10119 відвідувачів онлайн
3 345 23

Молдова почала "серйозні дискусії" щодо вступу в НАТО, - Санду

санду

Вторгнення Росії в Україну спонукає Молдову задуматися про те, чи потрібно країні відійти від закріпленого конституцією нейтралітету та замкнути себе в "ширшому альянсі".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише  Politico.

Президент Молдови Майя Санду відповідаючи на запитання про можливий вступ до НАТО, сказала, що країна все ще зважує свій наступний крок і обдумує чи знадобиться для цього зміна конституції.

"Зараз йде серйозна дискусія про нашу здатність захищати себе, чи можемо ми зробити це самі, чи нам варто бути частиною більшого альянсу... І якщо ми в якийсь момент як нація дійдемо висновку, що нам потрібно змінити нейтралітет, це має відбутися через демократичний процес", - сказала президент Молдови.

Топ коментарі
+12
Об'єднання з Румунією автоматично зробить з вас НАТО.
показати весь коментар
20.01.2023 23:31 Відповісти
+4
Prosto perekrit snabzenie so svoei storani i Ukraini... Kak kushat zaxotjat, tak srazu ves vopros reshitca...
показати весь коментар
21.01.2023 00:15 Відповісти
+3
Чекайте асвабадітєлєй з московських болот. Вони вже лапті намилили та йдуть до вас.
показати весь коментар
21.01.2023 00:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Об'єднання з Румунією автоматично зробить з вас НАТО.
показати весь коментар
20.01.2023 23:31 Відповісти
А Придністров"я віддати кацапам?
показати весь коментар
21.01.2023 00:03 Відповісти
Prosto perekrit snabzenie so svoei storani i Ukraini... Kak kushat zaxotjat, tak srazu ves vopros reshitca...
показати весь коментар
21.01.2023 00:15 Відповісти
Хіба що так:

Україна визволяє для Молдови придністров'я. Воно стає Придністровською областю Молдови.

Потім молдова входить в склад Румінії як автомна республіка.

І все! Вони в НАТО! І росія їх не посміє тронуть!

Щось там порвуть пердаки на передачах і успокояться!
показати весь коментар
21.01.2023 00:21 Відповісти
ні звичайно !!! Молдова може, так зване "придніствʼя" з допомогою армії Румунії, помножити на нуль, так само як восени 2020 року помножили на нуль так званий "карабах" армії Азербайджану і Туретчини !!!
показати весь коментар
21.01.2023 01:31 Відповісти
і ЄС
показати весь коментар
21.01.2023 00:17 Відповісти
Ссикуни спочатку з Придністров'я розберіться
показати весь коментар
20.01.2023 23:43 Відповісти
Объявили? Ну тепер рашка припреться під, як завжди ,тупим предлогом вас захищати.. від фашистів.
показати весь коментар
21.01.2023 00:04 Відповісти
Як тільки Молдова заявить, що хоче вступити в НАТО - на неї зразу нападе росія.

Як на Україну!

Я думаю, НАТО повинне рішати такі питання! Якщо за бажання вступити в цю організацію на країну нападають - то тут нато саме має розбиратися, а не країна, на яку напали.

Представте, дівчина каже, що хоче вийти за вас заміж. А інший хлопець, який мав на неї плани, починає їй бити морду, і тянути в свою квартиру, і казати, що вона в нього буде жити. Ви би мали втрутитись.

Якщо росія буде нападати на країни за їх бажання вступити в нато, то нато не зможе посилюватись за рахунок нових членів! А росія собі буде посилюватись за рахунок втягування нових членів в ОДКБ.

НАТО ж ніколи не нападало на країни за їх бажання вступити в одкб!

Я думаю, що така політика росії це війна проти нато. Дехто в цьому бачив би навіть причини для 5 статті.
показати весь коментар
21.01.2023 00:16 Відповісти
Чекайте асвабадітєлєй з московських болот. Вони вже лапті намилили та йдуть до вас.
показати весь коментар
21.01.2023 00:18 Відповісти
Починаю думати, що анекдоти про молдаван мали серйозне підґрунтя
показати весь коментар
21.01.2023 00:47 Відповісти
Чи правда, що молдавани і румуни то один народ?
показати весь коментар
21.01.2023 00:52 Відповісти
так правда !!! так само як турки і азербайджанці !!!
показати весь коментар
21.01.2023 01:32 Відповісти
про нас з кацапами теж так весь світ казав донедавна
показати весь коментар
21.01.2023 01:56 Відповісти
Ага, і як зулуси з апачами...
показати весь коментар
21.01.2023 08:41 Відповісти
Таку ідеологію румуни нав"язують молдаванам. Румуни не вважають молдаванів за націю, Молдову за державу, молдавську мову за окрему мову окремого народу (вони кажуть, що молдавська мова то румунська (вибачте) засрана русскім матом). Молдавське князівство має древню історію, набагато глибиннішу за т.з. "Румунію". Румунія - то "зборняк"з різних, в -основному украдених у сусідів, земель (Трансільванія, наприклад - ісконно угорська земля, споконвіків заселена угорцями, іт.д.).Такого поняття, як Румунія не існувало у природі ще якихось 200 років тому. РУМУНСЬКА ПОЛІТИКА І ІДЕОЛОГІЯ ЩОДО МОЛДОВИ = ТОЧ-У-ТОЧ, ЯК У КАЦАПІВ ЩОДО УКРАЇНИ. ("єдіний народ", "язик", "єдінокровіє і єдіновєріє", а зараз приєдналися уже "угроза", "денацифікація"...). Т.з. "румуни" зараз стримують свої великорумунські апетити щодо Молдови лише тому, що знаходяться в ЄС і НАТО і змушені триматися в рамках, бо їх звідти за таке можуть "кишнути".
Не один народ "румуни" з молдаванами, ніколи не були, не можуть бути.Як і українці (русичі) з кацапами.
показати весь коментар
21.01.2023 08:40 Відповісти
дуже поверхневе мислення
показати весь коментар
21.01.2023 19:11 Відповісти
а я почну з жінкою "серйозні дискусії" , на тему - ".. єслі би на Марсє билі гарада..". Ефект буде - той самий!! 🤣🤣
показати весь коментар
21.01.2023 01:27 Відповісти
Хотят в рашку
показати весь коментар
21.01.2023 07:48 Відповісти
Тут молодцы. Только нато может им обеспечить безопасность, но вначале надо решить вопрос с преднестровьем.
показати весь коментар
21.01.2023 09:23 Відповісти
С такой беспомощностью досидятся что додон опять вернется.
показати весь коментар
21.01.2023 10:40 Відповісти
Молдованам респект, надеюсь Мая станет примером для властей Грузии и Казахстана.
показати весь коментар
24.01.2023 17:00 Відповісти