9637 відвідувачів онлайн

Протитанкові загородження почали будувати також у Брянській області, - росЗМІ

бряншина

У Брянській області РФ почали будувати почали встановлювати бетонні протитанкові загородження.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

"Яким би не був подальший розвиток подій під час війни, будівництво укріплених ліній скрізь, де має місце або може виникнути зіткнення з противником, є необхідним мінімумом облаштування фронту і ближнього тилу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що будівництво оборонних споруд у Курській області завершили ще в жовтні. Також восени їх почали будувати й в Бєлгородській області.

Топ коментарі
+9
показати весь коментар
16.01.2023 13:56 Відповісти
+8
Чтобы мобики на танках не сбежали ?
показати весь коментар
16.01.2023 13:48 Відповісти
+8
Де "лінія Маннергейма" під москвою? "Нєдоработка" однако.
показати весь коментар
16.01.2023 13:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
очко не залізне?
показати весь коментар
16.01.2023 13:48 Відповісти
... а золоте

сенсу наступати на Брянщину чи Курщину нам сенсу ніякого, бо до Владивостока топати жодні Талани не витримають.
і кацапи це знають, але ж скільки бала під шумок можна попиляти !
показати весь коментар
16.01.2023 14:00 Відповісти
Тому що 'на ворє і шапка горіт' - каци чудово розуміють логіку, бо у складі Брянської обоасті зараз знаходиться українська анексована у 1919 році Стародубщина. Батьківщина відомих козацьких родів, гетьманів (Павло Скоропадський), письменників (Леся Українка), осередок культури Гетьманщини (Стародубськиц полк), і місце забутих всіма Найбільших боїв армії УНР у 1918 році - зокрема дивізії "Сірожупанників".
показати весь коментар
16.01.2023 15:16 Відповісти
Чтобы мобики на танках не сбежали ?
показати весь коментар
16.01.2023 13:48 Відповісти
А дегенерат піськов сьогодні казав, що всє западниє танкі пащьолкают
показати весь коментар
16.01.2023 13:52 Відповісти
Де "лінія Маннергейма" під москвою? "Нєдоработка" однако.
показати весь коментар
16.01.2023 13:54 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2023 13:56 Відповісти
"сво ідьот в позітівном направлєніі"
буйло
показати весь коментар
16.01.2023 14:01 Відповісти
а что делает Украина опять ничего?-заходите гости дорогие опять нгвые бучи устраивайте
показати весь коментар
16.01.2023 13:55 Відповісти
Скоро у вас буде і Буча і Брянськ
показати весь коментар
16.01.2023 14:12 Відповісти
ты ******* у кого у вас?ты не понимаешь что кацапы себя защитили а Украина опять ничего не сделала -проходной двор и новый асфальт
показати весь коментар
16.01.2023 18:11 Відповісти
Тепер все зрозуміло.
Курськ збирається воювати з Бєлгородом
показати весь коментар
16.01.2023 14:04 Відповісти
та то їм просто робити нічого, набридло фарбувати траву
показати весь коментар
16.01.2023 14:14 Відповісти
Шо ці одічалиє кіпішують? Німці нам танки не збираються давати.

Ми будемо вас бімбами та ракетами бамбіть, краще будуйте бомбосховища.
показати весь коментар
16.01.2023 14:20 Відповісти
чого це ви нагнітаете! будуйте дороги. Так наш поцифист-зеленгский завещал.
показати весь коментар
16.01.2023 14:32 Відповісти
"Київ за 3 дні" ? ню-ню...
показати весь коментар
16.01.2023 14:54 Відповісти
Це щоб бидло в тонусі тримати.
Загроза від НАТО, так би мовити.
Ну і грошики попиляти.
показати весь коментар
16.01.2023 15:00 Відповісти
А ВОКРУГ НАТА С КОСАМИ СТОИТ: