11122 відвідувача онлайн
21 602 118

Лампи розжарювання обмінюватимуть на LED у відділеннях Укрпошти, - Мінреінтеграції

лампа

В Україні стартує програма заміни старих лампочок розжарювання на нові LED-лампи. Їх обмінюватимуть у відділеннях Укрпошти.

Про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

З нового року повнолітні українці зможуть безкоштовно отримати 5 світлодіодних ламп замість старих ламп розжарювання і в такий спосіб зробити свій внесок у балансування електросистеми України.

"Це суттєва економія. До прикладу, 50 млн LED-лампочок можуть розвантажити роботу цілого реактора атомної електростанції", - зазначили у Мінреінтеграції.

Людині, яка вирішить скористатися програмою, потрібно лише попередньо залишити заявку у "Дії", прийти у відділення Укрпошти й обміняти 5 ламп старого зразка на таку ж кількість світлодіодних.

Як повідомлялося, Україна розраховує до кінця цього року отримати енергозберігаючі LED-лампи від країн-партерів для заміни у населення та у низці установ.

Топ коментарі
+29
Все старые лампочки нужно вкрутить в зеленые задницы слуг избранного народа!
показати весь коментар
25.12.2022 20:18 Відповісти
+23
добра, особливо для сільських та районних пенсіонерів
у них же всіх смартфони і дія завантажена......
показати весь коментар
25.12.2022 20:26 Відповісти
+21
На Укрпошті і так черги страшні! То електрики нема, то тревога повітряна і вони не працюють! Комунальні послуги народ ще ходе платити, теж вибішують. Тепер ще будуть толпи стояти лампочки міняти. Може пошта повинна займатись своїм основним ділом, це пересилка посилок і листів?!
показати весь коментар
25.12.2022 20:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Давати лампочки надо не через дію а по паспорту. Ще невідомо що то за лампи😆 неділі дві посвітят і згорят😏, як чясто так буває з економеш на електроенергію🤔 втратиш на лампах🤣🤣🤣🤣🤣🤣. А лампи наклала год точно обробляти.😏
показати весь коментар
25.12.2022 21:13 Відповісти
На найближчих виборах краще роздати. Явка буде рекордною.
показати весь коментар
25.12.2022 21:49 Відповісти
Почніть заміни краще з самої Укрпошти і держустанов. Вся та совдепія тяне що ліпше додому, і світло ніхто не економить в держустановах, бо за нього не платить.
показати весь коментар
25.12.2022 22:24 Відповісти
Зелені ідіоти. Наче й непогана ідея з лампочками, але і ту ухитрились угробити. Смартфони, Дія, Укрпошта, пенсіонери... Продовжте ряд...
показати весь коментар
25.12.2022 22:28 Відповісти
Вже була Вовина тисяча. Усі старенькі бабусі та дідусі скористались
показати весь коментар
26.12.2022 01:41 Відповісти
А не буде це так, як з гуманітаркою, яку кмітливі бізнесмени
продають за гроші? Треба адресний обмін, для тих, хто
залишився в Украіні.
показати весь коментар
25.12.2022 22:38 Відповісти
Згадалися бійки в банках, відділеннях НП, коли поприходили гроші від ООН, єдопомога якась... Пенсіонери ледь не штурмували іх щоб отпримати кошти. Відчуваю що буде не один десяток розбитих лампочок об голови.
показати весь коментар
25.12.2022 23:02 Відповісти
Так а LED-лампы будут только белые или жёлтые тоже? У меня от белых ламп глаза болят. Поэтому приходится пользоваться старыми.
показати весь коментар
25.12.2022 23:07 Відповісти
А чего это за счёт моих налогов будут менять?
показати весь коментар
25.12.2022 23:11 Відповісти
https://suspilne.media/337474-evrokomisia-vidilit-30-mln-evro-na-30-mln-led-lamp-dla-ukrainciv-ursula-fon-der-****/ ЄС дає.
показати весь коментар
25.12.2022 23:27 Відповісти
А нахрена менять, может просто раздать каждому, их же не солить, всё равно закрутят. Лучше поставьте датчики движения на освещение в подъездах и т.п. местах, в нормальных странах лет 40 стоят.
показати весь коментар
25.12.2022 23:19 Відповісти
А в когось ще стоять вдома звичайні лампочки? Світлодиодні вже давно копійки коштують...
показати весь коментар
26.12.2022 00:08 Відповісти
У мене стоять в пивниці і на стриху, бо рідко і на короткий час туди заскакую. Правда теперішні жарівки розжарення теж не дешеві і швидко перегорають. А з другого боку світлодіодні лампи мають мікросхеми і невідомо, як вони сирість або спеку витримують.

Якщо говорити про здоров'я очей, то світлодіодні лампи значно гірші від газорозрядних (яких тепер вже не купиш), а тим більше від жарівок. У перших спектр - кілька дельта піків, а у останніх -неперервний.
показати весь коментар
26.12.2022 01:49 Відповісти
Рознесіть по домах з допомогою поштових відділень та волонтерів кожному і не видумуйте всяку дурню.
показати весь коментар
26.12.2022 04:03 Відповісти
...згоріли теж моно нести?
показати весь коментар
26.12.2022 04:40 Відповісти
тепер пенси будуть "лампи ілліча" збирати
показати весь коментар
26.12.2022 09:31 Відповісти
Якщо вже міняти то залучіть до процесу Нову пошту та іншіх операторів бо Укрпошта невпорається чи вам і так мало прокльонів на адресу уряду?!
показати весь коментар
10.01.2023 17:58 Відповісти
Сторінка 2 з 2