5012 відвідувачів онлайн
10 736 56

ОП розмірковує над забороною продажу алкоголю та пального за готівку

терминал,касса

В рамках податкової реформи, яку зараз розробляють в Офісі президента, обговорюється повне переведення розрахунків за підакцизні товари в безготівковий формат.

Про це розповів на брифінгу заступник голови ОП та куратор реформи Ростислав Шурма, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

За його словами, як один із компенсаторів для бюджету в межах проєкту податкової реформи передбачено підвищення оподаткування шкідливого споживання, наприклад - тютюн, алкоголь і викопне паливо. Ставки планують підвести "до середньоєвропейських рівнів".

Важливим питанням постає адміністрування цих податків, зазначив він, адже частка нелегального обігу тютюнових виробів досягає 30%, а для лікеро-горілчаної продукції ця цифра може бути ще вищою. "І це дуже велика проблема", - додав Шурма та зазначив, що для протидії цій проблемі плануються дві фундаментальні зміни в адмініструванні податків.

"Перше - це електронний акциз", - пояснює він. Таким чином, на пачку цигарок чи пляшку алкоголю наноситься унікальний QR-код, який дозволить споживачеві відслідковувати, де продукція була вироблена, де зберігалася тощо. Натомість "традиційні" акцизні марки, які клеяться на пакування, можна підробити чи передрукувати.

"Другий концепт - щоб вся ця система запрацювала, це переведення розрахунків за підакцизні товари виключно в безготівковій формат, тобто в оплату картою", - заявив Шурма та уточнив, що ідея ще обговорюється і рішення поки не ухвалено.

Як приклад він навів ситуацію з дефіцитом пального на початку повномасштабної війни, коли АЗС перевели споживачів на карткові оплати і оплату через застосунки. За декілька тижнів всі адаптувалися, що, каже Шурма, "дозволило повністю обілити обіг палива, і те саме, я впевнений, відбудеться з тютюном і алкоголем".

Топ коментарі
+26
А ОП це хто ? Збіговисько дармоїдів і мародерів які роблять вигляд що роблять щось корисне для держави .До речі про ефективність ОП , в адміністрації Байдена в Білому домі працюють 48 співробітників , а в ОП Зеленського 146 ( !!!!) .Так багато потрібно для ЗЕ людей щоб записати відосік ?
показати весь коментар
25.01.2023 11:42 Відповісти
+24
краще хабарі готівкою забороніть
показати весь коментар
25.01.2023 11:36 Відповісти
+21
якраз розрахунок картками під час планових і позапланових відключень - ще дужче перенесене торгівлю тютюном і алкоголем в тінь.
показати весь коментар
25.01.2023 11:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пшли накуй
показати весь коментар
25.01.2023 11:34 Відповісти
Я за. Через АЗС йде переведення безготівки в готівку.
показати весь коментар
25.01.2023 11:38 Відповісти
краще хабарі готівкою забороніть
показати весь коментар
25.01.2023 11:36 Відповісти
Так, лише на карту ЗСУ
показати весь коментар
25.01.2023 11:37 Відповісти
не над чем больше миркувать?
показати весь коментар
25.01.2023 11:36 Відповісти
над вопросом почему какой-то третий зам завхоза является куратором экономики в парламентской стране
показати весь коментар
25.01.2023 11:51 Відповісти
Вони ще хочуть ввести податок на готівку
показати весь коментар
25.01.2023 11:36 Відповісти
Мета реформи від ******** полягає в тому, щоб більше наповнити бюджет, а потім все ********
показати весь коментар
25.01.2023 11:38 Відповісти
есть еще много хороших зелёных идей.
показати весь коментар
25.01.2023 11:38 Відповісти
сухий закон?? ну-ну-ну...
показати весь коментар
25.01.2023 11:40 Відповісти
Ага, бензин запретят пить.
показати весь коментар
25.01.2023 12:16 Відповісти
якраз розрахунок картками під час планових і позапланових відключень - ще дужче перенесене торгівлю тютюном і алкоголем в тінь.
показати весь коментар
25.01.2023 11:41 Відповісти
Особливо в селах. Там наразі світло - як щастя.
Але і до вимкнень термінали в одному магазині з десяти, і то інтернет є тільки періодично.
показати весь коментар
25.01.2023 12:20 Відповісти
Безготівковий розрахунок зашибісь , а от ставки до середньоєвропейского рівня треба піднімати разом з ставкою середньоєвропейської зарплатні
показати весь коментар
25.01.2023 11:42 Відповісти
А ОП це хто ? Збіговисько дармоїдів і мародерів які роблять вигляд що роблять щось корисне для держави .До речі про ефективність ОП , в адміністрації Байдена в Білому домі працюють 48 співробітників , а в ОП Зеленського 146 ( !!!!) .Так багато потрібно для ЗЕ людей щоб записати відосік ?
показати весь коментар
25.01.2023 11:42 Відповісти
опщество пітарасів...в США понад 330 млн населення, а в Україні?
показати весь коментар
25.01.2023 11:46 Відповісти
а в Україні десь 33млн,а чинуш напевне як на параші...
показати весь коментар
25.01.2023 14:34 Відповісти
Долбодятли.
В населених пунктах до 15 тисяч жителів безготівкові розрахунки не обовязкові по закону.
показати весь коментар
25.01.2023 11:42 Відповісти
А прогресивний податок на величезні прибутки різних ''коломойських'', ахметок'' слабо ввести? Які відсотки вони сплачують п'ять, чи десять? Чи може взагалі не сплачують?
показати весь коментар
25.01.2023 11:43 Відповісти
"частка нелегального обігу тютюнових виробів досягає 30%, а для лікеро-горілчаної продукції ця цифра може бути ще вищою" Джерело:

