10485 відвідувачів онлайн

НКРЕКП скасувала постанову про підвищення тарифів на водопостачання у 2023 році

вода

Відповідне рішення було схвалене на засіданні регулятора 30 грудня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Під час оформлення рішення щодо вказаного питання з’ясувалося, що у зв’язку з великою кількістю зауважень та пропозицій до проєкту рішень, тривалого їх обговорення, початку повітряної тривоги, рішення, які було запропоновано для голосування, члени комісії зрозуміли по-різному та, відповідно, голосували за різні проєкти. Крім цього, запропоноване рішення суттєво відрізняється від проєкту, який був оприлюднений на сайті, тому при їх оформленні виникли непорозуміння щодо розмірів та структури цих тарифів", – зазначив голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Проєкти рішень про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Комісія відправила на доопрацювання.

Нагадуємо, 27 грудня НКРЕКП ухвалила постанову про підвищення тарифів на водопостачання на 10-30% залежно від регіону на наступні пів року.

Топ коментарі
+17
Пригадайте жахливий початок 2019 року: космічні ціни на цибулю, тарифний геноцид, нестерпна корупція, захмарний індекс борщу, долар по 26, війна на якій наживалися та не бажали закінчувати, але потім прийшов Зеленський і з кожним роком ставало все краще і краще, а зараз взагалі зашибісь!
показати весь коментар
30.12.2022 17:10 Відповісти
+14
Але ж з вересня з'явилася графа за абонентську плату, незалежно від кількості використаної води. Це стала цифра. І її можуть підняти, бо це не тариф. Те ж саме може бути й з газом. За куб останеться, за доставку ніхто мораторій не вводив.
показати весь коментар
30.12.2022 17:07 Відповісти
+12
А в чем дело? Народ начал шины к ОП свозить, чтоб погреться?
показати весь коментар
30.12.2022 17:05 Відповісти

Завантаження...