11621 відвідувач онлайн

По всій Україні у новорічну ніч оголошено повітряну тривогу

ппо,тривога

у новорічну ніч у більшості областей України оголошено повітряну тривогу.

О 0-25 1 січня 20223 року уКиєві та низці областей оголошено повітряну тривогу!

Просимо всіх терміново прослідувати в укриття цивільного захисту!

Топ коментарі
+51
***ые кацапы, вся Украина загадала в Новогоднюю ночь чтоб вы сдохли вместе с вашим утырком президентом. По преданию, желания, загаданные в Новогоднюю ночь сбываются. Так что начинайте сдыхать
показати весь коментар
01.01.2023 00:48 Відповісти
+47
Де зараз ви, кати мого народу?
Де велич ваша, сила ваша де?
На ясні зорі і на тихі води
Вже чорна ваша злоба не впаде.

Народ росте, і множиться, і діє
Без ваших нагаїв і палаша.
Під сонцем вічності древніє й молодіє
Його жорстока й лагідна душа.

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди
І орди завойовників-заброд!

Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде:
Народ мій є! В його волячих жилах
Козацька кров клекоче і гуде!
показати весь коментар
01.01.2023 00:46 Відповісти
+36
Кацапы, и не надейтесь. Сегодня мы празднуем день рождения Бандеры. СМЕРТЬ ВОРОГАМ !!!
показати весь коментар
01.01.2023 00:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де зараз ви, кати мого народу?
Де велич ваша, сила ваша де?
На ясні зорі і на тихі води
Вже чорна ваша злоба не впаде.

Народ росте, і множиться, і діє
Без ваших нагаїв і палаша.
Під сонцем вічності древніє й молодіє
Його жорстока й лагідна душа.

Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди
І орди завойовників-заброд!

Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде:
Народ мій є! В його волячих жилах
Козацька кров клекоче і гуде!
показати весь коментар
01.01.2023 00:46 Відповісти
ось кати, всі по ранжиру

показати весь коментар
01.01.2023 01:15 Відповісти
https://www.facebook.com/oksana.zabuzhko?__cft__[0]=AZVHs_JGHk8FR9sP7xxIxy_GTuuZV5VQNl9s8TKz_HSO6YqS7MxQML36syOFnS6ROiG-baIV0R29Evnh3y-cE_JfLuAb90A6eDIx2C55HCk1a3fTKU7fymWJBtmW3-MW4KxGV7UwSZubCzOuTA9hajop5JIUHFCaLV1UggryD80GRBEaYCpb0RmDuonZqJwJOjVrRzRGek3XMUfJ9EFQMoAs&__tn__=-UC%2CP-R Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)



Ось вони, наші вбивці - знайомтесь, якщо не бачили: це і є ота сама група наводчиків ракет, яка програмує їм політ на українські міста. Практично айтішники, інтеліґенція, в т. числі молоді жінки (хто там вірив, що "у війни не жіноче обличчя?" 15 років верещу, що жіночі Сталіни й Гітлери ще попереду!), ба навіть кількоро українців, по мордах знати - Капшук, Багнюк (які промовисті прізвища!), - видать, без українців і ракета в рашкостані не злетить...

Можна роздивлятись до нескінченности, вишукуючи на цих обличчях сліди моральної деформації - але ні, нічого такого не видно, замолоді, таке щойно після 40 починає проступати назверх, та й то не завжди, криміналістика не має такого методу - візуально ідентифікувати злочинця (психопати, в т.ч. небезпечні маньяки, відомі як надзвичайно харизматичні люди, що легко завойовують симпатії й довіру). Тому просто - дивимось і запам'ятовуємо: ось це - обличчя всіх російських ракет, що на нас летять. Люди-кілери, масові вбивці на зарплаті, автори найогидніших злочинів проти людяности в цьому столітті, програмувальники траекторій смерти.

З таким самим почуттям дивишся на світлини 1930-х, де веселяться сталінські упирі - якщо не знати, хто то, цілком навіть антропоморфні з виду... Тільки є одна різниця: на відміну від тих - ці вже не матимуть персональних пенсій. І суд, і кара - будуть: це останнє покоління служивих Імперії Зла, і вони заплатять по рахунку за весь її людоїдський бенкет.

