8760 відвідувачів онлайн
2 340 13

Херсону потрібні десятки бетонних укриттів, - Соболевський

укриття

Херсону потрібні бетонні укриття, оскільки наразі їх дуже мало, а обстріли міста не припиняються.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

"Я сподіваюся, що у нас значно збільшиться кількість тих бетонних укриттів, які встановлюють, тому що їх зараз дуже мало. Вони вже мають бути встановлені у зовсім іншій кількості", - сказав він.

За його словами, мають бути десятки таких бетонних конструкцій, що дають шанс людині зберегти життя під час обстрілу.

Як акцентував Соболевський, ворог обстрілює Херсонщину з РСЗВ, артилерійських та мінометних систем, є ракетні обстріли та локації, які ворог обстрілює з танків.

Водночас, додав він, чимало населених пунктів області розташовані безпосередньо на березі Дніпра.

"Вважайте, сіра зона – Дніпро, кілометр–півтора - там вже ворог, він б’є в зоні 15-20 кілометрів – з цієї дистанції обстрілює", - додав Соболевський.

Відповідно, дуже короткий термін з моменту вильоту до прильоту і час на реакцію у людей, щоб встигнути перейти в укриття, фактично відсутній.

Він зазначив, що наразі зберігається складна безпекова ситуація через обстріли. Останні дні було зафіксовано менше прильотів, проте є постраждалі. Так, за останні три дні десять людей отримали поранення, зокрема важкі. Після стабілізації стану поранених їх намагаються максимально швидко евакуювати до інших регіонів країни для подальшого надання медичної допомоги, зазначив Соболевський.

Топ коментарі
+4
Нічого людина не розуміє!
Треба в «пунктах незламності» (палатка з генератором та твердопаливним котлом, облаштована старлінком і телевізором 50´в якому сяє пика зеленського, за ціною Lexus 570), укриватися!
показати весь коментар
23.01.2023 15:42 Відповісти
+2
Всій Херсонщині потрібна повна деокупація.
показати весь коментар
23.01.2023 15:42 Відповісти
+2
"Я сподіваюся, що у нас значно збільшиться кількість тих бетонних укриттів, які встановлюють, тому що їх зараз дуже мало. Вони вже мають бути встановлені у зовсім іншій кількості", - сказав він.

это говорит зам.главы ОГА!

так организуй закупку и установку. или тоже ждут, когда Британия это сделает.
показати весь коментар
23.01.2023 15:55 Відповісти

Завантаження...