10190 відвідувачів онлайн

Ключовим чинником стримування для російських наступальних операцій є брак боєприпасів, - британська розвідка

рф

Із жовтня Росія посилила свої сили в Україні десятками тисяч резервістів. Попри скорочення гостроти нестачі особового складу, брак боєприпасів залишається ключовим фактором стримування для російських наступальних операцій.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, Росія, ймовірно, обмежила свої далекобійні ракетні удари по українській інфраструктурі приблизно раз на тиждень через обмежену наявність крилатих ракет.

За даними британської розвідки, Росія навряд чи збільшила запаси артилерійських боєприпасів настільки, щоб можна було проводити великомасштабні наступальні операції.

"Вразливість нинішньої оперативної схеми Росії полягає в тому, що навіть просте ведення оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту потребує значної щоденної витрати снарядів і ракет", - наголошується в повідомленні Міноборони Британії.

Топ коментарі
+17
показати весь коментар
24.12.2022 09:56 Відповісти
+14
А як же друга армія збиралась воювати з усім світом?
показати весь коментар
24.12.2022 09:45 Відповісти
+7
Жидо - Кацапобільшовики завжди воювали м'ясом кацапів!
показати весь коментар
24.12.2022 09:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А як же друга армія збиралась воювати з усім світом?
показати весь коментар
24.12.2022 09:45 Відповісти
Головне Наступати...куди
показати весь коментар
24.12.2022 09:57 Відповісти
Це ж елементарно, якщо захоплювати кожну країну за три дні, то повинно було вистачити.
показати весь коментар
24.12.2022 10:05 Відповісти
Жидо - Кацапобільшовики завжди воювали м'ясом кацапів!
показати весь коментар
24.12.2022 09:54 Відповісти
показати весь коментар
24.12.2022 09:56 Відповісти
Дебільний переклад дебільного формулювання...
показати весь коментар
24.12.2022 09:56 Відповісти
Ватан, чи и того поболее?
показати весь коментар
24.12.2022 10:00 Відповісти
Женя напиши як би ти сформолював це без приколу.
показати весь коментар
24.12.2022 10:12 Відповісти
Брак *********** заважає підарасам здійснювати наступальні дії. Наприклад...
показати весь коментар
24.12.2022 11:05 Відповісти
Дякую.
показати весь коментар
24.12.2022 11:14 Відповісти
Шо вони нас всі запевняют шо рашка на подсосі -- даите більше зброі .
показати весь коментар
24.12.2022 10:09 Відповісти
Северный Корея доставит мавзолейному Вермахту даже пуговицы..где то я это уже читал...,ах да.. ЛендЛиз для краснопузых поставлял Рузвельт с сентября 1941 года и пуговицы для гимнастерок кажись 50 млн. Штук...😁
показати весь коментар
24.12.2022 10:11 Відповісти
Сев Корея тоже не может остаться без вооружения. На неё тоже может напасть весь мир ху.ло даже карту привозил.
показати весь коментар
24.12.2022 10:15 Відповісти
Chicago. Made in USA.
показати весь коментар
24.12.2022 14:33 Відповісти
Обмаль зброї, а пуляють наче скаженні
показати весь коментар
24.12.2022 10:15 Відповісти
РабZeя использует снаряды и прочий металлолом 40 летней давности..потому они и падают по Белгороду Брянску и прочим Саратовам с Рязанью....Потому и горит каждый день Бавовна... даже в Ангарске...🤣🤣
показати весь коментар
24.12.2022 10:19 Відповісти
Не здивуюсь якщо в них є ще снаряди царских часів - на складах на заході України зберігалися снаряди до гармат Австро-Угорщини.
показати весь коментар
24.12.2022 16:57 Відповісти
30 років ці дебили готувалися до 3ої світової та відновлняя свого сересере.
Боже, яке воно кончене
показати весь коментар
24.12.2022 10:45 Відповісти
Тому я не дуже радію бавовні десь в супермаркеті чи ринку на рашці.Якби завод військового виробництва згорів ,то це був би результат.А ті всі репортажі про їх пожежі,то це акт "члєнаврєдітєльства".
показати весь коментар
24.12.2022 10:57 Відповісти