10265 відвідувачів онлайн
25 633 73

Чехія готується передати Україні нові танки

фіала

Уряд Чехії готується передати Україні нову партію танків. Один із них підписав прем’єр-міністр країни Петр Фіала.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на повідомлення Фіали у твіттері.

Чеський прем'єр зазначив, що до України відправлять танки Т-72.

"На танку Т-72, який вирушить до України, я написав коротке послання хоробрим українським захисникам. Я вірю, що українці здобудуть перемогу у боротьбі з російським агресором", - написав він.

Фіала також додав, що Україні буде надано евакуаційну машину TREVA 30.

"Під час мого візиту до армійського арсеналу Excalibur у мене також була можливість охрестити нову евакуаційну машину TREVA 30, яка в майбутньому може допомогти й Україні", - написав він.

Топ коментарі
+37
Щиро дякуємо, друзі.
показати весь коментар
09.01.2023 20:17 Відповісти
+34
TREVA 30
показати весь коментар
09.01.2023 20:20 Відповісти
+30
100% Дайте це, дайте те... Папа-дай, мама-дай, бо задавить вас трамвай...
А де ви самі були, гниди зелупоглазі? Хто ракетну програму зарубав, щоби ***** в шоколодне око подивитись? Папа Римський? Ілон Маск?...
показати весь коментар
09.01.2023 20:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бо Т-72 можна.с А леопарди - це ескалація...
показати весь коментар
09.01.2023 20:13 Відповісти
я так розумію ти на Леопардах вже воювати навчився?
показати весь коментар
09.01.2023 20:17 Відповісти
ага
показати весь коментар
09.01.2023 20:22 Відповісти
І на абрамсах, і не леклерках, і навіть - страшно сказати - на челенджерах. Прикиниь?
показати весь коментар
09.01.2023 20:26 Відповісти
А на двох одразу можеш?
показати весь коментар
09.01.2023 20:35 Відповісти
Як вандам на шпагаті. Ще може при цьому по телефону розмовляти.
показати весь коментар
09.01.2023 20:39 Відповісти
То може висувайся на Москву?
показати весь коментар
09.01.2023 20:49 Відповісти
Згода. Зустрічаємося на кордоні. Обирай область...
показати весь коментар
09.01.2023 21:08 Відповісти
Бачив відео де на днях M113 примерз гусеницями до землі. Автору пишуть що ж ти так вчився, навіть трактористи знають що не можна залишати гусеничний трактор перед заморозками на вологому грунті. А він у відповідь пише що яке там навчання, нам видали, а далі що хочеш те з ним і роби.
Приблизно так буде і з Леопардами.
показати весь коментар
09.01.2023 20:42 Відповісти
От блин, так может и т72 не надо отправлять, они ведь тоже с гусеницами, не освоем.
показати весь коментар
09.01.2023 20:48 Відповісти
А де я написав, що відправляти не потрібно і що не освоїмо? Людина написала про навчання я їй відповів як воно буває.
показати весь коментар
09.01.2023 21:06 Відповісти
Ну вот и слава богу. Хорошо хоть у вас один пример как бувае, а не весь жизненный опыт экстраполировали на леопарды.
показати весь коментар
09.01.2023 21:17 Відповісти
показати весь коментар
09.01.2023 22:48 Відповісти
Так...це дуже дивно, що декого пілься 3 місячних навчаннь у Великобританії посилають на навчання у Німеччину, а іншим просто видають техніку і без навчаннь на фронт...виникає питання - хто ці люди, які все навчаються і навчаються по закордонах...
показати весь коментар
09.01.2023 22:19 Відповісти
А ще їх ремонтувати та забезпечувати правильним пальним (Абрамсам потрібен авіаційне паливо. Ну це якраз найменше питання, але все одно)
показати весь коментар
09.01.2023 20:43 Відповісти
Треба тільки подякувати, ми ж самі не готувалися до війни, а потім закрийте небо, дайте танки, якби ми це все робили але зараз вичерпався ресурс, то так.
показати весь коментар
09.01.2023 20:24 Відповісти
100% Дайте це, дайте те... Папа-дай, мама-дай, бо задавить вас трамвай...
А де ви самі були, гниди зелупоглазі? Хто ракетну програму зарубав, щоби ***** в шоколодне око подивитись? Папа Римський? Ілон Маск?...
показати весь коментар
09.01.2023 20:31 Відповісти
Це вже буде яка книга Зеленського?
Назва буде "Дайте, дайте, дайте або майскіє шашликі".
показати весь коментар
09.01.2023 20:45 Відповісти
Це до нього. У 2018-му зробили один комплекс, для передвиборчої агітації. А вже при Зеленському зібрали ще декілька, як раз котрими Мацкву і потопили. Ну це так, заради справедливості, бо я йому не прощу закон про розпродаж тої землі, за яку зараз гинуть наші кращі бійці.
показати весь коментар
09.01.2023 22:20 Відповісти
Бери больше!

