8021 відвідувач онлайн

Україна втратила 90% вітрової та 40% сонячної генерації електроенергії, - Галущенко

електроенергія,вітрова,вітряк

Україна внаслідок російського вторгнення втратила близько 90% вітрової та понад 40% сонячної генерації електроенергії.

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Facebook-сторінку міністерства.

"Зараз основне завдання – пройти осінньо-зимовий період. Однак навантаження на теплову генерацію буде зберігатися протягом усього року. росіяни окупували нашу найбільшу атомну електростанцію - ЗАЕС, крім того, через них ми втратили близько 90% вітрової генерації й до 40% сонячної. Таким чином, теплова генерація буде нести значне навантаження ", - зазначив міністр.

Галущенко додав, що протягом останніх трьох місяців енергетичні об’єкти України піддаються щоденним обстрілам ворога. Тому ситуація у вугільній галузі, як і в цілому в енергетичній сфері держави, досить складна.

Топ коментарі
+4
Пару років тому каломойсьий вигнав канадську сонячну ел/станцію зі "своєї" території десь в районі Нікополя.
показати весь коментар
06.01.2023 06:35 Відповісти
+4
Та не вивішуйте отієї морди Кошового, бо я злякався, чи то тільки в мене вона внизу?!
показати весь коментар
06.01.2023 06:46 Відповісти
+3
Справді гидота.
показати весь коментар
06.01.2023 07:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пару років тому каломойсьий вигнав канадську сонячну ел/станцію зі "своєї" території десь в районі Нікополя.
показати весь коментар
06.01.2023 06:35 Відповісти
Попробуйте топить поменьше! В Харькове в квартире нечем дышать, такая жара
показати весь коментар
06.01.2023 06:35 Відповісти
А на батареї кинуть по якійсь тряпці щоб їх прикрить слабо, нема старих недоносків?!
показати весь коментар
06.01.2023 06:44 Відповісти
Та не вивішуйте отієї морди Кошового, бо я злякався, чи то тільки в мене вона внизу?!
показати весь коментар
06.01.2023 06:46 Відповісти
Справді гидота.
показати весь коментар
06.01.2023 07:12 Відповісти
Сколько там было той генерации - не смешите !
Лучше продвигайте "Солар-Сити" Илона Маска в частных домовладениях.
показати весь коментар
06.01.2023 07:11 Відповісти
Солнечная энергетика Илона Маска в США и Австралии -
прибыльное дело для пользователей, плюс свет и тепло.
показати весь коментар
06.01.2023 08:28 Відповісти
Я тут понад 10 років з одним і тим же ніком - тутешні мене знають.
показати весь коментар
06.01.2023 10:01 Відповісти
Прошу вибачити мене.
Той коментар не Вам.
показати весь коментар
06.01.2023 10:18 Відповісти
У нашому положенні при бомбардуваннях Московією об'єктів енергетики зелена енергетика розосереджена в руках приватних власників врятувала б країну, але КМ показав повну незацікавленість у її розвитку, а іноземних інвесторів відвернул від України.
показати весь коментар
06.01.2023 07:52 Відповісти
не неси проплачені нісенитниці - такі драконівськи тарифи на зеленку, пропихнуті гудком через зраду, ніяке домогосподарство не потяне .... чиста корупція, вважаючи на підзаконні акти, забороняючі часникам встановлювати панелі на подвіррі...
показати весь коментар
06.01.2023 09:01 Відповісти
Не Україна а коломойські авакові і остальна гниль яка грабить народ
показати весь коментар
06.01.2023 08:18 Відповісти
Коли ЗЕвлада починає рахувати спричинені кацапами збитки, мені одразу "давеча обокрадєний гражданин Шпак" згадується:

Трі магнітофона,
Трі камєри загранічних,
Трі портсігара отєчєствєнних,
замшевиє куртки...тоже трі...
показати весь коментар
06.01.2023 08:34 Відповісти
зе-галуха новую песню завыл
показати весь коментар
06.01.2023 10:08 Відповісти
атомная вдесятеро дешевле. и гораздо экологичней.
показати весь коментар
07.01.2023 03:38 Відповісти