12199 відвідувачів онлайн
11 039 17

У небі Київщини працює наша авіація, - КМВА

повітряні,сили

У небі Київщини працює наша авіація.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр У небі Київщини працює наша авіація..

Як зазначається, ворожа авіація за межами українського кордону під пильним спостереженням і контролем.

"Нагадуємо, повітряна тривога продовжується. До відбою залишайтеся в укриттях!", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+22
Дмитрий



По всей территории Украины объявлено путенское перемирие. Всем оставаться в укрытии
показати весь коментар
06.01.2023 13:46 Відповісти
+13
Захищають Україну від путінського перемир'я
показати весь коментар
06.01.2023 13:48 Відповісти
+12
Путлер предсказуем как угол дома. Чувствуется наступившие деменция и старческий маразм. Он уже сам с собой в многоходовочки играет сидя глубоко под поверхностью земли. Весь мир знает, для чего он объявляет перемирия. И Бога он ненавидит, он с удовольствием слугой Сатаны служит.
показати весь коментар
06.01.2023 13:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
переміріє від їпучих рашистів!
показати весь коментар
06.01.2023 13:43 Відповісти
Дмитрий



По всей территории Украины объявлено путенское перемирие. Всем оставаться в укрытии
показати весь коментар
06.01.2023 13:46 Відповісти
Що це означає??? Літаки з ********* залетіли до нашого повітряного простору?
показати весь коментар
06.01.2023 13:47 Відповісти
Может наши за дронами охотятся. Пушкой сбить это гавно дешевле чем ракетой
показати весь коментар
06.01.2023 13:48 Відповісти
Невже не зрозуміло? Рашисти підняли у повітря свої літаки на Рашкє та Білорашкє. Наши підняли свою авіацію, щоб бути готовими до можливої атаки та за необхідності збивати ракети або дрони силами авіації. Елементарно Ватсон!
показати весь коментар
06.01.2023 14:00 Відповісти
Захищають Україну від путінського перемир'я
показати весь коментар
06.01.2023 13:48 Відповісти
Путлер предсказуем как угол дома. Чувствуется наступившие деменция и старческий маразм. Он уже сам с собой в многоходовочки играет сидя глубоко под поверхностью земли. Весь мир знает, для чего он объявляет перемирия. И Бога он ненавидит, он с удовольствием слугой Сатаны служит.
показати весь коментар
06.01.2023 13:57 Відповісти
Он коммунист. Ленинец. Дзержинский. Сталин. Берия.
Эти люди в Бога не верили никогда.
показати весь коментар
06.01.2023 13:59 Відповісти
А що таке сатанізм як не заперечення Бога. Навіть атеїсти вірять у ноосферу, що можливо тлумачити як Бог, тобто прояв суспільної свідомості, а в )(уйла лише єдине у мізках - ВІН, знову ВІН і на вершині людства тільки ВІН!!!
показати весь коментар
06.01.2023 14:05 Відповісти
Можна подумать - попи в бога вірять! Розказував мені товариш, який у молодості служив на кордоні - вожатим службових собак, та був на з"їзді Всесоюзному цих "вожатих" Перед ними виступав знаменитий Карацупа, який "речь толкал "о неизбежной пабеде каммунизма ва всём мире!" А пізніше (після банкету з офіцерами) вони його проводжали до машини Карацупа п"яненький повернувся до них і каже: "Эх ребята! Знали-бы вы - В КАКАУЮ СТОРОНУ эти нарушители бежали!"
показати весь коментар
06.01.2023 14:37 Відповісти
Шо вона там працює? Наіпніть ті лаптєльоти в бульбостані...
Заколібали вже кожного разу тривогу оголошувати, коли там якийсь лапоть злітає...
показати весь коментар
06.01.2023 14:02 Відповісти
Для цього треба мати ракети ППО, або "повітря-повітря" що збивають цілі за кількасот км, але таких у світі не існує. Коли їх "пташки" поближче до лінії фронту підлітають, то їх збивають, а ці далеченько!!!
показати весь коментар
06.01.2023 14:08 Відповісти
То якого тоді у нас тривогу оголошують?

Це я вже мовчу про нашу реацію на ці тривоги, згідно постанов нашого цирку...
показати весь коментар
06.01.2023 14:20 Відповісти
Пора уже этот оркский самолет разведчик завалить прямо на аэродроме,пошли на фиг эти бульбаши.
показати весь коментар
06.01.2023 14:06 Відповісти
Коли злітає лише розвідник, то це не велика проблема, а от коли разом із ним бомбордувальники десь за пару сотен на Рашці, то можливий удар у час якого цей розвідник намагається вирахувати місця знаходження РЛС ППО України для подальшого цілевказування рашистам по них.
показати весь коментар
06.01.2023 14:12 Відповісти
Вот и пора отправить туда беспилотник с новой колядкой.
показати весь коментар
06.01.2023 14:29 Відповісти
2 цели на картофляндии .А-50У и Су31м