12074 відвідувача онлайн

Надання Україні 40 Marder не вплине на запаси Німеччини, - Ламбрехт

marder

Міністр оборони Німеччини Крістін Ламбрехт заявила, що обіцяна поставка 40 бойових машин піхоти Marder в Україну та заплановані тренування виконуються.

Її коментарі були зроблені після того, як вона висловлювала занепокоєння, що забезпечення обладнанням України, яка відбивається від вторгнення Росії, може призвести до того, що німецькі запаси вичерпаються, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Вона дала зрозуміти, що машини Marder не належать до складу Бундесверу або німецької армії. За даними DPA, останні плани передбачають, що 20 машин будуть зі складів Бундесверу, а ще 20 - від збройової компанії Rheinmetall.

"Це був дуже важливий сигнал для НАТО, для наших союзників. Ми дотримуємося своїх зобов’язань, навіть за таких особливих умов", - сказала Ламбрехт.

Нагадаємо, очікується, що БМП Marder від Німеччини надійдуть в Україну в першому кварталі року.

Топ коментарі
+12
Довго дуже довго жує світ.Вони були потрібні ще півроку назад.Якби вчасно все поставили, а не тянули кота за яйця зовсім інша ситуація була і не було стільки б жертв.Який же тупорилий світ своїми балачками і тяганиною.
показати весь коментар
12.01.2023 22:56 Відповісти
+8
показати весь коментар
12.01.2023 22:47 Відповісти
+8
показати весь коментар
12.01.2023 23:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нагадує перші кроки дитини..спочатку несміливі...а потім фіґ доженеш
показати весь коментар
12.01.2023 22:43 Відповісти
Надання Україні 40 Marder не вплине на запаси Німеччини
На запаси ковбаси?
показати весь коментар
12.01.2023 22:45 Відповісти
А у вас во время войны только о колбасе мысли возникают? Мой вам совет, постарайтесь не опускаться с этими мыслями ниже пояса.
показати весь коментар
13.01.2023 01:23 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2023 22:47 Відповісти
Коли каналізація забита, то чекайте гівно там де прорве. В даній ситуації Україна тримає цей прорив, але тільки дурень може розраховувати на авось, не приймаючи участі у вирішенні проблеми. Дуже дякуємо за розуміння, сподіваємося, що вони розуміють, що в разі нашої поразки вони будуть ...вчитися жити по якутські. Нормально,- в якутів, які тягнули унітази з України, вони є апаратами для пиття води. Нормальні люди як можуть реагувати на ці факти??? Господи, це не лише якути. Бидла гіршого за бурята хрен найдеш на всій землі. Дикун від природи.
показати весь коментар
12.01.2023 22:54 Відповісти
ну почему же? есть еще калмыки, они тоже буддисты. Есть еще манси, и прочие селькупы с юкагирами. Только теперь они стали русскими ивановыми, и те особи, которых военкоматам удалось отловить, несут нам руский мир.
показати весь коментар
12.01.2023 23:51 Відповісти
Довго дуже довго жує світ.Вони були потрібні ще півроку назад.Якби вчасно все поставили, а не тянули кота за яйця зовсім інша ситуація була і не було стільки б жертв.Який же тупорилий світ своїми балачками і тяганиною.
показати весь коментар
12.01.2023 22:56 Відповісти
Сцикливі...
показати весь коментар
12.01.2023 23:09 Відповісти
Можна було купити, навіть не пів року, а рік назад. Чи ще не на часі?
показати весь коментар
13.01.2023 07:36 Відповісти
Дайте добро Польше на передачу нам Леопардов, bitte schön.И поторопитесь,балкенкройц вам на спину.
показати весь коментар
12.01.2023 22:57 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2023 23:03 Відповісти
А 100 ? А 200 ?
показати весь коментар
12.01.2023 23:08 Відповісти
89 Лепард 1А5 со склада Рейнметалл тоже не повлияют).
показати весь коментар
13.01.2023 00:14 Відповісти
1а5 це шось з тяжкої спадщини Елоїзича? Бо зараз нібито леопард2 використовують...
показати весь коментар
13.01.2023 01:03 Відповісти
Из наследства конца 60-х,тем не менее 105мм пушка и все модернизации до середины 90-х (сняты с вооружения,на сохранении).
показати весь коментар
13.01.2023 01:06 Відповісти
Много соплежуйства со стороны Германии. Позорное наследие дает о себе знать.
показати весь коментар
13.01.2023 12:52 Відповісти