9051 відвідувач онлайн

Усі справні енергоблоки АЕС працюють на максимальній потужності, - "Енергоатом"

аес,рівненська

24 січня 2022 року, вісім блоків українських АЕС, які розташовані на підконтрольній території, функціонують на максимальній номінальній потужності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на НАЕК "Енергоатом".

Працюючи енергоблоки забезпечують близько 55% від загального споживання електроенергії в країні. Найбільші обсяги електроенергії генерує Південноукраїнська АЕС.

"Водночас один із блоків Енергоатома досі перебуває у плановому ремонті, який проводиться раз на чотири роки задля забезпечення ядерної та радіаційної безпеки", - йдеться в повідомленні. 

Також в компанії зазначили, що тимчасово окупована росіянами Запорізька АЕС продовжує постійно споживати з енергосистеми України електроенергію на власні потреби.

"Всі шість енергоблоків ЗАЕС зупинені, загарбники блокують їхнє включення", - повідомили в "Енергоатомі". 

Топ коментарі
+3
не просто вимикають. А все більше і більше вимикають
показати весь коментар
24.01.2023 12:46 Відповісти
+3
Сам вигадав?
Нагадую для особисто впертих
Сотні підприємств, понад сто тисяч житлових будінків ... Кпім того,ь "С февраля и по сентябрь российскими оккупантами было повреждено, разрушено или захвачено не менее 616 админзданий, 978 медучреждений, из которых 24 частных учреждения здравоохранения, 1270 школ, 786 детсадов, 775 объектов культуры, 80 религиозных сооружений, 149 учреждений туризма и 153 спортивных объекта,"
Додай По оценкам ООН по делам беженцев, за последние полгода Украину покинули более 11 миллионов человек
Більше казок не треба
показати весь коментар
24.01.2023 17:10 Відповісти
+3
Зимою реактивний паровий коефіцієнт вищий. Легше керувати, швидше набирається пара, краще охолоджується все. В разі гасіння реактора, необхідно менше часу на стабілізацію пустотного коефіцієнта. Це, що стосується технічної частини. А інші приховані причини, мені вже не відомо.
19 жовтня 22р. русня атакувала Буршинську ТЕС, після чого повідомили про значні пошкодження як самих генераторів так і розподільчого вузла. З тих пір ця тес, жене генерацію на Молдову. Родич живе неподалік, ділиться враженнями. Високовольтна лінія гуде по повній. Шило в мішку не сховаєш.
показати весь коментар
24.01.2023 18:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чого хвастаетися? світло то виключають ... прям набралися у найвеличношого діяча **********
показати весь коментар
24.01.2023 12:37 Відповісти
так чому світло вимикають?
показати весь коментар
24.01.2023 12:42 Відповісти
не просто вимикають. А все більше і більше вимикають
показати весь коментар
24.01.2023 12:46 Відповісти
Мабуть тому, що не вистачає розподільчих потужностей.
показати весь коментар
24.01.2023 13:08 Відповісти
Один вопрос. Так куда идет избыток электроэнергии?
показати весь коментар
24.01.2023 13:27 Відповісти
А він є? Кажуть, багато ТЕЦ розбито. Гідро теж постраждали.
показати весь коментар
24.01.2023 14:43 Відповісти
Гідро одна Кахвська. так її ще навесні рашисти зазопили. ТЕЦ.??? 100 тис. будинків зруйноавно, підприємства зупинились, декілька млн. українців виїхали за кордон. Окуповані великі міста - Марік, Бердянськ, Мелітополь. До чого тут маячня про нестачу електрики?
показати весь коментар
24.01.2023 15:27 Відповісти
Ну до прикладу: було 4 розподільчі станції, залишилась одна. Вона взмозі обслужити всіх абонентів одночасно?
показати весь коментар
24.01.2023 15:35 Відповісти
А можливо навпаки?
показати весь коментар
24.01.2023 16:06 Відповісти
Ну вам видніше.
показати весь коментар
24.01.2023 19:55 Відповісти
Виходячи з логіки ринку ціна повинна була би впасти, рази в півтори на електроенкргію.. а про відключення взагалі треба було б забути.. фігушкі, ціна виросте, а світло оно знов відімкнули.. країна оз..
показати весь коментар
24.01.2023 12:50 Відповісти
Поздравляю, Шарик, ты балбес! цит.
показати весь коментар
24.01.2023 12:51 Відповісти
Коли це на дефіцитний товар ціна падала?
І чому не повинно бути відключень, якщо ел енергії на всіх не вистачає?
показати весь коментар
24.01.2023 13:24 Відповісти
Маячня. Зруйновані РС. Це впливає на споживання в окремому НП. Так чому вимикають світло у всіх НП?
показати весь коментар
24.01.2023 13:30 Відповісти
Хто вам сказав, що генеруючих потужностей достатньо?
показати весь коментар
24.01.2023 13:52 Відповісти
Довелить протилежне. чи зеленому лехторату будь яка пайка від зеленої шобли, це незаперечна "правда"?
показати весь коментар
24.01.2023 15:31 Відповісти
Доводжу - генеруючих потужностей не достатньо.
яке питання, така й відповідь. поїдьте на любу ахметівську тес і гляньте, що там твориться. на папері дофіга резервних енергоблоків, а по факту - дофіга металобрухту
показати весь коментар
24.01.2023 15:56 Відповісти
Зробіть публічними дані генерації та споживання електроенергії по країні, то всі побачать достатньо чи ні.
показати весь коментар
24.01.2023 16:13 Відповісти
не я їх засекретив, а достатньо чи ні я і так знаю - недостатньо
показати весь коментар
24.01.2023 16:44 Відповісти
Я зроблю публіні дані
Украина в 2018 году увеличила выручку от экспорта электроэнергии в 1,4 раза - до $330 млн
Украина в 2019 году увеличила выручку от экспорта электроэнергии на 14,1% (на $46,83 млн) по сравнению с 2018 годом - до $378,77 млн.
"Энергоатом" завершила 2020 год с чистым убытком 4,8 миллиарда
"Энергоатом" за первое полугодие получило более 4,76 миллиарда гривен чистого убытка против более 1,12 миллиарда гривен чистой прибыли в январе-июне 2021 года.
і ***** ще не напало ...
показати весь коментар
24.01.2023 16:46 Відповісти
