9818 відвідувачів онлайн
3 676 24

Держспецзв’язку організовуватиме забезпечення військових безпілотниками, - рішення Кабміну

безпілотник

Кабінет Міністрів України вніс зміни до положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Про це повідомив постійний представник уряду у парламенті Тарас Мельничук, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Передбачено, що Адміністрація Держспецзв’язку відповідно до покладених на неї завдань є замовником закупівлі товарів, робіт і послуг у сфері публічних закупівель, державним замовником у сфері оборони, в тому числі щодо закупівлі, виробництва, ремонту безпілотних літальних апаратів (планерів, коптерів, дронів тощо)", – зазначив він.

За словами Мельничука, Адміністрація Держспецзв’язку організовує забезпечення безпілотними літальними апаратами (планерами, коптерами, дронами тощо), їх експлуатацію і застосування. Також Адміністрація Держспецзв’язку має право одержувати безоплатно від державних органів та органів місцевого самоврядування, військових формувань, підприємств, установ, а також громадян інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на Держспецзв’язку завдань, в тому числі щодо потреби у кількості і тактико-технічних характеристиках безпілотних літальних апаратів.

Топ коментарі
+13
а як же ж притула та його лохотрон?
показати весь коментар
13.01.2023 19:23 Відповісти
+11
Держспецзв'язок підпорядковується Єрмаку?
показати весь коментар
13.01.2023 19:22 Відповісти
+10
Хм, а яке відношення вони до безпілотників мають? Чергова "прокладка" щоб "бабла" намити
показати весь коментар
13.01.2023 19:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Держспецзв'язок підпорядковується Єрмаку?
показати весь коментар
13.01.2023 19:22 Відповісти
З цього моменту так.
показати весь коментар
13.01.2023 19:58 Відповісти
а як же ж притула та його лохотрон?
показати весь коментар
13.01.2023 19:23 Відповісти
тепер всі БПЛА від волонтерів має йти ч/з "Спецзв", любуйся лохо-спецтроном!!!
показати весь коментар
13.01.2023 19:30 Відповісти
Та ви що, навіть року не пройшло
показати весь коментар
13.01.2023 19:26 Відповісти
емм, а яке відношення в цієї організації до безпілотників?
показати весь коментар
13.01.2023 19:26 Відповісти
Хм, а яке відношення вони до безпілотників мають? Чергова "прокладка" щоб "бабла" намити
показати весь коментар
13.01.2023 19:27 Відповісти
тобто вони тільки но допетрали що для централізованої закупівлі безпілотників потрібен якийсь державний орган ... ну тупі бл#т# ... не те щоб я здивований ... то що держава не купує комерційні бпла для ЗСУ було зрозуміло по тому що їх купляють звичайні укріїнці ... ні, серйозно, во п#зд#ц# тупі ... і влада і чінущі
показати весь коментар
13.01.2023 19:30 Відповісти
не туп вони, а дуже послідовні в обраному напрямку...
показати весь коментар
13.01.2023 19:53 Відповісти
не тупі мабуть скриті вороги.
показати весь коментар
14.01.2023 04:15 Відповісти
Ойц! Ти ба, як воно ото.
показати весь коментар
13.01.2023 19:36 Відповісти
Скільки міліардів гривен піде з цього Єрмаку ?
показати весь коментар
13.01.2023 19:40 Відповісти
і правнукам прибарахлиться!
показати весь коментар
13.01.2023 19:41 Відповісти
має забезпечувати... і забезпечує (вже)...це дві великі різниці...між ними прірва !!!
ну це як міноборони має всіх і всім забезпечувати...а чи забезпечує?
показати весь коментар
13.01.2023 19:54 Відповісти
Тепер у наших військових не буде нічого((( Там на превеликий жаль, було тотальне недофінансування... З усіма наслідками. Може щось змінилось. Але є сумніви. Дуже великі сумніви.
показати весь коментар
13.01.2023 19:58 Відповісти
Не прошло і року війни, а уряд вже зрозумів, що дрони на калині не ростуть.
Цікаво, коли прийде розуміння по Хаймарсам і "геніальна" ідея шмигла про аграрну наддержаву теж піде на хіба?
показати весь коментар
13.01.2023 20:12 Відповісти
Ну звісно ж, хто ж, як не держспецзв'язок! безпілотники так схожі на поштових голубів!
показати весь коментар
13.01.2023 20:33 Відповісти
Дуже правильне рішення. Хоча б якийсь порядок, а головне, можливість перевіряти всі безпекові ризики використання тих чи інших безпілотників.
показати весь коментар
13.01.2023 20:40 Відповісти
Все одно закупатись будуть безпілотники і фірм Аоахамії Хламідії
показати весь коментар
13.01.2023 20:51 Відповісти
Так Резников говорил, что беспилотники это фигня
показати весь коментар
13.01.2023 22:19 Відповісти
А кого туди ірмак призначив?
Кажуть, що послицю з Болгарії повертають. Чи може когось з її учнів?
показати весь коментар
13.01.2023 23:10 Відповісти
Ну все, тепер я спокійний, що гроші на ремонти дронів-камікадзе будуть виділятись вчасно!
показати весь коментар
13.01.2023 23:30 Відповісти
Канали зв'язку комплексів БПЛА, які постачаються ЗСУ, повинні бути відповідно захищеними.

Програмне забезпечення імпортних комплексів БПЛА може містити шкідливе ПЗ, яке потрапляє туди внаслідок атак, наприклад на ланцюги постачань.

Через злам ПЗ, блокування або перехоплення ворогом каналів управління, наші ударні БПЛА чи дрони-камікадзе можуть наносити удари по своїм.

Важливо, щоб держспецзв'язок отримав необхідні ресурси та забезпечив відповідний захист комплексів БПЛА.
показати весь коментар
14.01.2023 01:23 Відповісти