Херсону потрібні десятки бетонних укриттів, - Соболевський

Херсону потрібні бетонні укриття, оскільки наразі їх дуже мало, а обстріли міста не припиняються.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.
"Я сподіваюся, що у нас значно збільшиться кількість тих бетонних укриттів, які встановлюють, тому що їх зараз дуже мало. Вони вже мають бути встановлені у зовсім іншій кількості", - сказав він.
За його словами, мають бути десятки таких бетонних конструкцій, що дають шанс людині зберегти життя під час обстрілу.
Як акцентував Соболевський, ворог обстрілює Херсонщину з РСЗВ, артилерійських та мінометних систем, є ракетні обстріли та локації, які ворог обстрілює з танків.
Водночас, додав він, чимало населених пунктів області розташовані безпосередньо на березі Дніпра.
"Вважайте, сіра зона – Дніпро, кілометр–півтора - там вже ворог, він б’є в зоні 15-20 кілометрів – з цієї дистанції обстрілює", - додав Соболевський.
Відповідно, дуже короткий термін з моменту вильоту до прильоту і час на реакцію у людей, щоб встигнути перейти в укриття, фактично відсутній.
Він зазначив, що наразі зберігається складна безпекова ситуація через обстріли. Останні дні було зафіксовано менше прильотів, проте є постраждалі. Так, за останні три дні десять людей отримали поранення, зокрема важкі. Після стабілізації стану поранених їх намагаються максимально швидко евакуювати до інших регіонів країни для подальшого надання медичної допомоги, зазначив Соболевський.
Треба в «пунктах незламності» (палатка з генератором та твердопаливним котлом, облаштована старлінком і телевізором 50´в якому сяє пика зеленського, за ціною Lexus 570), укриватися!
это говорит зам.главы ОГА!
так организуй закупку и установку. или тоже ждут, когда Британия это сделает.