і що ви від мене хочете? піднімайте сраку і йдіть бити тих, хто обікрав енергоатом
показати весь коментар
24.01.2023 16:50 Відповісти
тупые призывы придурков. ты же тут на ту "сраку№ падаешь доказывая, что виновато *****. А бить призываешь кого-то другого. Не подскажешь ,храбрец, кто обворовывает Энергоатом?
показати весь коментар
24.01.2023 16:59 Відповісти
О, та ви прибухнули, видно. Де я казав, що винувате тільки *****?
показати весь коментар
24.01.2023 17:55 Відповісти
Наскільки я знаю, за рахунок Енергоатому фінансуються виплати виробникам еленергії СЕС, в тому числі ахмету, через те такі збитки. Також можливо Zeшайка готує Енергоатом до прихватизації
показати весь коментар
24.01.2023 17:36 Відповісти
До жовтня 2022 року Україна експортувала еленергію, якої вистачало і на внутрішнє споживання
показати весь коментар
24.01.2023 17:38 Відповісти
Казки-балачки Украина в январе-октябре 2022 года импортировала электроэнергию на $148,89 млн
В том числе из Беларуси - на $100,4 млн (в январе-феврале), Бельгии - на $30,7 млн, Молдовы - на $14,1 млн, других стран - на $3,63 млн.16 ****. 2022 г.
показати весь коментар
24.01.2023 17:47 Відповісти
Схоже одночасно йшов імпорт і експорт еленергії.
https://ua-energy.org/uk/posts/ukraina-eksportuvala-u-zhovtni-ee-na-113399-mln-dolariv
показати весь коментар
24.01.2023 18:02 Відповісти
Оцей "імпорт-експорт" має ім'я Агрохімія і Ко
показати весь коментар
24.01.2023 19:00 Відповісти
Чергогва маячня, шановний . Хто ж тебе на режимний об'єкт пустить ? ну якщо ти, звісно, ні шпіон Кажу тобі, В Хмельніцькій, Рівненсьькій , Миколаївськіх областях )де є АЕС) в Полтавській, Житомірський, Вінніцькій нема суттевих руйнувань РП, а світло вимикають. Якщо розбиті РП десь у Харькові то до чого тут ці області:?
показати весь коментар
24.01.2023 16:37 Відповісти
Ви мабуть не доганяєте, рп цілі, а енергоблоки - ні. атомних вистачає на половину сукупного споживання, Вам же написали, що працює всього 8 блоків АЕС а це десь біля 7 ГВт потужності. А споживає вся країна зараз в два рази більше.
показати весь коментар
24.01.2023 16:48 Відповісти
Сам вигадав?
Нагадую для особисто впертих
Сотні підприємств, понад сто тисяч житлових будінків ... Кпім того,ь "С февраля и по сентябрь российскими оккупантами было повреждено, разрушено или захвачено не менее 616 админзданий, 978 медучреждений, из которых 24 частных учреждения здравоохранения, 1270 школ, 786 детсадов, 775 объектов культуры, 80 религиозных сооружений, 149 учреждений туризма и 153 спортивных объекта,"
Додай По оценкам ООН по делам беженцев, за последние полгода Украину покинули более 11 миллионов человек
Більше казок не треба
показати весь коментар
24.01.2023 17:10 Відповісти
Та бог з тобою.
показати весь коментар
24.01.2023 17:53 Відповісти
Ага, особенно в 3 или в 5 часов утра, когда у меня отключают последнее время питания. В пять утра же потребление такое идёт, что аж провода гудят, это все знают.
показати весь коментар
25.01.2023 05:12 Відповісти
Не хвастайтесь краще, що вам вночі вимикають, та ще й ненадовго.віялові відключення були неминучі, навіть без війни.
показати весь коментар
25.01.2023 05:34 Відповісти
4-5 часов 2-3 раза в день.
показати весь коментар
25.01.2023 10:18 Відповісти
вимикають вночі, бо більш за все про..бали закупку вугілля, як і в минулі пару років, і тепер ці великі діячі ********** економлять. та й з генерацією у нас великі проблеми. після 19 року зельоні дозволили ахметову робити все, що він захоче, а він захотів не ремонтувати обладнання зовсім.
показати весь коментар
25.01.2023 10:25 Відповісти
нічого вони не економлять. вони великими обсягами гонять електрику закордон попутно привчаючи населення до покори. знайомі колеги в обленерго кажуть, що енергії великий профіцит, але їм наказують все одно відключати. знайомі іншого колеги кажуть теж саме.
недавно десь навіть прозвучала думка, що можливо вони збільшують відключення під час великих скандалів, щоб обмежети доступ населенння до інформації і розтягувати репутаційний "удар" в часі, зменшуючи його гостроту.
показати весь коментар
25.01.2023 10:38 Відповісти
та нема профіциту, без ЗАЕС. ЗАЕС виробляла 5 ГВт енергії, а зараз - ні. Запорізька Тес виробляла 800 Мвт а зараз - ні, Ладижинську тес недавно кацапи доламали те, що ахметов не встиг і т.д. Споживачів поменшало, але не на стільки.
показати весь коментар
25.01.2023 10:45 Відповісти
🤡
показати весь коментар
24.01.2023 12:54 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2023 12:56 Відповісти
Чорнобиль запускайте.
показати весь коментар
24.01.2023 13:02 Відповісти
Електрику подають на фермы крипотовалюти а в цьому основна причина відключень.
показати весь коментар
24.01.2023 13:33 Відповісти
Є в одних закритих і добре охороняємих місцях таємні ферми для біткоїнів де електрика подається в великому обємі та бесперебійно. А населення терпить та чухається від цього терору енергетичної мафії.
показати весь коментар
24.01.2023 13:37 Відповісти
Якщо яйця для війська по 17 грн за штуку то вам думаєте хтось дуже радісно відпускає електрику по 1 грн 48 коп ? Тому і цемголовна причина терору енергетичної мафії.
показати весь коментар
24.01.2023 13:41 Відповісти
Всі ТЕЦ якій "розбомбили" дефакто виведені з рівняння і працюють на сторону. Дуже зручно все "розбомбити" не важливо чиїми руками, а потім на цьому спікулювати.
показати весь коментар
24.01.2023 17:44 Відповісти
Маєте докази?
показати весь коментар
24.01.2023 17:55 Відповісти
Маю. Ал тебе переконувати не буду. Ти або бот, або будеш вірити лише в своє.
показати весь коментар
24.01.2023 18:03 Відповісти
Якщо покажете, то я повірю і не лише я, також багато інших читачів.

