8827 відвідувачів онлайн

Польща надасть Україні зенітні установки С-60

зенітка,с60

В оголошеному Польщею новому пакеті військової допомоги Україні - зенітні установки С-60 та 70 тис. боєприпасів до них.

Про це йдеться у декларації, підписаній учасниками зустрічі представників оборонних відомств країн Європи й оприлюдненій пресслужбою уряду Великої Британії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Польща вже передала 42 бойові машини піхоти разом із навчальними комплектами для двох механізованих батальйонів. Крім того, Польща продовжує постачання 155-мм гаубиць KRAB і забезпечує Україну різними типами боєприпасів", - зазначається в документі.

Польща також готова передати Україні роту (14) танків Leopard 2 із тисячею боєприпасів, але лише в рамках міжнародної коаліції.

Топ коментарі
+36
/
показати весь коментар
19.01.2023 20:40 Відповісти
+23
Полякам як справжнім друзям України-черговий респект...
показати весь коментар
19.01.2023 20:40 Відповісти
+19
показати весь коментар
19.01.2023 20:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"С-60 - радянський зенітно-артилерійський комплекс, що використовує зенітні гармати АЗП-57 калібру 57 мм (розроблені в середині 1940-х років)" (С) Педівікія.

Не Абрамс, але ЗСУ знайдуть як його використати...
показати весь коментар
19.01.2023 20:39 Відповісти
Зброя, перевірена часом. Стріляє - і добре!))
показати весь коментар
19.01.2023 20:43 Відповісти
згодиться все чим можна вбивати кацапів
показати весь коментар
19.01.2023 22:56 Відповісти
Збивати дрони та, можливо, крилаті ракети, він може.
показати весь коментар
19.01.2023 20:52 Відповісти
Лучше тратить старые боеприпасы на мопеды чем дорогие ракеты.
показати весь коментар
19.01.2023 21:03 Відповісти
Так, звісно. Я про цей написав.
показати весь коментар
19.01.2023 21:14 Відповісти
Крилаті ракети.... Вірогідність збиття кукурузника 82%...
показати весь коментар
19.01.2023 21:06 Відповісти
крилаті ракети? навряд чи встигне - вивчав цей комплекс на військовій кафедрі ХГУ.
Дрони - так, там швидкість невелика, але РПН1 (радіолокація) чи побачить - не знаю.
Ця гармата успішно застосовується при обстрілі позицій противника гранатами (вид снаряда).
На базі авто підвищеної прохідності. Єдине, що треба - оснастити авто гідроупорами як у крана чи екскаватора для стабілізації і вирівнювання згідно рівня.
показати весь коментар
19.01.2023 21:52 Відповісти
Павлович, я изучал С-60 в КПИ лет эдак 30 назад. У нас она была с СОН-9.
Скорость сопровождения цели под 300мыс кажется. Вполне достаточно для крылатых ракет, вертушек, штурмовиков и дронов. Бронебойными можно бить легкую бронетехнику, либо танки в борт или корму.
З.Ы. Эхх... было время, секретные тетради по тактике, чемодан с печатью.
показати весь коментар
19.01.2023 22:43 Відповісти
добре пам'ятаю низьку ймовірність влучання окремої батареї по реактивному літаку. Повинен бути задіяним цілий полк (4 батареї). Тому в кожній батареї було відділення із стрілою. Там влучання близько50%. Тому й написав: крилата летить швидко і низько. Збивати її коли вона робитиме горку - не варіант. Причому: у кожного літака під крилом може бути самонавідна ракета на радар противника. А в с60 радар над головою чотирьох чоловік - випускників військової кафедри. Ну його на фік таке противоборство. Радар завжди повинен бути на відстані від операторів.
показати весь коментар
20.01.2023 01:26 Відповісти
Моя військова спеціальність ці комплекси. Разом із "шилками" та ЗУ 23-2. Для крилатих ракет, гелікоптерів і назначені були. Проти дронів хороші, бо мають ПУАЗО (пункт управіння артилерійс ьким зенітним огнем), тож вночі не треба світити прожекторами, локатор бачить ціль. Вогонь ведеться з укриття, бо гармати керовані були цім ПУАЗО. В мій час зїєднання було дротове, зараз може щось змінили на більш *******. Прямою наводкою хороші проти танків.
показати весь коментар
20.01.2023 14:24 Відповісти
Marynarka Wojenna ma dywizjon z 12 armatami S-60MB. Armaty są zmodernizowane. Mają napędy elektryczne. Dywizjon ma 3 baterie w każdej 4 armaty sterowane automatycznie z wozu dowodzenia wyposażonego w kamerę TV, kamerę termowizyjną, dalmierz laserowy i system IFF. To dość nowoczesny system. Myślę że chodzi o przekazanie Ukrainie tego dywizjonu. Innego nie mamy.
ВМС мають ескадрилью з 12 гармат С-60МБ. Гармати модернізовані. Мають електроприводи. Ескадрилья має по 3 батареї в кожній з 4 гармат, керованих автоматично з командної машини, оснащеної телекамерою, тепловізором, лазерним далекоміром і системою IFF. Це досить ******* система. Я думаю, що йдеться про те, щоб цю ескадрилью передали Україні. Іншого у нас немає.
показати весь коментар
19.01.2023 22:26 Відповісти
тоді взагалі бімба!
показати весь коментар
19.01.2023 23:56 Відповісти
АЗП-57 конструктора Грабіна.

