5743 відвідувача онлайн
10 933 6

Війська РФ поцілили в об’єкт інфраструктури на Львівщині, - Козицький

обстріл,обстріл_лого

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, інформує Цензор.НЕТ.

"Ворог влучив по об‘єкту критичної інфраструктури у Львівській області. Можливі перебої у постачанні світла та води", - написав він.

Козицький закликав мешканців області залишатися в укриттях, адже загроза триває.

Раніше о 15:31 мер Львова Андрій Садовий повідомляв про високу загрозу ракетних обстрілів. "Львів Висока загроза ракетних обстрілів! Залишайтесь в укритті!" - написав він.

Завантаження...