До Енергоатому викликає питання чому вони планові ремонти блоків проводять взимку, у час найбільшого споживання?
показати весь коментар
24.01.2023 18:07 Відповісти
Зимою реактивний паровий коефіцієнт вищий. Легше керувати, швидше набирається пара, краще охолоджується все. В разі гасіння реактора, необхідно менше часу на стабілізацію пустотного коефіцієнта. Це, що стосується технічної частини. А інші приховані причини, мені вже не відомо.
19 жовтня 22р. русня атакувала Буршинську ТЕС, після чого повідомили про значні пошкодження як самих генераторів так і розподільчого вузла. З тих пір ця тес, жене генерацію на Молдову. Родич живе неподалік, ділиться враженнями. Високовольтна лінія гуде по повній. Шило в мішку не сховаєш.
показати весь коментар
24.01.2023 18:34 Відповісти
Це я чув уже про Бурштинську ТЕС, так, вона після цього працювала.
Повідомляли, що вона зупинилася лише нещодавно після останнього ракетного удару у генераторну залу, навіть фото показували у змі.
показати весь коментар
24.01.2023 18:50 Відповісти
Зупинилася. І все. По паперах "розбомбили", а хто ж на разі наважиться забити цвяха в "спільне діло" ?
показати весь коментар
24.01.2023 19:14 Відповісти