12872 відвідувача онлайн
5 068 50

Мер Полтави Мамай залишиться на свободі: суд не відправив його до СІЗО

мамай,олександр

Київський районний суд Полтави відмовився відправити під варту мера міста Олександра Мамая, якого підозрюють в розповсюдженні інформації про розміщення ЗСУ.

Про це повідомили в суді, інформує Цензор.НЕТ.

"У Київському районному суді м.Полтави завершилося закрите судове засідання щодо розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу міському голові Мамаю О.Ф.. За результати розгляду даного клопотання, суд прийняв рішення про відмову в застосуванні до Мамая Олександра Федоровича запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - йдеться у повідомленні.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, мера зобов’язали надалі зобов'язаний з'являтися на судові засідання.

Прокуратура збирається подавати апеляцію на це рішення суду.

Нагадаємо, 29 грудня СБУ вручила меру Полтави Мамаю підозру в розголошенні інформації. За даними слідства, він розповів про формування у Полтаві нової військової частини та вказав адресу штабу. Мамаю загрожує до 12 років на ґратами.

Топ коментарі
+30
мера Полтави судили в Полтаві????? А мера Чернігова чомусь не в Чернігові????
показати весь коментар
20.01.2023 15:58 Відповісти
+28
5-колона ...це НАЙСТРАШНІША зброя рашистів....

шуфричі, бойки, дубінскі, бужанскі, безуглі, татарови, ківалави, арахамії та інші адепти руSSкого міра, на жаль ЩЕ бігають по Києву та всій Україні...
показати весь коментар
20.01.2023 15:59 Відповісти
+27
ещё и суд местный, ну браво
показати весь коментар
20.01.2023 15:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ещё и суд местный, ну браво
показати весь коментар
20.01.2023 15:55 Відповісти
Тільки хотів про це написати. Судіть його вже прямо в робочому кабінеті і судей привезіть.
показати весь коментар
20.01.2023 16:22 Відповісти
мера Полтави судили в Полтаві????? А мера Чернігова чомусь не в Чернігові????
показати весь коментар
20.01.2023 15:58 Відповісти
Да патамушо он хан...
показати весь коментар
20.01.2023 16:05 Відповісти
ось воно що! ХАН... Атрошенко не Мамай! Дійсно - не звучить!
показати весь коментар
20.01.2023 16:09 Відповісти
5-колона ...це НАЙСТРАШНІША зброя рашистів....

