9816 відвідувачів онлайн
2 763 42

Канада допоможе Україні відбудуватися після війни, - Трюдо

трюдо

Канада обов’язково долучиться до зусиль світової спільноти із повоєнної відбудови України.

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Укрінформ, про це в інтерв’ю телеканалу CBC заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

"Канада точно долучиться до реконструкції, але саме Україна має бути ключовою. Вони самі мусять вирішити, як саме і яким чином хочуть відбудовуватися", - сказав Трюдо.

Він наголосив, що постійно наголошує на цьому у спілкування із президентом та союзниками України. "Так, для відбудови України знадобиться план Маршала, знадобляться інвестиції, й нам усім слід долучитися. Утім, в центрі мусить бути Україна", - зазначив прем’єр-міністр.

Цьогоріч Канада вже надала Україні фінансової підтримки на 2,5 млрд дол., що є одним із найвищих показників у світі в перерахунку на душу населення. Окрім цього, ще 2,5 млрд дол. Канада надала у вигляді військової, гуманітарної та іншої допомоги.

Топ коментарі
+13
єдине прохання - бухгалтерів теж своїх беріть для обліку фінансів та витрат...
показати весь коментар
28.12.2022 21:27 Відповісти
+8
Действительно, кацап вы ни кому и ни где не нужны. Везде хорошо, где вас, лаптеногих нет.
показати весь коментар
28.12.2022 21:35 Відповісти
+7
Тесть люди за свої кошти виїхали, побудували собі життя а тепер мають все покинути і повернутись в війну
показати весь коментар
28.12.2022 21:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А пусть вернутся все те, кто туда удрал еще до 2014 года, пусть и отстравивают Украину) Но, думаю, им слабо))
показати весь коментар
28.12.2022 21:21 Відповісти
Тесть люди за свої кошти виїхали, побудували собі життя а тепер мають все покинути і повернутись в війну
показати весь коментар
28.12.2022 21:36 Відповісти
Вот-вот)) Так они и говорят))
показати весь коментар
28.12.2022 21:39 Відповісти
може всіх, хто голосував за зелених заставити? но думаю - ім слабо
показати весь коментар
28.12.2022 22:25 Відповісти
@ Так а для чого людям котрі виїхали за кордон ще до 2014 року повертатись назад і відбудовувати Україну? Якщо ті люди вже давно побудували собі життя за кордоном? Логіки НУЛЬ... Відбудова України це справа тих хто в ній залишився. І ніяк інакше.
показати весь коментар
29.12.2022 10:50 Відповісти
Вигвамы индейцы пришлют разборные скорее всего---кожаные, с бизона. Хоть ботинок нашьём крепких. Деньги здесь главное. Не кирпичи же через океан переть или цемент!
показати весь коментар
28.12.2022 21:24 Відповісти
Лісу в них - неміряно. Можливо трохи розморозять законсервовані лісові фонди.
показати весь коментар
28.12.2022 22:26 Відповісти
єдине прохання - бухгалтерів теж своїх беріть для обліку фінансів та витрат...
показати весь коментар
28.12.2022 21:27 Відповісти
Да кому мы тут нужны))) Им оттуда легче всего флагами и вышиванками выхваляться, делая вид, что они Украину поддерживают)) Веночек напялит, селфи сделает, всё, на большее их не хватит. Это я говорю о тех, кто туда дременул задолго до войны. А, еще в выборах Украинских участие примут))
показати весь коментар
28.12.2022 21:31 Відповісти
Действительно, кацап вы ни кому и ни где не нужны. Везде хорошо, где вас, лаптеногих нет.
показати весь коментар
28.12.2022 21:35 Відповісти
Что случилось то? Вы, кажется, что не на украинском языке промолвили))
показати весь коментар
28.12.2022 21:36 Відповісти
Сиди тихв в своей Параше, и годоау из дырки в ее полу не высовывай. Смердит уж больно сильно от тебя.
показати весь коментар
28.12.2022 21:39 Відповісти
Та ты шо))) Старый здесь Вы, а не я))
показати весь коментар
28.12.2022 21:40 Відповісти
іра, дійсно твоя партія зфальшивіла. ти ж бачиш - не одному мені не подобається
показати весь коментар
28.12.2022 22:29 Відповісти
Рускаязичная чєлюсть?
показати весь коментар
28.12.2022 21:52 Відповісти
У Вас как-бы тоже вроде не украинская на данном этапе)) Во всяком случае, если надо, я и на украинском запросто могу, без Вашего Гугля-переводчика)) А Вы, я смотрю, в Канаде уж больно агрессивные стали последнее время))
показати весь коментар
28.12.2022 21:54 Відповісти
Я пишу своїм сленгом, ні на кого не схожим.
показати весь коментар
28.12.2022 21:58 Відповісти
пане ви завжди десь вставите
показати весь коментар
28.12.2022 22:02 Відповісти
Досвід 10 років на Цензорі не проп'єш.
показати весь коментар
28.12.2022 22:05 Відповісти
Клоун у нас один.
показати весь коментар
28.12.2022 22:28 Відповісти
Канаді як завжди респект!
показати весь коментар
28.12.2022 21:28 Відповісти
Тільки грошима діючій владі не давайте, бо тоді в Уркаїні будуть якісні (?) "золоті" дороги посеред зруйнованих міст і сіл!
показати весь коментар
28.12.2022 21:32 Відповісти
При тому, що під час війни вони виділяють 2млрд на "єдиний анал" (не менше собі, тобто на ОПУ) і 70млрд на "велике крадівництво". При цьому з дохідної частини бюджету майже все йде на МО, а допомога міжнарожних партнерів буде литися з екранів від мосійчучки або закатуватись в асфальт. А ще ж є соціальні потреби, стимулювання економіки, відновлення електромереж (там взагалі 0)...