Для "предвыборной агитации" Стугны шли на экспорт, а не в войска!
показати весь коментар
10.01.2023 01:34 Відповісти
Ти не знаеш чому перший комент про постачання зброї від донорів, у більшості пише або пригожинський троль, або корисний ідіот?
показати весь коментар
09.01.2023 21:08 Відповісти
Все відбувається з точністю до навпаки. Чому? Ну тому шо останні коментарі це вже безсилі потуги. Як то кажуть, не встиг вскочити на потяг, тому хоч плюну навздогін. А раптом влучу? Такі горе-коментатори ж не думають, що вітер завжди їм дме назустріч...
показати весь коментар
09.01.2023 21:14 Відповісти
Щиро дякуємо, друзі.
показати весь коментар
09.01.2023 20:17 Відповісти
це не нові танки, а нова партія танків!
показати весь коментар
09.01.2023 20:19 Відповісти
А звідки вони нові? виготовлялись в словаччині при соцлагері ще. Чехи модернізували.
показати весь коментар
09.01.2023 20:25 Відповісти
Я тобі більше скажу. Навіть кацапи не роблять повністю нові танки Т-72 та Т-90. Всі у старих корпусах зі зберігання зібрані.
показати весь коментар
09.01.2023 20:45 Відповісти
в темі новини написано, про нові танки
показати весь коментар
09.01.2023 20:58 Відповісти
Так то мається на увазі що раніше відправляли, а це нова партія. В тексті так і написано - нову партію танків.
показати весь коментар
09.01.2023 21:00 Відповісти
Абсолютно вірно - *Чехія готується передати Україні нові танки* Це таке мистецтво заголовку )
показати весь коментар
09.01.2023 21:50 Відповісти
Я скажу більше. Фахівці стверджують, що як раз у Чехії збирали самі якісні радянські танки у часи Варшавського договору.
показати весь коментар
09.01.2023 22:22 Відповісти
TREVA 30
показати весь коментар
09.01.2023 20:20 Відповісти
шо за черт ?
показати весь коментар
09.01.2023 20:25 Відповісти
БРЕМ
показати весь коментар
09.01.2023 20:33 Відповісти
БЕРЕМ.
показати весь коментар
09.01.2023 20:46 Відповісти
Vytaskivajet ljuboi tank i v etozhe vremja i dorogu prokladyvajet/osvobozdajet. Realny zver!
показати весь коментар
09.01.2023 20:34 Відповісти
показати весь коментар
09.01.2023 22:52 Відповісти
Хороший товар.
показати весь коментар
09.01.2023 21:40 Відповісти
Цена российской нефти рухнула рекордно с весны 2020 года.
Стоимость сорта Urals - основной марки российских нефтяников, на которую приходится почти две трети экспорта, - в пятницу, 6 января упала ниже $40 за баррель.
показати весь коментар
09.01.2023 20:25 Відповісти
В Оренбурзькій області росії згорів наметовий табір для мобілізованих. Імовірною причиною пожежі були п'яні офіцери.

Про це повідомляє російське видання 7×7 - Горизонтальна росія в Telegram.

Повідомляється, що пожежа сталася під ранок 9 січня у навчальній частині у Нижній Павлівці.

