2022 23:26 Відповісти
Ви про що? Який Голіаф й які клуби захисту від нього?
Забагато на себе не тягніть.... без допомоги союзників рашисти й досі б стояли під Київом, Черніговом та Херсоном з Харковом.
показати весь коментар
24.12.2022 09:12 Відповісти
Коли Україна здолає кацапію НАТА захоче приєднатись до нас.
показати весь коментар
23.12.2022 23:26 Відповісти
От би хотілося побачити як лягушатник макроша співатиме осанну, а різні там орбанці та румени радеви йому підспівували 😀
показати весь коментар
23.12.2022 23:31 Відповісти
В ідеалі було б - викинути ворога за поребрік, та швидко приєднатися до Альянсу. Але так як єрмачня з ригами робить "реформи", то це мабуть мрії... Та ще й кількість імпотентів та запроданців при владі у європейських країнах...
показати весь коментар
23.12.2022 23:42 Відповісти
А макрон так не вважає:

https://www.dw.com/uk/makron-vvazae-vstup-ukraini-do-nato-malojmovirnim/a-64184949
показати весь коментар
23.12.2022 23:57 Відповісти
.... Новый оборонный бюджет, в частности, предусматривает выделение $6 млрд на «сдерживание» россии в Европе и дополнительных $800 млн на помощь Украине. Его сумма стала рекордной в истории США
Джо Байден подписал оборонный бюджет США на 2023 год на рекордные $858 млрд
показати весь коментар
24.12.2022 01:07 Відповісти
а Кулеба задавав питання,-тим послам Европи
чи хоть одна держава Европи могла б встояти проти такої навали раші?
і за скільки часу, здалась би та сама Німеччина чи Франція..3 дні --тиждень?
Чому не задасть питання?Так як очікували від України,що вона здасться за тиждень
показати весь коментар
24.12.2022 00:08 Відповісти
Це той Кулеба,який на побігеньках у завхоза.?
показати весь коментар
24.12.2022 00:48 Відповісти
Той самий. Продовжує піарити зелено-блакитну владу замість того, щоби виконувати безпосередньо свою роботу.
показати весь коментар
24.12.2022 08:42 Відповісти
колись думав що воно мудріше
показати весь коментар
24.12.2022 01:18 Відповісти
Він завжди був посіпакою Зелі.
показати весь коментар
24.12.2022 07:03 Відповісти
https://skelet.info/dmitrij-kuleba/
показати весь коментар
24.12.2022 09:40 Відповісти
це багато пояснює
показати весь коментар
25.12.2022 08:30 Відповісти
Після ЗЕленого закону про КСУ зовсім не факт.
показати весь коментар
24.12.2022 02:33 Відповісти
Пане Кулеба, якщо НАТО, буде таке ж рішуче, як після попадання мокшанської ракети по Польщі, то йди ти за сруським кораблем....
показати весь коментар
24.12.2022 05:42 Відповісти
Україна стане членом НАТО, коли Zeлених мародерів викинуть із влади.
показати весь коментар
24.12.2022 06:02 Відповісти
Якщо наженемо Узеленських то станемо.
показати весь коментар
24.12.2022 07:02 Відповісти
Ну і навіщо їй тоді НАТО?
показати весь коментар
24.12.2022 08:08 Відповісти
Україна стане членом НАТО коли зміниться вся ця кодла під назвою уряд, ВР та інші похідні від цього
показати весь коментар
24.12.2022 08:13 Відповісти
Треба прийняти рішення заздалегідь, щоб коли буде звільнено останній метр української землі, то вступ у НАТО відбувся автоматично.
показати весь коментар
24.12.2022 08:17 Відповісти
Україна для Європи - це дійсно "бідна родичка", бо на сьогодні у нас повністю знищена економіка та травмоване війною суспільство ....і відбудуватись самостійно ми вже не зможемо... І лише дурень радісно слухає цей пі#дьож від команди "********"....
показати весь коментар
24.12.2022 08:28 Відповісти
Этот "кулеба иностранных дел" такой сказочник....
показати весь коментар
24.12.2022 08:41 Відповісти
НАТО стане членом України
показати весь коментар
24.12.2022 08:49 Відповісти
не факт
показати весь коментар
24.12.2022 09:25 Відповісти
Школота беззуба голос подала. Сиди тихо в тіні Єрмака, не звизди.
показати весь коментар
24.12.2022 11:17 Відповісти
без сомнений