10100 відвідувачів онлайн
2 846 17

Нідерланди більше не будуть автоматично надавати притулок російським ухилянтам

амстердам

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Європейську правду.

Служба імміграції та натуралізації (IND) розглядає справи російських ухилянтів так само, як і заяви інших людей про надання притулку, і тому також має право відхиляти їхні заяви.

Три місяці тому держсекретар Ван дер Бург оголосив, що громадянам Росії, які втекли від мобілізації, буде дозволено залишитися в країні. Це було зроблено для того, щоб запобігти переслідуванню цих людей у разі їхнього повернення назад.

За словами Ван дер Бурга, зараз ситуація змінилася: Росія оголосила, що мобілізація завершена. IND має достатньо інформації, щоб прийняти рішення про надання притулку в окремих випадках, написав держсекретар до Палати представників.

Інша справа з призваними росіянами, які дезертирували або відмовляються від служби. Щодо них поки що не буде прийматися рішення про надання притулку, а це означає, що вони можуть автоматично залишитися.

"Це пов'язано з тим, що не вистачає актуальної, однозначної і достовірної інформації про те, в якій мірі призовники в Росії були (примусово) задіяні у війні в Україні", - заявив Ван дер Бург.

Мартін ван дер Лінден з Ради у справах біженців в Нідерландах не розуміє, що для росіян, які втекли від мобілізації, робиться інший вибір. "У них стільки ж незахищеності, як і у дезертирів і тих, хто відмовляється від військової служби з міркувань совісті. Ми боїмося, що вони можуть потрапити у великі неприємності, коли повернуться, або що їм, зрештою, навіть доведеться воювати в Україні", - сказав Ван дер Лінден.

За його словами, сотні тисяч росіян втекли від мобілізації, але кількість людей, які приїхали до Нідерландів, невелика. "Більшість з них часто подорожували до таких країн, як Туреччина, Вірменія та Грузія. Дуже невелика кількість вирішила приїхати до ЄС. У Нідерландах це стосується десятків людей. Мова не йде про значну групу, яка потребує швидкого прийняття рішення".

Топ коментарі
+11
це найприкольніше, що могло статися - кацапи тікають закордон і автоматично отримують посвідки на постійне проживання! українці сидять в своїх розбитих домівках і гадають, коли це все закінчиться
показати весь коментар
29.12.2022 19:08 Відповісти
+7
а Іспанія і досі продовжує давати притулок до того карманні гроші в крупних аєропортах є навіть довідка як запросити притулок як політичний біженець совітують прибувати прямим рейсом а не транзитом та просити притулок ще роблять з них героїв ніби вони проти війни та ***** а все простіше бояться за власну шкуру і війну пітримують але до европейців не достукатися
показати весь коментар
29.12.2022 19:23 Відповісти
+6
Все ніяк не зрозуміють, що приймають в себе п'яту колону
показати весь коментар
29.12.2022 19:20 Відповісти

Завантаження...