5299 відвідувачів онлайн
7 048 13

Росія викрала 50 автомобілів СММ ОБСЄ в Україні, - Цимбалюк

обсє

Росія викрала близько 50 автомобілів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Злочинний московський режим пішов далі і вчинив ще один злочин проти ОБСЄ, викравши близько 50 автомобілів СММ ОБСЄ. За повідомленнями, ці автомобілі були переміщені Росією на тимчасово окуповану територію на сході України на минулих вихідних", - сказав дипломат.

Він також наголосив на ймовірності провокацій з використанням захоплених автомобілів ОБСЄ. На думку Цимбалюка, РФ може вдатися до таких дій, оскільки відчуває безкарність.

Топ коментарі
+9
показати весь коментар
20.01.2023 00:44 Відповісти
+9
Москальня - це споконвічні крадіі , варвари і вбивці , ( ще іх називають
м'ясниками) ,
тому представників русофашистів не повинно бути в жодній міжнародній
організаціі , в тому числі в ОБСЄ !

Гнати тварюк потрібно звідусіль !!😡
показати весь коментар
20.01.2023 00:55 Відповісти
+4
Одним словом - кацапська *********
показати весь коментар
20.01.2023 00:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
20.01.2023 00:44 Відповісти
Одним словом - кацапська *********
показати весь коментар
20.01.2023 00:54 Відповісти
Че там у кацапов? - Крадуть....
показати весь коментар
20.01.2023 00:56 Відповісти
Москальня - це споконвічні крадіі , варвари і вбивці , ( ще іх називають
м'ясниками) ,
тому представників русофашистів не повинно бути в жодній міжнародній
організаціі , в тому числі в ОБСЄ !

Гнати тварюк потрібно звідусіль !!😡
показати весь коментар
20.01.2023 00:55 Відповісти
аби ж то ОБСЄ сама не взяла гулю грошей кишеню за таке "пограбування". Вони тільки українців ******* корупціонерами називати, а самі шо дєвки на Окружній. Рашка тепер може на тих машинах на наші позиції кидати своїх бандитів, а якщо наші будуть відстрілюватись - вот вам фота, що українці стріляють по ОБСЄ! і не підкопаєшся
показати весь коментар
20.01.2023 00:57 Відповісти
Акаунт свіжий, ще рублями за нього сплаченими, тхне. Мабуть, спеціально для цього висеру зареєстрували.
показати весь коментар
20.01.2023 06:06 Відповісти
що саме вас спонукало до такого висновку? у вас акаунт теж якийсь свіжуватий
показати весь коментар
20.01.2023 10:47 Відповісти
Тю!.. Русняві боти ще й відповідають українською?!. Швидко вчаться!..

Я дуже добре знаю, що СММ ОБСЄ думає про українців. Тому не треба тут лайно на міжнародні організації розводити, чия робота не на користь тільки оркостану. Або ви занадто багато читали руснявих ЗМІ. І, щоб ви розуміли - ніхто ані в СММ, ані в ОБСЄ нічого крім пристойниих зарплат, не отримував. Вас це здивує, але за дуже поодинокими випадками, люди, які працюють у міжнародних організаціях, дуже дбають про свою репутацію, на додачу до підписання Етичного Кодексу.
показати весь коментар
20.01.2023 14:27 Відповісти
І єнота!
показати весь коментар
20.01.2023 01:55 Відповісти
Не викрала.А забрала нахабно.
А це вже не коажа,а пограбування.
показати весь коментар
20.01.2023 03:40 Відповісти
Это для отвлечения внимания от Тимошенника из ОП-ы, присвоившего внедорожник для эвакуации раненых, из партии, предоставленной правительством США?
показати весь коментар
20.01.2023 05:19 Відповісти
оце головне - відчуває безкарність..., та завжди відчувала...
показати весь коментар
20.01.2023 09:09 Відповісти
А ми занепокоєння та стурбованість уже висловили? 🤣
показати весь коментар
20.01.2023 11:19 Відповісти