Це така ж класика як і L-70 Бофорс - вони стоять на ******** БМП CV-90
показати весь коментар
20.01.2023 00:50 Відповісти
/
показати весь коментар
19.01.2023 20:40 Відповісти
Ні, не може. Бо завжди будуть ще як мінімум Китай, Іран та Північна Корея.
показати весь коментар
19.01.2023 22:07 Відповісти
Полякам як справжнім друзям України-черговий респект...
показати весь коментар
19.01.2023 20:40 Відповісти
Hej, tam gdzieś z nad czarnej wody

Wsiada na koń kozak młody.

Czule żegna się z dziewczyną,

Jeszcze czulej z Ukrainą.

Wina, wina, wina dajcie,

A jak umrę pochowajcie

Na zielonej Ukrainie

Przy kochanej mej dziewczynie.
показати весь коментар
19.01.2023 20:42 Відповісти
Масквабад. наше время...
показати весь коментар
19.01.2023 20:44 Відповісти
Там у них дохрена нашлепано надувной х.ни, вот смеху было если бы в небо мацквы гордо взвились надутые гелием танки, с-300 и самолёты.
показати весь коментар
19.01.2023 20:51 Відповісти
Сорокопяток у них нет?
показати весь коментар
19.01.2023 20:57 Відповісти
показати весь коментар
19.01.2023 20:58 Відповісти
Смішно. Позаминуле століття. Єдиний плюс, що військова кафедра КПІ штампувала офіцерів запасу на комплекси С60 та С100. Максимум з цього комплексу, це "шахєда" завалити. Вірогідність попадання одного снаряду - 0,02 відсотки. Але ж вистрілює по 4 шт з шести або вісьми гармат. То ж вірогідність доходить до 82% по кукурузнику Це все, що я згадав, як командир комплексу С60 після військової кафедри... Їх зняли з озброєння, здається, в 2002 році.
показати весь коментар
19.01.2023 21:04 Відповісти
Бреши та не **********! В кінці 60-х на воєнці КПІ вивчали комплекс "Куб" з ракетою 3М8, а до того комплекс "Десна", С-75. Єлектро-акустики щось там своє вивчали далеке від нас, ППОшників.
В*єтнамці, до речі, комплексом С60 збили більше літаків США, ніж ракетчики з С75 та ВПС на МіГах.
показати весь коментар
19.01.2023 21:21 Відповісти
Іди гуляй. Мене теж на С-60 вчили керувати розрахунком. ППО СВ.
показати весь коментар
19.01.2023 21:31 Відповісти
Може вчив десь на задвірках в Харкові, але 150% не в КПІ.
показати весь коментар
19.01.2023 21:42 Відповісти
може ж на різних факультетах різне вивчали?
показати весь коментар
19.01.2023 21:56 Відповісти
Вот тут ти помиляешся. Зварювальний факультет та мех-маш - комплекс С-60, шилка, ЗУ 23-2. Літні збори у Черкасах, викатували із складів, крутили маховики, наводили через візір-каліматори на летячі АН-24 КПІ, липень 1983, Черкаси. Інші факультети так, вже вивчали ракетні комплекси
показати весь коментар
20.01.2023 14:37 Відповісти
Вітаю колегу. В 1995 прийняв присягу та отримав лейтенанта. А в 2001 отримали всі ми старшого на честь 20 річчя Незалежності.

Нижче відписав свої відчуття.
показати весь коментар
19.01.2023 21:28 Відповісти
Йолопе, я вчився в КПІ з 1967 по 1973р. і в той час на воєнній кафедрі нашого ВУЗу і не пахло ствольною артилерією.
показати весь коментар
19.01.2023 21:45 Відповісти
ти такий старий що вже не вистачає глузду додуматись: після тебе специфіка військових предметів зазнала змін.
показати весь коментар
19.01.2023 22:00 Відповісти
а я у 1980 році. військова кафедра ХГУ. Зі мною вчився ще син одного із викладачів кафедри майора Костенка.
показати весь коментар
19.01.2023 21:58 Відповісти
Генеральный штаб ВСУ рассказал, как украинским военным удалось «подружить» зенитно-артиллерийский комплекс С-60 с пушкой АЗП-57 калибра 57 мм и квадрокоптер компании DJI. Дрон используется для корректировки точности огня.

Серийное производство пушек началось в 40-х годах прошлого века. Зенитка может прямым наведением поражать 13" колесо с расстояния 1,5 км. С-60 бьёт очередями вдвое дальше, чем танки и гранатомёты .Использование беспилотника DJI существенно упрощает работу с зениткой. Ранее для автоматического наведения применялись станции орудийной наводки СОН-9 либо приборы управления зенитным огнём ПУАЗО-6, которые со временем были заменены на приборный комплекс РПК-1 «Ваза».
показати весь коментар
19.01.2023 21:11 Відповісти
Я - командир гармати С-60 та розрахунку 6-8 зенитників. На одну ціль рівня Міг-21, якщо він виконує завдання до 4000 м, потрібно 1000 снарядів.

Для ******** літаків - ця гармата зовсім не загроза. Окрім штурмовиків, інші літаки вміють виконувати завдання вище. Але я розумію, що ця зброя дуже гарно може протидіяти БПЛА.

Там є туже гарний елемент - ТОВ (телевізійний оптичний візір). Це - як міні-радар, тільки спрямованої дії. Це - найцінніша деталь комплексу на сьогодні.
показати весь коментар
19.01.2023 21:25 Відповісти
хто знає, скільки цих комплексів у нас було в 1991році і де вони ділися??? Заодно, де ділися 24тисячі кулеметів, що були на складах в 2019році?- Тільки недавно вперше побачив РПД. Цікаво і за трофейні німеькі/чеські кулемети зі складів Бахмута. До югославських Застава М53 (МГ-42) патронів 7,92*57 вистачає (зі слів товариша)?
показати весь коментар
19.01.2023 21:46 Відповісти