6901 відвідувач онлайн

В окупованому Криму Росія готується до прихованої мобілізації, - Генштаб

рф,мобілізація

Російська Федерація продовжує проводити приховану мобілізацію на тимчасово окупованих територіях України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ станом на 06:00 20 січня щодо російського вторгнення.

"На тимчасово окупованих територіях автономної республіки Крим Росія готується до прихованої мобілізації. Зокрема, у місті Севастополь, виклики до військових комісаріатів розпочали надходити IT-спеціалістам, фінансовим працівникам та іншим фахівцям, які мали бронь від мобілізації", - йдеться в повідомленні. 

Топ коментарі
+5
Це якесь кацапське ноу хау - прихована мобілізація про яку всі знають .
показати весь коментар
20.01.2023 07:58 Відповісти
+4
о да ... крысчан нужно побольше утилизировать ... орков не жалко ... этих не жалко в квадрате
показати весь коментар
20.01.2023 07:41 Відповісти
+2
а що думали коли заходили зеленими чоловічками в Крим? Що досить написати фейковий референдум і Крим можна забрати. А тепер цей референдум потрібно своїм м'ясом підтвердження робити. Крим -це Україна.
показати весь коментар
20.01.2023 07:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а що думали коли заходили зеленими чоловічками в Крим? Що досить написати фейковий референдум і Крим можна забрати. А тепер цей референдум потрібно своїм м'ясом підтвердження робити. Крим -це Україна.
показати весь коментар
20.01.2023 07:40 Відповісти
якого хрена айтишники робили на аннексованой теріторії вони же розуміють що це злочин хай йдуть на вйну або протестують
показати весь коментар
20.01.2023 07:40 Відповісти
Не розумію для чого приховувати(Це окуповані напівдобровільно території,а отже робитимуть що хочуть,як окупанти ,так і окуповані.
показати весь коментар
20.01.2023 07:41 Відповісти
о да ... крысчан нужно побольше утилизировать ... орков не жалко ... этих не жалко в квадрате
показати весь коментар
20.01.2023 07:41 Відповісти
Це якесь кацапське ноу хау - прихована мобілізація про яку всі знають .
показати весь коментар
20.01.2023 07:58 Відповісти
І придумали ж собі зручну мульку - "прихована мобілізація"! Та яка, до біса, нам різниця - прихована вона у них, чи ні???
показати весь коментар
20.01.2023 08:02 Відповісти
Не знаю наскільки правда, але десь в мережі писали що літаки до Туреччини, Єгипту садили в ближчих аеропортах до України та вручали повістки чмобікам. Мо і брехня... Хоча цілком можливо й таке.
показати весь коментар
20.01.2023 08:05 Відповісти
Зате ж бандери не примушують вчити мову.

показати весь коментар
20.01.2023 08:07 Відповісти
а раніше примушували? жив в Сімферополі там з 2006 по 2008 рік вивіски школи все на російскій було