За даними одного з мобілізованих, пожежна машина в частині виявилася без тиску, тому окупантам довелося чекати на міських рятувальників.
показати весь коментар
09.01.2023 20:26 Відповісти
было уже
показати весь коментар
09.01.2023 20:28 Відповісти
И ещё не раз будет.
показати весь коментар
09.01.2023 20:36 Відповісти
показати весь коментар
09.01.2023 20:29 Відповісти
все, "закидають" нас танками
показати весь коментар
09.01.2023 20:29 Відповісти
Велика подяка чехам за передачу танків і розуміння ситуації і велике фе нашій владі, які три роки не готувалася дло війни, закопуючи гроші і час в дороги.
показати весь коментар
09.01.2023 20:29 Відповісти
Які вегетаріанські часи настали - за повний ***** з підготовкою до війни який привів до десятків тисяч загиблих та поранених, за здачу українських сіл і міст - просто ФЕ.
показати весь коментар
09.01.2023 20:40 Відповісти
Тільки не десятків, а сотень. Про це уже навіть в публічних медіа почали казати
показати весь коментар
09.01.2023 21:56 Відповісти
Прем'єр Чехії Фіала мабуть добре пам'ятає про "асвабадітєлєй" які в серпні 1968 року задушили празьку весну.
показати весь коментар
09.01.2023 20:54 Відповісти
Німецькі Leopard, чи британські Challenger : хто першим дасть танки Україні ?
показати весь коментар
09.01.2023 20:34 Відповісти
Britantsy
показати весь коментар
09.01.2023 20:35 Відповісти
Велика Британія розглядає можливість передати Україні танки Challenger 2 - SkyNews
показати весь коментар
09.01.2023 20:36 Відповісти
На думку джерел, Британія може передати Україні близько 10 танків. Це не матиме суттєвого впливу на полі бою, але допомогло би зламати бар'єр, який заважав іншим союзникам постачати в Україну танки.
показати весь коментар
09.01.2023 20:39 Відповісти
Може тоді і німці підтягнуться-вже не будуть першими...
показати весь коментар
10.01.2023 05:44 Відповісти
Спасибо!
показати весь коментар
09.01.2023 20:36 Відповісти
do not worry , it is nothing
показати весь коментар
09.01.2023 20:40 Відповісти
большое спасибо Чехам и за танки Т-72!! А наш оманский осёл -клоун Зеленский просрал всеи наши бронетанковые войска и три года всё хотел посмотреть путину в очко!! Что он там надеялся увидеть???
показати весь коментар
09.01.2023 20:42 Відповісти
А скільки при ньому арсеналів підірвали...
показати весь коментар
09.01.2023 22:23 Відповісти
перефразуючі знану фразу - "все що вбиває кацапню те її николи не загартує".
і це саме те що потрібно.
показати весь коментар
09.01.2023 20:44 Відповісти
Якщо це від EXCALIBUR, то це модифіковані версії. потужніший двигун, реактивний захист, нова оптика та система управління вогнем.
показати весь коментар
09.01.2023 20:48 Відповісти
Да, это именно эта модификация.
https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/excalibur-army-fiala-sternberk-navsteva.A230109_154403_olomouc-zpravy_dmk
показати весь коментар
09.01.2023 21:04 Відповісти
так це реально круто) такі танки знайомі нашим оборонцям, навчання тільки на нову оптику та систему управління вогнем... це швидко.
Ех, скільки раз проїжав на авто в тому Штенберку біля виробництва Ескалібур) серйозна контора. роботи було валом.
показати весь коментар
09.01.2023 21:11 Відповісти
Це мабудь друга партія з 90шт т72 модернізація яких фінансується США?
показати весь коментар
09.01.2023 22:10 Відповісти
Найщиріша подяка нашим чеським братам!
показати весь коментар
09.01.2023 21:02 Відповісти
Коляд, коляд, коляда
Дайте, дядьку, абрамса!!!.
показати весь коментар
09.01.2023 21:45 Відповісти
Лондон зважує поставки "Challenger 2"до України.https://www.n-tv.de/politik/London-erwaegt-Kampfpanzer-Lieferung-an-Kiew-article23832019.html
показати весь коментар
09.01.2023 21:57 Відповісти
А куда Украина поставляла "Оплот" ? Может, они нам тоже подкинут ?
показати весь коментар
10.01.2023 02:27 Відповісти
От-от, майже всі танки НАТО обговорюємо, а про свій ані слова...