8511 відвідувач онлайн
949 17

Україна отримає від Південної Кореї 6000 планшетів для школярів

шкарлет

Діти, які не мають змоги навчатися у традиційному форматі, отримають можливість навчатися дистанційно з новими ґаджетами.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

"Сьогодні зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Кім Хенг Те. Обговорили подальшу співпрацю, а також визначили основні напрямки підтримки. Ми разом розпочинаємо наступний масштабний етап із цифровізації у сфері освіти. Тепер учні шкіл, які не мають можливості навчатися у традиційному форматі, матимуть можливість навчатися дистанційно з новими ґаджетами", - зазначив міністр.

Шкарлет повідомив, у які регіони буде розподілено планшети:

Дніпропетровська область - 1887 шт.;

Донецька область – 637;

Запорізька область – 933;

Луганська область – 165;

Миколаївська область – 609;

Харківська область – 1367;

Херсонська область – 402.

Топ коментарі
+4
Дякуємо.
показати весь коментар
30.12.2022 16:52 Відповісти
+4
На сайті Епіцентру скоро дізнаємось. І ціну також...
показати весь коментар
30.12.2022 17:41 Відповісти
+3
Прячьте от Тищенко
показати весь коментар
30.12.2022 16:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цікаво, а яка модель? Tab S6? Чи Tab S7?
показати весь коментар
30.12.2022 16:50 Відповісти
скоріше А8 10,5 2021
показати весь коментар
30.12.2022 17:11 Відповісти
Зі стілусом було б цікавіше. І корисніше.
показати весь коментар
30.12.2022 17:40 Відповісти
На сайті Епіцентру скоро дізнаємось. І ціну також...
показати весь коментар
30.12.2022 17:41 Відповісти
Доки не нададуть списки отримувачів цих планшетів, не повірю, що жодного не вкрали.
показати весь коментар
30.12.2022 18:40 Відповісти
Дякуємо.
показати весь коментар
30.12.2022 16:52 Відповісти
Прячьте от Тищенко
показати весь коментар
30.12.2022 16:52 Відповісти
Там ще і в ОП є любитель користуватись гуманітаркою.Ну а що батьки своїм дітям можуть і самі купити планшета.А от радники Єрмака бідні,бідні....
показати весь коментар
30.12.2022 17:25 Відповісти
На местах есть оппозиция, пусть контролируют. Или они уже в очереди на раздачу?
показати весь коментар
30.12.2022 17:31 Відповісти
Немає опозиції. Вона бореться за виживання. Хто на фронті, хто у раді. В опозиції не залишилось засобів масмедіа, а слуги все заспамили своєю пропагандою та цькуванням тої опозиції що раніше до 24 лютого була єдиною хто все повторював віра, мова, армія. Ті тезиси що через війну був вимушений взяти собі Зе, слуги олігархів та перефарбовані васали рф типу Влащенко, типу ненагодованої худоби чи безлічі інших.
показати весь коментар
30.12.2022 17:42 Відповісти
Было бы желание и будет и контроль и качество. А так, это заранее отмазались. Но ведь если что, потом же оппозиция будет трубить везде. Значит на контроль нет, а на трубить есть.
показати весь коментар
30.12.2022 17:50 Відповісти
А немає можливості. Бо не на часі і тьма ботів у слуг. Чуть що якась заява про крадіжку чи наприклад як було з машиною в Кирило Тимошенко, і все того хто про це сказав зацькують та назвуть таким же як русня, і будуть ці слуги олігархів всюди спамити заохочення до твого вбивства та порівнювати тебе з руснею, ну а той хто вкрав продовжить далі працювати.
показати весь коментар
30.12.2022 18:01 Відповісти
Чого? А як же iPad'и? Чи ці корейські будуть ще дорожчі?
показати весь коментар
30.12.2022 17:01 Відповісти
Скоро в усіх супермаркетах які зв'язані шашличною шоблою. Ну і звичайно оповський кіріл зафрактував собі 1000 для своїх родичів які бідні живуть на субсидії.
показати весь коментар
30.12.2022 17:29 Відповісти
"кіріли тимошенки" чекають з нетерпінням
показати весь коментар
30.12.2022 17:44 Відповісти
плагіатчик Шкарлет щось теж поімєєт!
показати весь коментар
30.12.2022 18:12 Відповісти
Супер. Дякуємо.

Правда є питання що до того як вони будуть розподілені все ж кількість... Тим більше у нас дохера уродів що скоріше за все візьмуть поганяти їх собі різних там слуг олігархів що перефарбувались в патріотів...
показати весь коментар
30.12.2022 17:44 Відповісти