4390 відвідувачів онлайн

Європа і США зможуть домовитись щодо танків для України, - Рютте

рютте

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте сказав, що він досить впевнений у тому, що Європа і США зможуть довести свій "діалог" щодо танків для України до кінця.

Про це він сказав у інтерв’ю CNN, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

За словами Рютте, у нього є розуміння, що Німеччина та інші країни хочуть створити "широку коаліцію" для відправки важких танків в Україну.

"Існує широка підтримка відправки військової техніки. Ми відправили так багато з початку війни. Звісно, точаться дебати щодо танків, і тут питання в тому, що це буде наступним кроком у боротьбі. Це може бути необхідним, але я розумію, що німці та інші кажуть, що вам потрібна широка коаліція", - сказав Рютте.

За його словами, "дуже важливо", щоб Україна виграла війну, але "ви також повинні бути чесними з ним (президентом Зеленським. - Ред.) і сказати, що якщо ви хочете танки, наприклад, на цьому рівні, на якому він просить про них, необхідно, щоб ми зробили це не тільки однією країною, але групою країн".

Прем'єр-міністр Нідерландів сказав, що він "досить впевнений" у тому, що Європа і США можуть довести свій діалог щодо танків до завершення.

Топ коментарі
+4
Д О М О В Л Я Й Т Е С Ь
показати весь коментар
19.01.2023 20:24 Відповісти
+4
показати весь коментар
19.01.2023 20:29 Відповісти
+3
Давай, Рюте! Дави їх глаголем. Я в тебе вірю!
показати весь коментар
19.01.2023 20:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Д О М О В Л Я Й Т Е С Ь
показати весь коментар
19.01.2023 20:24 Відповісти
Самим правильним варіантом буде, якщо США оголосять про надання нам 20-50 Абрамсів, і запропонують угоду для країн НАТО про обмін їх Леопардів на Абрамси, для подальшою передачею "п'ятнистих" нам. Якщо буде політична рішучість, то у виграші будуть усі, особливо ми. Бо тоді ми зможемо отримати декілька сотень Леопардів, адже в багатьох країн є і одні й другі танки, і вони зможуть поділитися з нами Леопардами без втрати танкового парку.
показати весь коментар
19.01.2023 21:07 Відповісти
Давай, Рюте! Дави їх глаголем. Я в тебе вірю!
показати весь коментар
19.01.2023 20:26 Відповісти
найсмішніше в цьому те, що Нідерланди колись мали понад 400 Леопердів 2, але всі їх розпродали. Частину з них викупили німці і тепер Нідерланди арендують свої колишні танки у німців
показати весь коментар
19.01.2023 21:13 Відповісти
Які ж ви там сцикуни, це просто капець...
показати весь коментар
19.01.2023 20:27 Відповісти
Як показує практика, безпечніше бути сцикуном в НАТО, ніж героєм під головнокомандуванням Найвеличнішого Верховного Головнокомандувача.
suum cuique...
показати весь коментар
19.01.2023 20:36 Відповісти
В кожного своя практика. І свій прапор.
показати весь коментар
19.01.2023 20:47 Відповісти
Только в Египте до полторы тысячи абрашек!! что им там делать??
показати весь коментар
19.01.2023 20:28 Відповісти
показати весь коментар
19.01.2023 20:29 Відповісти
U Nederlandov jest bolse leopard2 cem u nemcev,mogli bi dat ,no vidimo zdiot poka drugyje podkliucitsia.
показати весь коментар
19.01.2023 20:30 Відповісти
Вже десять років як нема в НЛ ніяких леопардів.
показати весь коментар
19.01.2023 20:33 Відповісти
главное чтоб к тому времени они ещё были нужны
показати весь коментар
19.01.2023 20:35 Відповісти
Та шо вы так переживаете там на Западе, конашенков уже с начала войны с НАТО воюет, какую только технику не видел западную. Не дадим ему прослыть ********** и дадим танки и другое. НАТО так надо.
показати весь коментар
19.01.2023 20:35 Відповісти