шуфричі, бойки, дубінскі, бужанскі, безуглі, татарови, ківалави, арахамії та інші адепти руSSкого міра, на жаль ЩЕ бігають по Києву та всій Україні...
показати весь коментар
20.01.2023 15:59 Відповісти
маю надію що недовго їм залишилось бігати...
показати весь коментар
20.01.2023 16:05 Відповісти
марно надієтесь мудрий нарід їх вибере знов в депутата
показати весь коментар
20.01.2023 16:12 Відповісти
Дерьмак и все его назначенцы - 5-колонна ! Судьи ВСЕ пидо…zы !
показати весь коментар
20.01.2023 18:15 Відповісти
Это фигня, вот веселуха https://skelet.info/glava-opzhz-xersonskoj-oblasti-egor-ustinov-kievgaz/
показати весь коментар
20.01.2023 16:02 Відповісти
Даздравствуєт наш суд-самий гуманний суд в мірє...
показати весь коментар
20.01.2023 16:04 Відповісти
Нехай втікає. Вірно?
показати весь коментар
20.01.2023 16:05 Відповісти
Та він в корито вчепився, не відірвати!
показати весь коментар
20.01.2023 16:52 Відповісти
Суди у нас дуже лояльні до зрадників і коригувальників вогню. Це патріотів, таких як генерал Марченко, зразу за грати.
показати весь коментар
20.01.2023 16:06 Відповісти
Військові суди необхідно негайно створювати і все, що пов'язано з війною пропускати через нього, тьотки в судах да сеперські місцеві суди приведуть до біди
показати весь коментар
20.01.2023 16:07 Відповісти
100%
Але "наявялічнейший" зайнятий відосами а ви тут з судами своїми.... "неначасі".
показати весь коментар
20.01.2023 16:17 Відповісти
Потрібна військова прокуратура , військові слідчі і військовий суд. І судити згідно законів воєнного стану ! Під час війни за такі злочини, які призводять до загибелі наших солдатів, повинно бути покарання у вигляді смертної кари.. а інакше ця мразь і далі буде зубки скалити і продовжувати свою чорну справу..Не можна цих потвор судити ніби у мирний час.. те саме і мародерів стосується ,які гуманітарну допомогу і забезпечення для армії розкрадають , і інших подонків які ворогу допомагають..
показати весь коментар
20.01.2023 16:07 Відповісти
я 2-ма руками "ЗА"
показати весь коментар
20.01.2023 16:11 Відповісти
********.
показати весь коментар
20.01.2023 16:12 Відповісти
Без реформи судів й нормальних суддів в Україні порядок довго ще чекати!
показати весь коментар
20.01.2023 16:15 Відповісти
В країни нема шансів знищити зовнішнього кацапського ворога,бо той самий ворог в середині країни
показати весь коментар
20.01.2023 16:16 Відповісти
Тому загиблих буде не менше ніж у Московії.
показати весь коментар
20.01.2023 18:42 Відповісти
Він і в суді встиг "підсуєтитися''
показати весь коментар
20.01.2023 16:21 Відповісти
у 2017 році полтавські судді (наприклад Лариса Хіль) та ще п'ятеро інших полтавських суддів отримали від мамая службові квартири. За три роки з цих квартир було знято статус службових. Тобто гопник просто подарував суддям квартири, підстеливши собі соломки на майбутнє.
Згодилося.
показати весь коментар
20.01.2023 16:27 Відповісти
Суд в Україні - далі можна не читати. Немає в Україні судової гілки влади.
показати весь коментар
20.01.2023 16:34 Відповісти
И даже СТРАШНЕЙШАЯ ВОЙНА ,НЕ ПРИВЕЛА ПОРТНОВСКИХ СУДЕЙСКИХ МРАЗЕЙ в чувство ! Повесили -бы хоть оного , чтоб други не повадно было !
показати весь коментар
20.01.2023 18:19 Відповісти
Все правильно, кто будет расположение ВСУ сливать, он из камеры явно не сможет😁
показати весь коментар
20.01.2023 16:38 Відповісти
Правый Сектор АУ !!! до кавких пор гниды сепарские будут ползать по Украине?? Суд Линча никто не отменял!!
показати весь коментар
20.01.2023 16:44 Відповісти
Ще Народний Рух згадай
показати весь коментар
20.01.2023 18:14 Відповісти
Саме тому Україну нічого доброго не чекає.
показати весь коментар
20.01.2023 16:46 Відповісти
Все і далі буде продаватися і заноситися.
показати весь коментар
20.01.2023 16:47 Відповісти
сьогодні всі найрезонансніші новини починаються з "НЕ"... х@йовий день
показати весь коментар
20.01.2023 16:48 Відповісти
Зрадники гуляють, тля!
показати весь коментар
20.01.2023 16:50 Відповісти
Зеля готується росіян зустрічати.
показати весь коментар
20.01.2023 18:38 Відповісти
И сидит такой в Бундестаге некто Шольц. Приносят ему аналитику. И видит он... вот это.
А потом блин удивляемся: а почему танков не дают? а почему кроме выдачи помощи американцы еще и комиссию по её контролю назначают? А почему вдруг прекращаются льготы беженцам...
И это пока - не самые страшные "почему". Самые страшные будут если (или когда) начнут спрашивать "зачем?"
показати весь коментар
20.01.2023 16:50 Відповісти
Припинення пільг біженцям - це ще квіточки. Головний "шелтер" для українців - Польща - досі не подовжила строк легального перебування воєнних мігрантів. Тобто 24.08.2023 всі, у кого нема підстав для подачі на тимчасове перебування згідно "звичайного" законодавства, або хто має підстави, але не встигне податися на "карту побиту", перетворяться на нелегалів.
показати весь коментар
20.01.2023 17:15 Відповісти
Ще треба дожити до 24.08.2023 року....
показати весь коментар
20.01.2023 17:29 Відповісти
Зеля може ще такий номер до 24.08.2023 року відколоти !
показати весь коментар
20.01.2023 19:45 Відповісти
Мамай прямо каже, що готовий зустріти Росію з квітами, адін нарот і таке інше. Тобто зрадник відкритий і не ховається. Що відбувається? Нас, народ, по законах воєнного часу посадили під замок комендантською годиною, обмежують наші права, не випускають за кордон, а цього зрадника, який відкрито Путіна з караваєм жде не те що не посадять, навіть з посади не знимають. Що відбувається?
показати весь коментар
20.01.2023 16:58 Відповісти
Тому що зрадники рулят Україною,а Герої гинуть!
А потрібно навпаки - зрадникам смерть,а Героям, честь і Слава!
показати весь коментар
20.01.2023 17:32 Відповісти
Де ти був, коли Бог прізвища роздавав?
показати весь коментар
20.01.2023 18:15 Відповісти
Свои люди - сочтемся?
показати весь коментар
20.01.2023 17:38 Відповісти
З кого будемо питати,якщо і ця гнида безкарно втече з України?Скільки їх вже "евакуювалися",плюючи нам в обличчя,а ми тільки втираємося!
показати весь коментар
20.01.2023 17:46 Відповісти
Ну і що, з такими судами ми збираємося не лише перемогти а і в ЄС? Я від свого товариша з Полтави чув, що на цьому Мамаю печатки ставити ніде. І то вже давно. Але мабуть тому він і невразливий.
показати весь коментар
20.01.2023 17:48 Відповісти
Навіщо ми мізки каніфолимо західним політикам? Які танки? Які ракети? Навіщо все це нам,якщо в нас є мамаї,московські попи корумповані суди,і нелякані лугандонські пєрєсєлєнци,які безкарно коригують вогонь? Допоки все це так і буде-ніякі танки і ракети нам не допоможуть...
показати весь коментар
20.01.2023 18:08 Відповісти
"Да здравствует наш суд,самый гуманный суд в мире!" (с)
показати весь коментар
20.01.2023 18:15 Відповісти
Ви не розумієте ! Це зовсім інше !
показати весь коментар
20.01.2023 18:31 Відповісти
Цього виродка полтавці постійно обирають на міського голову. Які xxLи... Тьху!
показати весь коментар
20.01.2023 18:35 Відповісти
перекладаю.

Мамаю дозволили, нищити докази, залякувати свідків, підкуповувати слідчих. Віщую, Мамай не буде за гратами.

Дякую, дуже дякую.
показати весь коментар
20.01.2023 18:56 Відповісти