І який довбень думає, що після оцього:

"підвищення оподаткування шкідливого споживання, наприклад - тютюн, алкоголь і викопне паливо." Джерело:

тіньовий ринок зменшиться???

Ну а при відключенні електрики, коли "ляже" якийсь ретранслятор чи роутер і транзакція буде не можлива, то що робити?
показати весь коментар
25.01.2023 11:45 Відповісти
"Ставки планують підвести "до середньоєвропейських рівнів".
А статки?
показати весь коментар
25.01.2023 11:46 Відповісти
Заганяйте і далі тютюн та алкоголь в тінь, придурки.
показати весь коментар
25.01.2023 11:47 Відповісти
Тоді хто ж має створити умови для збільшення продуктивності праці і відповідно зарплат до середньо-європейського рівня? Всі ініціативи номенклатурної банди спрямовані на збільшення приховуваного оподаткування, тобто викачування екста грошей з кишень населення і жодної розумної ініціативи на збільшення виробництва. Збідніле населення не здатне буде інвестувати в будь яке приватне виробництво. Звідси вся "надія" на "закордонних інвесторів". Кожний такий інвестор хоче швидко отримати прибуток і до остаточного знецінення виробничих потужностей "скинути" актив якомусь лоху-аборигену. Бідний абориген має взяти кредит, віддати який вчасно неможливо... Ця фігня називається "неоколоніалізм". Будівництво такого суспільного ладу почав Яценюк. Всі його наступники ідуть протореним шляхом - народ біднішає(низька зарплата, високі податки та дорогі кредити), "інвестори" (чого варта афера з "зеленою енергетикою"!) та чиновники (корупція) багатіють, але всі прямують з України - одні в драних шкарпетках інші в мерседесах... Проголосуйте ще раз за "кварта 95" і будете яйця не кілограмами, а в грамах купувати...
показати весь коментар
25.01.2023 11:53 Відповісти
Довольно глупо, алкоголь является нашим мощным оружием. Если свободно продавать его населению, то намного проще травить кацапов метиловым спиртом (в заводной упаковке, с пробкой). Просто скидывать с дронов, оставлять схроны, раздавать с гуманитаркой через ватные пункты. Это очень сильное оружие. А если везде сделать чеки разнообразные, то кацапам будет проще отличить этиловый спирт от яда.
показати весь коментар
25.01.2023 11:54 Відповісти
Поки економіка України виживає тільки за гроші з США і від партнерів ви морального права не маєте піднімати податки для людей, ублюдки, тим більше до якогось там європейського рівня!
показати весь коментар
25.01.2023 11:58 Відповісти
Як працівник Запоріжсталі скажу, що Шурма рідкісна гнида і корупціонер
показати весь коментар
25.01.2023 12:03 Відповісти
У Запоріжжі і так всі знають, хто він.
Ніхто не забув, як у 2012 прийшли ахметовські і викинули за один день все керівництво, включно з Сацьким, який не дав заводу загнутись у 90-і.
показати весь коментар
25.01.2023 12:27 Відповісти
Шурма на "Запоріжсталі" вже давно не працює. Це поперше. Подруге, цікаво, ким Ви там працюєте?
показати весь коментар
25.01.2023 12:33 Відповісти
Син підказує що він був ще в Могилянці зазнайською гнидою,завдяки тату.
показати весь коментар
25.01.2023 13:43 Відповісти
Ви там в жОПі, взагалі з головою не дружите????
показати весь коментар
25.01.2023 12:06 Відповісти
А де ви бачили щоб в траці були мізки😃
показати весь коментар
25.01.2023 12:48 Відповісти
Ще один постріл собі в скроню? Ну-ну… Війна не триватиме вічно..
показати весь коментар
25.01.2023 12:06 Відповісти
Дятли!
показати весь коментар
25.01.2023 12:08 Відповісти
бабки з самогонними апаратами вже потирають руки
показати весь коментар
25.01.2023 12:09 Відповісти
Що за дурість? Це тільки підстьогне тіньовий ринок пального і алкоголю.
показати весь коментар
25.01.2023 12:09 Відповісти
если бы не левые нпз - вообже жоппа была пару месяцев...
показати весь коментар
25.01.2023 12:11 Відповісти
..с каких буёв?.. или это вброс темы для бестолкового срача в обществе??..
- так пристрелите арахниду-дермака как зрадныков, а потом дайте им посмертно "героев Украины"- тоже будет отвлекающая тема...
зачем экспериментировать во время Войны?..
а насчёт серого бабла - поищите, даже не выходя за пределы правительственного квартала, найдёте двойной бюджет Украины.. зебилы
зеаниматоры совсем нюх потеряли
показати весь коментар
25.01.2023 12:16 Відповісти
настав час дєрьмаку дати пзди.
показати весь коментар
25.01.2023 12:22 Відповісти
крыша едет не спеша тихо шифером шурша
показати весь коментар
25.01.2023 12:29 Відповісти
Цифровий концтабір все ближче. Потім заборонять готівку взагалі. А потім почнуть блокувати банківськи рахунки, якщо вийшов протестувати, або ******** щось погане про царя. А потім введуть соцрейтинг.
До речі у свіжих протестах у Канаді протестувальників вишукували через систему розпізнавання облич і блокували їм банківські рахунки.
показати весь коментар
25.01.2023 12:29 Відповісти
Непуганные дебилы потеряли берега
показати весь коментар
25.01.2023 12:31 Відповісти
Вместо того, чтобы прищучить десяток нелегальных производителей (они всех их знают и кормятся от них) очередной нано-реформатор секты "партии регионов" решил поставить раком всю страну.
показати весь коментар
25.01.2023 12:32 Відповісти
Заборони приводять лише до збільшення корупції.... і збагачення певних осіб країни...
показати весь коментар
25.01.2023 12:33 Відповісти
Довбо€би
показати весь коментар
25.01.2023 12:45 Відповісти
Tak. Ne budet sveta- ne budet nikakoi dorgovli. A moskalskaja netshist ne prekrashajet obstrelivat Ukrainu. Poka. Otkuda, blin ideja?
показати весь коментар
25.01.2023 12:56 Відповісти
ОПа розмірковує? Як хто? Як НЕдержслужбовці? Як контролювати кожну копійку мудрого наріТу і у випадку вашої потреби, конфіскувати?