Відновлення ракетної програми? Спрощення перетину кордонів для товарів, які потребує армія? Поступки малому та середньому бізнесу з оподаткуванням? Нє, "не на часі" (с)
До речі! МО передано 5 підприємств, але!!!! Вони були передані ПІСЛЯ ухвалення бюджету. Тобто ці підприємства будуть відбудовуватись з рахунків МО - тобто за рахунок військових потреб (чи може хто повірить, що міністерські знизять свої запити?). Кому потім (після відновлення цих підприємств та закінчення війни) ці підприєсчтва дістануться "на шарка" є прогнози?

Ось тому я й написав, що "тільки не грошима", бо вони розтануть "як роса на сонці"...
показати весь коментар
28.12.2022 21:56 Відповісти
Той пісдєц, який зараз відбувається в країні - це справа рук дєйствуєщєй власті! Шашлики замість мобілізації і евакуації дітей, розмінований чонгар замість окопів, продаж гуманітарки замість помочі постраждалим від війни людям, мільярди на будівництво доріг під час війни замість житла для переселенців, мільярди на піар прізєдєнта замість дронів і пікапів для передової... Яких тобі ще зашкварів дєйстующєй власті не вистачає?!!
показати весь коментар
28.12.2022 22:00 Відповісти
Спасиб. Главное помните - ни цента в бюджет, слугамнаоода с зеленым вором в руки. Сами тендеры, сами оплачиваете, сами контролируете. Иначе эта сволочь все распиз...т.
показати весь коментар
28.12.2022 21:33 Відповісти
Щось Ведана кудись зникла. Активно тут писала і як у воду впала.
показати весь коментар
28.12.2022 21:54 Відповісти
я теж переживаю - хоч би не погана ковідна історія
показати весь коментар
28.12.2022 22:32 Відповісти
а Христя Фрилянд де?казали шо претендує на посаду десь в НАТО.чи шо
показати весь коментар
28.12.2022 21:59 Відповісти
Великобританія надасть Збройним Силам України гелікоптери Sea King. Про це повідомило у Twitter британське Міністерство оборони. «Королівський флот провів навчання на Sea King для 10 екіпажів Збройних Сил України, розширивши їх пошуково-рятувальні можливості» https://twitter.com/DefenceHQ/status/1608100570581110784?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1608100570581110784%7Ctwgr%5Ef2492c775e51a27341e98fdb9e760f4c707db3ac%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fcharter97.org%2Fru%2Fnews%2F2022%2F12%2F28%2F530066%2F https://twitter.com/DefenceHQ/status/1608100570581110784?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1608100570581110784%7Ctwgr%5Ef2492c775e51a27341e98fdb9e760f4c707db3ac%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fcharter97.org%2Fru%2Fnews%2F2022%2F12%2F28%2F530066%2F

показати весь коментар
28.12.2022 22:09 Відповісти
а что канада нам вообще передала? что-то в сводках их не видно и не слышно....
показати весь коментар
28.12.2022 23:33 Відповісти
Та нам до кінця війни ще як мінімум 200 000 кацапів забити треба... Треба робити сьогодні на сьогодні. А завтра будемо думати що робити завтра...
показати весь коментар
28.12.2022 23:37 Відповісти
Це війна за очистку від зайвого населеня, як локально, так і глобально. За деіндустріалізацію, за недоступність індустріальних благ для зайвого населення. На планеті мають залишитися тільки господа хорошиє і особообрані, чисте повітря, зелені лісочки з косулями і галявинки з пташками, а всі інші мають отупіти і здохнуть у злиднях. Середньовічна логіка "за майбутнє наших дітей" вбудована в логіку глобалізації задом наперед. Це війна за майбутнє дітей тих, хто у цій війні не приймає участь. Роль політичних клоунів це брехати, обіцяти солодку моркву, поширювати кризу камуфлюючись боротьбою з нею, дозувати озброєння і створювати ілюзію отримання солодкої моркви рівномірно для учасників пурифікації з усіх сторін.
показати весь коментар
29.12.2022 04:49 Відповісти
і Трюдо один із найяскравіших сподвижників цього "руху". Те, що він витворяє останні декілька років в голові не вкладається.
показати весь коментар
29.12.2022 07:28 Відповісти