10410 відвідувачів онлайн

Міноборони Німеччини тримає на своїх складах 320 танків Leopard 2, - CNN

танк,leopard

Німецька армія має на озброєнні 320 танків Leopard 2, але не розкриває, скільки з них є готовими до застосування у бою.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це у коментарі CNN сказала представниця міністерства оборони Німеччини.

Як пояснила представниця міноборони, ці танки Leopard 2, усі серії A5, A6 та A7, перебувають на різних стадіях стану, ремонту та готовності до розгортання.

Німецька армія більше не має на озброєнні Leopard 1, що є старішою серією основного бойового танка, зазначила вона. Аналогічно німецька армія має на озброєнні більш старих моделей Leopard 2, таких як A4.

Окремо виробник озброєнь Rheinmetall заявив минулого тижня, що має 139 танків Leopard на складі, але з них тільки 29 Leopard 2 будуть у стані боєготовності навесні цього року. Теоретично ці 29 машин уже могли пообіцяти третім країнам у рамках танкового обміну.

Решта танків, за словами компанії, може бути підготовлена до передачі протягом більш тривалого періоду часу.

Представник Rheinmetall у вівторок повідомив CNN, що з запасів, які залишилися, є 88 танків Leopard 1, кілька з них можуть бути поставлені приблизно через дев'ять місяців, а решта - через рік.

Інший німецький виробник зброї, FFG, має на складі 99 танків, але тільки старішу серію Leopard 1, повідомив CNN представник компанії.

За даними агентства Bloomberg, Німеччина вже в середу може надати Польщі дозвіл на реекспорт танків Leopard 2 німецького виробництва в Україну.

У вівторок стало відомо, що Німеччина отримала запит Польщі про реекспорт в Україну танків Leopard 2.

Топ коментарі
+7
..та воно то так, але у де-кого тільки асфальт і миші
показати весь коментар
24.01.2023 19:26 Відповісти
+7
якби не Україна
показати весь коментар
24.01.2023 19:35 Відповісти
+5
Представник Rheinmetall у вівторок повідомив CNN, що з запасів, які залишилися, є 88 танків Leopard 1, кілька з них можуть бути поставлені приблизно через дев'ять місяців, а решта - через рік.

Можна лише здогадуватись, як далеко б вже зайшов мордор в Європу, якби на їх боці не стояли США та Британія.
показати весь коментар
24.01.2023 19:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Представник Rheinmetall у вівторок повідомив CNN, що з запасів, які залишилися, є 88 танків Leopard 1, кілька з них можуть бути поставлені приблизно через дев'ять місяців, а решта - через рік.

Можна лише здогадуватись, як далеко б вже зайшов мордор в Європу, якби на їх боці не стояли США та Британія.
показати весь коментар
24.01.2023 19:23 Відповісти
якби не Україна
показати весь коментар
24.01.2023 19:35 Відповісти
А для чого іх зберігати коли вони не готові до бою .
показати весь коментар
24.01.2023 19:24 Відповісти
..та воно то так, але у де-кого тільки асфальт і миші
показати весь коментар
24.01.2023 19:26 Відповісти
Профукали ми все шо могли -- тепер надія на Захід .
показати весь коментар
24.01.2023 19:31 Відповісти
2014 згадався...розумієш як прикро, тоді і я і брат йшли увечері до військом., сніг мете, йдемо якось гурт, моральний підйом, отр.бумажки і на пункт... насилу одяглися, щось там поотримували...біднота, розгрузка за манну небесну...пайка з собою, що було, зара трохи краще, але гниди, що тоді, а зараз ще більші...чого так?
показати весь коментар
24.01.2023 19:37 Відповісти
це ти написав типу "какая разніца"?
показати весь коментар
24.01.2023 19:55 Відповісти
не зрозумів? написав, що можливості зараз світові в порівнянні з тим періодом, а проблеми залишились
показати весь коментар
24.01.2023 19:57 Відповісти
От мыши... с 1991 гадят стране. И никто на них управу не найдет. Даже майданы не помогают.
показати весь коментар
24.01.2023 19:37 Відповісти
Управляемая бомба КАБ-20, интегрированная в израильский БПЛА Searcher, который выпускается в России под маркой "Форпост", по лицензии https://twitter.com/hashtag/Israel?src=hashtag_click #Israel Aerospace Industries и используется в войне против Украины. Тель-Авив не Берлин. Там не переживают как Шольц о том, кто и что подумает
показати весь коментар
24.01.2023 19:27 Відповісти
а вот такая новость как?

https://detaly.co.il/furgon-kibershpion-izrailskie-firmy-prodayut-tehnologii-vrazhdebnoj-musulmanskoj-strane/
показати весь коментар
24.01.2023 19:37 Відповісти
І нашо вони там пиляться
показати весь коментар
24.01.2023 19:44 Відповісти
ну так сделать можно ж было проще еще в прошлом году... не нужны ваши раскомплектованные суппер-пупер... дайте не тяните разрешение другим странам отдавать сделанные когда-то в Германии... не ваши с ваших ангаров , а те которые уже давно простят разрешения и готовы к бою
показати весь коментар
24.01.2023 19:49 Відповісти
Прийшов час побачити їх у справі.
показати весь коментар
24.01.2023 19:52 Відповісти
Якраз стільки, скільки нам потрібно!
показати весь коментар
24.01.2023 19:53 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2023 19:53 Відповісти
Цирк буде ,як спробують запустити,а там ...нема акумуляторів.Вже колись Україна хвалилася експортом,а прийшлось в 2014,а там...нема акумуляторів((Хочу помилятися.
показати весь коментар
24.01.2023 20:02 Відповісти
That's the real reason the Germany is reluctant to hand over the tanks.
Somebody stole from the military budget and now the shit is about to hit the fan.
Zee Germans fucked up. Proper.
показати весь коментар
24.01.2023 20:18 Відповісти
Наближається великий скандал. Виявиться скоро, що німці болт забили на оборонку, як і Україна до 14 року.
показати весь коментар
24.01.2023 20:54 Відповісти