З 24 лютого у розвідці не виявлено жодного зрадника, - Буданов

Про це в інтерв'ю LIGA.net розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов, інформує Цензор.НЕТ.
"Жодного ми так і не виявили", - сказав Буданов.
Глава розвідки наголосив, що в його відомстві "внутрішня безпека постійно працює".
За його словами, бували випадки "неналежного ставлення до збереження держтаємниці - всякі випадки бувають. Але в більшості випадків - це службова необережність, коли якусь інформацію хтось може переслати месенджером, а вона стає надбанням ворога, який перехоплює цей сигнал. Такі випадки бувають, на жаль", - сказав він і підкреслив , що це загальна проблема усіх наших органів влади.
А в ОПІ теж зрадників не виявили?
Рєбьята, що у вас за цирк відбувається???
Прохідний двір якийсь. Публічний дом