9254 відвідувача онлайн
17 312 112

Різдвяне богослужіння предстоятеля ПЦУ Епіфанія в Лаврі. ВIДЕО

Різдвяне богослужіння в Упенському соборі Києво-Печерської лаври вперше відправляє предстоятель Православної церкви України миторополит Епіфаній.

Трансляцію богослужіння можна дивитися на Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, раніше Українська православна церква Московського партіархату заявила, що Православна церква України не має права проводити різдвяне богослужіння на території Києво-Печерської Лаври. При цьому в УПЦ МП посилалися на слова в.о. гендиректора заповідника "Києво-Печерська лавра" Олександра Рудника. Після цього сам Рудник заявив, що інформація застаріла, а ПЦУ звернулася до нього із запитом на проведення богослужіння та отримала такий дозвіл, про що було укладено договір.

Топ коментарі
+83
Христос Народився !!! Славімо Його !!!
показати весь коментар
07.01.2023 09:03 Відповісти
+80
Нарешті стіни храму почули рідну мову .!!
показати весь коментар
07.01.2023 09:09 Відповісти
+77
Аж не віриться....Бог тепер віддячить Україні, що сатанат вигнали нарешті зі святого місця
показати весь коментар
07.01.2023 09:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Успенского
показати весь коментар
07.01.2023 18:14 Відповісти
ЖЕЛАЮ УКРАИНЦАМ ПОБЕДЫ В ЭТОМ ГОДУ!
показати весь коментар
07.01.2023 19:41 Відповісти
Починаючи з цього року Різдво треба святкувати у грудні. У січні хай масклі святкують!
показати весь коментар
07.01.2023 21:50 Відповісти
Dear Ukrainians, Christos se rodijo! Please fast forward to 2:00:00 of the video. Such a beautifull singing! And those fucking parashians want to destroy this nation!!! Thank younger fighting for your country and for all of us!

Some Lithuanian guy.
показати весь коментар
08.01.2023 00:54 Відповісти
Чудове, прекрасне звернення Епифанія до українського народу!
Дай, Боже, йому здоров"я!
показати весь коментар
08.01.2023 01:51 Відповісти
В степи, покрытой пылью бренной,

Сидел и плакал человек.

А мимо шел Творец Вселенной, становившись, он изрек:

"Я друг униженных и бедных,я всех убогих берегу,

Я знаю много слов заветных. Я есмь твой. Бог Я все могу.

Меня печалит вид твой грустный,какой бедою ты тесним?"

И человек сказал: "Я - русский",

И Бог заплакал вместе с ним.
показати весь коментар
08.01.2023 02:29 Відповісти
Член Комитета Верховной рады Украины по вопросам национальной безопасности и обороны, глава подкомитета по вопросам государственной безопасности и обороны, народный депутат ВР

Ирина Верещук считает, что предоставление Томоса ПЦУ - это исключительно политическая акция, инициированная Петром Порошенко в преддверии выборов.

Об этих словах Ирины Верещук в своем телеграмм-канале https://t.me/MykolayDanylevych/301 напомнил спикер УПЦ протоиерей Николай Данилевич.

https://spzh.news/ru/news/77185-v-seti-napomnili-o-slovah-nardepa-iriny-vereshhuk-pro-avtonomiju-upc
показати весь коментар
08.01.2023 02:36 Відповісти
Решение о праздновании Рождества Христова 25 ДЕКАБРЯ

было принято на Третьем Всемирном церковном соборе в 431 году.
показати весь коментар
08.01.2023 02:42 Відповісти
СПРАВЕДЛИВОСТЬ ВОСТОРЖЕСТВОВАЛА !!!
показати весь коментар
08.01.2023 11:17 Відповісти
ТЕПЕРЬ ОСТАЛОСЬ ЧТОБЫ МОСКВА И ПИТЕР СНОВА ПОДЧИНИЛИСЬ КИЕВУ !!!
показати весь коментар
08.01.2023 11:19 Відповісти
Сторінка 2 з 2