"Нехай же буде покладено край злу нечестивих" (с) - моє головне побажання в новому календарному році.
показати весь коментар
01.01.2023 01:16 Відповісти
В'їбіть вже по ******* русні, ЗСУ, дорогенькі, благаю
показати весь коментар
01.01.2023 00:46 Відповісти
...зело просим...
показати весь коментар
01.01.2023 00:49 Відповісти
***ые кацапы, вся Украина загадала в Новогоднюю ночь чтоб вы сдохли вместе с вашим утырком президентом. По преданию, желания, загаданные в Новогоднюю ночь сбываются. Так что начинайте сдыхать
показати весь коментар
01.01.2023 00:48 Відповісти
Не тільки вся Україна загадала таке святе бажання! Америка теж! Слава Україні!
показати весь коментар
01.01.2023 00:56 Відповісти
А я два раза загадала))
показати весь коментар
01.01.2023 01:01 Відповісти
Касап не був би касапом, якби не обісрав усе навколо..
показати весь коментар
01.01.2023 00:49 Відповісти
Если хотите увидеть победный парад ЗСУ на красной площади, не игнорируйте сигналы воздушной тревоги.
показати весь коментар
01.01.2023 00:49 Відповісти
Ви б'єтеся за те чому не має ціни у всьому світі-за Батьківщину Олександр Довженко. Тримайтесь і бережіть Україну
показати весь коментар
01.01.2023 00:49 Відповісти
Була інформація про бавовну в Петербурзі, але на жаль фейк... Дуже погано підготовилися до привітань п'яних кацапів, а вони не заспокоюються.😕
показати весь коментар
01.01.2023 00:50 Відповісти
Тільки побачив цю інфу, відразу зрозумів,що фуфло. Ніхто з тих ,від кого зараз би це залежало цього не зробить. Тому що підараси🤷
показати весь коментар
01.01.2023 00:55 Відповісти
пля, дорогі салюти у нас цього Нового року - ірисками та насамками

та хай буйлорашани подавляться !
показати весь коментар
01.01.2023 00:50 Відповісти
Кацапы, и не надейтесь. Сегодня мы празднуем день рождения Бандеры. СМЕРТЬ ВОРОГАМ !!!
показати весь коментар
01.01.2023 00:51 Відповісти
ЗА БАНДЕРУ все хлопнули ? БАНДЕРОВЦЫ !!!!!
показати весь коментар
01.01.2023 00:54 Відповісти
Їпучих москалів усіх прихлопнемо
показати весь коментар
01.01.2023 00:57 Відповісти
Підняли келих
показати весь коментар
01.01.2023 00:58 Відповісти
У москалів в новорічну ніч агонія від безсилля ,
щоб ви там всі поздихали від злоби та ненависті до нашоі нації 😠
показати весь коментар
01.01.2023 00:54 Відповісти
Там другое, чем меньше ростом , к примеру пыня, тем больше до мелочности - мерзопакостней...

Бравый он, а по сути - плешивый,
С ноготок , карлик -он, мелюзга
Детородный он орган - у деда….
Ла-ла-ла, Ла-ла-ла, Ла-ла-ла.

Он - то храбрый, то очень трусливый:
То он - стерх, то в песок голова.
А в итоге - ему погоняло:
Ла-ла-ла, Ла-ла-ла, Ла-ла-ла.

Стаи песня давно уже спета,
Как и стерха - давно…Ла-ла-ла…
«Дифирамб» им пусть льется задорный -
Ла-ла-ла, Ла-ла-ла, Ла-ла-ла.
показати весь коментар
01.01.2023 01:03 Відповісти
👍🏼👍🏼👍🏼

ага , клоп мал , да вонюч
показати весь коментар
01.01.2023 01:28 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2023 02:41 Відповісти
У повітрі декілька Ту-95, Ту-160 та попередньо Ту-22м3. Про запуски ракет інформацією не володію, можуть бути/були запуски у радіомовчанні, без надання команд.
Залишайтесь в укриттях, подалі від вікон. (monitor)
показати весь коментар
01.01.2023 00:55 Відповісти
Два вибухи вже чув над Києвом. ППО
показати весь коментар
01.01.2023 01:11 Відповісти
уКиєві та низці областей оголошено повітряну тривогу! Навіть у короткому повідомленні... У низці областей...
показати весь коментар
01.01.2023 00:56 Відповісти
А тепер чітко чути наші поздоровлення оркам, залпами
показати весь коментар
01.01.2023 00:58 Відповісти
"О 0-25 1 січня 20223 року уКиєві..."

