9744 відвідувача онлайн

Росія почала комбінувати та змінювати тактику обстрілів, - Скібіцький

ракета,рф

Ворог почав комбінувати та змінювати тактику, застосовуючи в різних конфігураціях й іранські БПЛА, і ракети старого типу, і високоточні балістичні ракети та перероблені ракети С-300.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ

"Ворог почав відчувати дефіцит РСЗВ. Якщо ми говоримо про суходіл, то це насамперед РСЗВ "Смерч", "Ураган" і навіть артилерійські снаряди калібру 122 мм, 152 мм. Головне управління розвідки постійно фіксує заходи Росії з поповнення саме цими боєприпасами з інших країн. Велику кількість вони завезли з Білорусі й дуже активно працюють з іншими країнами, щоб знайти запаси", - повідомив Скібіцький.

Він додав, що ГУР також працює над отриманням інформації з Росії, щоб своєчасно викрити плани ворога, попередити наше державне, військове керівництво, аби наша відповідь була адекватною.

Топ коментарі
+6
зате у буданова,крута карта в кабінеті висить...ні в кого такої немає
показати весь коментар
01.01.2023 12:12 Відповісти
+6
Їх на ППО ледве вистачає...
показати весь коментар
01.01.2023 12:24 Відповісти
+5
Там у соловйова-шапіро якийсь з руснявих ікспердів (з крглою пикою, в окулярах та іспанською борідкою) розповідав про їхню нову тактику. Вони намагаються створити ефект "перевантаженого комутатора". Тобто запускають застарілі ракети у великій кількості, яких не шкода. Вони не точні, томі вірогідність враження цілей ними доволі низька. Але їхня поява у нашому небі змушує наших ППО-шників вмикати свої системи і видавати їх місцезнаходження. Після цього кацапи запускають протирадіолокаційні ракети, які мають знищити наші засоби ППО та забезпечити безперешкодний проліт калібрів. Ну і після цього у відкриту "діру" запускають вже калібри. Якось так...
показати весь коментар
01.01.2023 12:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодец Гогилашвили! Как чудесно работает! Куда там тому Штирлицу!
показати весь коментар
01.01.2023 12:05 Відповісти
Розвідка України це не буданов,а реально круті хлопці.
показати весь коментар
01.01.2023 12:08 Відповісти
зате у буданова,крута карта в кабінеті висить...ні в кого такої немає
показати весь коментар
01.01.2023 12:12 Відповісти
Як вона йому допоможе? Коли його рівень тікток. А раніше був розвідником...
показати весь коментар
01.01.2023 12:35 Відповісти
Комбінатори хренові -- це ж треба так окриситись на Украіну .
показати весь коментар
01.01.2023 12:09 Відповісти
То по факту,а що на випередження?
показати весь коментар
01.01.2023 12:10 Відповісти
Там у соловйова-шапіро якийсь з руснявих ікспердів (з крглою пикою, в окулярах та іспанською борідкою) розповідав про їхню нову тактику. Вони намагаються створити ефект "перевантаженого комутатора". Тобто запускають застарілі ракети у великій кількості, яких не шкода. Вони не точні, томі вірогідність враження цілей ними доволі низька. Але їхня поява у нашому небі змушує наших ППО-шників вмикати свої системи і видавати їх місцезнаходження. Після цього кацапи запускають протирадіолокаційні ракети, які мають знищити наші засоби ППО та забезпечити безперешкодний проліт калібрів. Ну і після цього у відкриту "діру" запускають вже калібри. Якось так...
показати весь коментар
01.01.2023 12:11 Відповісти
шось то всьо ,так закручено. то тоді рашисти, повинні роями запускати ракети різного виду
показати весь коментар
01.01.2023 12:15 Відповісти
Ось відео з цим ікспердом:

https://dai.ly/k4jfO58vyVNFbyyEcNp
показати весь коментар
01.01.2023 19:26 Відповісти
Мені цікаво, чому ми не переробляємо ракети С-300 на модифікацію земля-земля? І не валимо на 200 км по кацапській інфраструктурі.
показати весь коментар
01.01.2023 12:12 Відповісти
Чи там не все так просто? Хто знає?
показати весь коментар
01.01.2023 12:13 Відповісти
Тому що с300 це в першу чергу засіб ппо, яких в нас не так вже й багато. Шкода від прильоту калібра, на якого не вистачило умовної ракети с300, набагато перевищує шкоду, яку завдасть роісській ********* "модернізований" С300
показати весь коментар
01.01.2023 12:48 Відповісти
Може тому, що ми їх ніколи не виробляли? Тому немає відповідних потужностей для їхньої модифікації...
показати весь коментар
01.01.2023 13:51 Відповісти
Тому що ми їх не виробляємо. Їх і так все меншає з кожним днем. Якщо витратим їх на удари по рашистський інфраструктуре. То нічим буде збивати ракети і шахеди потім.
показати весь коментар
01.01.2023 14:27 Відповісти
чому ми не переробляємо ракети С -300 і не відповідаємо кацапам ?
показати весь коментар
01.01.2023 12:14 Відповісти
Їх на ППО ледве вистачає...
показати весь коментар
01.01.2023 12:24 Відповісти
а виробляти не пробували ?
показати весь коментар
01.01.2023 12:53 Відповісти
а подумати головою слабо? нам не вистачає засобів ППО і ракети С-300, яких теж дуже мало в Україні, використовуються за прямим призначенням: збиття повітряних цілей.
показати весь коментар
01.01.2023 12:25 Відповісти
Якщо не вистачає засобів для захисту, то треба терміново переходити до атакувальних дій, щоб з'явився шанс швидше закінчити війну. Бо якщо стояти в захисній стійці, то це дуже надовго. І тоді тих ракет точно не вистачить ні для захисту, ні тим паче для нападу
показати весь коментар
01.01.2023 12:40 Відповісти
якщо ти так гарно знаєш, що потрібно робити і як, не сиди на "цензорі", не витрачай свій величній геній впусту. їди в генштаб.
показати весь коментар
01.01.2023 12:50 Відповісти
В генштаб со стороны никого не берут. Там только подготовленные и проверенные кадры. Иначе никак не объяснить 24 февраля и Чонгар и Энергодар Мариуполь и Херсон, и разваленное перед войной ВПК и неэвакуированное гражданское население.
показати весь коментар
01.01.2023 13:34 Відповісти
Кстати по генштабу ракетные удары были ? А по Банковой ? По Раде ? По управлению СБУ ?
показати весь коментар
01.01.2023 13:36 Відповісти
Так пытались, видимо, попасть по всем вами перечисленным объектам, прилёты были недалеко, но ракеты-то у них не точные.
показати весь коментар
01.01.2023 14:29 Відповісти
верим... верим.... совсем не точные до Банковой 5-10км не долетают...
Сразу после зерновой сделки Зеленского:
"Владимир Зеленский выразил соболезнования по поводу гибели гендиректора одной из крупнейших украинских агарных компаний "Нибулон" Алексея Вадатурского и его супруги.
Они погибли, когда российская ракета попала в их дом в Николаеве."
""Точное попадание ракеты не просто в дом, а в конкретное крыло - спальню - не оставляет сомнений в наведении и корректировке удара. Еще раз: Вадатурского сделали конкретной целью", - считает советник главы ОП."
показати весь коментар
01.01.2023 16:57 Відповісти
Злые языки говорят, что мол актёры изображающие двойников Путина так уважают своих коллег по проекту Шваба, что разрешают им даже убивать российских генералов десятками.... врут наверное...
показати весь коментар
01.01.2023 17:04 Відповісти
мабуть думати головою це точно не твоє ! в повітрі одна ракета може знищити одну ракету , а на землі склад з ракетами чи пускову установку з ракетами і екіпажем .
показати весь коментар
01.01.2023 12:56 Відповісти
ну, як би ти промовчав, може б і зійшов принаймні не за розумного, але хоча би не за дурня, але ні.
та одна ракета, яку не знищіть в повітрі одна ракета С-300, зберігається значно далі, ніж за 200 км від кордону, та може знищити лікарню, центральну площу міста чи будь що ще і вбити купу українців.
показати весь коментар
01.01.2023 13:05 Відповісти
мамкин ти розумник ! просидівши в обороні війну не виграти це наглядно показали дії на Донбасі з 2014 по 2022 рік . тільки захищаючись ми втратимо і лікарні , і міста , нам не виграти також тривалої війни бо вся наша території піддається атакам , а в кацапів все ціле .
показати весь коментар
01.01.2023 13:31 Відповісти
схоже на те, що кацапи перейдуть від масованих ракетних обстрілів по 50-100 крилатих ракет до пуску 1-2 ракет кожну годину, щоби в Україні була нескінченна повітряна тривога по кілька діб.
показати весь коментар
01.01.2023 12:24 Відповісти
Це не має сенсу, тому що тоді ракета майже гарантовано буде збита.
показати весь коментар
01.01.2023 12:25 Відповісти
все, що роблять кацапи, не має сенсу. ціль єдина: терор.
показати весь коментар
01.01.2023 12:27 Відповісти