Нє, ну шо Київ стоятиме й у 20223 році я не сумніваюся, але шоб і тоді тривоги - от не треба цього песимізму!

(Вибачте, розумію, що то механічна помилка)
показати весь коментар
01.01.2023 00:58 Відповісти
Ну шо, 73% от 40% пришедших, довольны своим выбором в 2019!
Что посеяли, то и пожинаете теперь!!! Только почему должны мучаться нормальные люди?????? Дебилы!!!!
показати весь коментар
01.01.2023 00:58 Відповісти
Вже п"яне? До чого тут це? Куйло напало б в будь-якому випадку. Чи лиш би висратись? Чи ти ненавидиш 73% населення своєї країни? Може, тому куйло і напало, що ви самі ненавидите один одного?
показати весь коментар
01.01.2023 01:09 Відповісти
А що ж ***** так не нападало всі 5 років при Пороху?! І чому ***** казало: кто угодно только не Порошенко?» Уроди вибрали «какую разницу» і «хоть паржем». І воно зробило все по максимуму, щоб ослабити Україну до такого ступеню, що ***** збиралося взяти Україну за 3 дні!!! І ненавиджу тих недоумків, бо вони своїми руками зробили цю війну!!! І що найнебезпечніше тепер, що мізків в них не додалося. Н
показати весь коментар
01.01.2023 02:21 Відповісти
***** напало, тому що 73% довбойобів привели до влади зелених підарасів.
показати весь коментар
01.01.2023 03:31 Відповісти
Ідіоте, куйлу був вкрай потрібен сухопутний коридор та вода в Крим, інакше через пару років Крим би повністю загнувся. Тому війна була неминуча незалежно від того, хто був би президентом. Але тобі, тупому довбню, цього не зрозуміти.
показати весь коментар
01.01.2023 14:18 Відповісти
Хріна вам рашисти, а не Україну.
показати весь коментар
01.01.2023 00:59 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2023 00:59 Відповісти
Оригінально і креативно 🙂👍🏼👍🏼👍🏼
показати весь коментар
01.01.2023 01:30 Відповісти
Есть видео где на целый Киев нашлись долбоящеры которые запускали праздничные салюты. Найти и отправить в Бахмут, там салюты какие хош - и мощные и фосфорные. Хотят ярких ощущений - Бахмут как раз для острых ощущений.
показати весь коментар
01.01.2023 01:00 Відповісти
уродів вистачає
показати весь коментар
01.01.2023 01:07 Відповісти
************, не вырабатывай моторесурс, не на чем будет тикать ху.зна куда.
показати весь коментар
01.01.2023 01:03 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2023 01:26 Відповісти
Убогие, вместо того , чтобы миллионы на ветер выбрасывать, пенсии попросите ************ добавить.
показати весь коментар
01.01.2023 01:36 Відповісти
Хотілось в новорічну ніч побажати цим середньовічним варварам ,що б здохли всі прихильники "русского мира" а імперія зла розвалилась.
показати весь коментар
01.01.2023 01:58 Відповісти
Муля Слобожанска@MullyaMia

Во время сегодняшнего удара по Украине на территории РФ упали мин. четыре ракеты. Есть трое погибших - убило мужчину,женщину и ребенка трех лет. Еще две ракеты разрушили частные дома в Волгоградской обл, данные о погибших уточняются.
Ось на це кацапи витратили сотнi мiльонiв дол... *******
показати весь коментар
01.01.2023 03:56 Відповісти
И.Ильин *Россия самая паскудная до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории.Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых понятие Добра и Зла вывернуто наизнанку.Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир.*
показати весь коментар
01.01.2023 05:35 Відповісти
П.Тичина(1943)-Московіє!Мене ти пожирала як вішала моїх дочок,синів і як залізо,хліб та вугіль крала...О,як твій дух осатанів! На слободжанських нивах,на подільських,на Чорному морі Я прошу, молю-вбивайте ворогів злодюг кремлівських,вбивайте без жалю!
показати весь коментар
01.01.2023 05:36 Відповісти