За місяць до вторнення був запланований кінець епохи зеленої бідності гідності.
11.01.2022

У середині січня в офісі президента обговорюють можливість введення талонів на їжу.
показати весь коментар
25.01.2023 12:58 Відповісти
Хочу спросить у этих питарасов - а если не будет электричества то чем оплачивать услуги или товар?????? Это трутни и мажоры от власти имитируют бурную деятельность??? Какие же это дебилы, ***!!!!!!!!!
показати весь коментар
25.01.2023 13:02 Відповісти
"Хочу спросить у этих питарасов - а если не будет электричества то чем оплачивать услуги или товар????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
показати весь коментар
25.01.2023 13:10 Відповісти
В родном городе "я не лоха" очень не плохо процветает сеть магазинчиков "градус" там сигареты от 38 гр. Это с ф льтром и без акцизок. А водяра и конина вообще в пластиковых бутылках без любых опознавательных знаков. И все в открытую, никто не шифруется
показати весь коментар
25.01.2023 13:28 Відповісти
то ОП у нас мінестерства та ВРУ вже замінило?
показати весь коментар
25.01.2023 13:47 Відповісти
Про подобные запреты нужно было говорить до выборов,никто не давал вам право запрещать хождение наличных денег,объявляйте досрочные выборы и посмотрии сколько клоунов окажется в новом парламенте с дикими идеями.
показати весь коментар
25.01.2023 13:50 Відповісти


tZE inform

@tZEinform

·

https://twitter.com/tZEinform/status/1618081215348887553 10 ч

Офіс президента планує підвищити акцизи на алкоголь та пальне до рівня європейських, - Шурма В нормальних країнах втручання недержавних органів в державні справи називається "незаконним захопленням влади".
показати весь коментар
25.01.2023 15:40 Відповісти
З такою реформою, половині українців можна буде просто одразу пустити собі кулю в голову. На контролі буде все. Всі транзакції черз картки банків будуть відомі, і спитатися про доходи можуть навіть в пенсіонерів. ******* ставленники америкосів.... їх хвилює лише капіталізм, а ми, лише раби прав та свобод. сукі.
показати весь коментар
25.01.2023 17:40 Відповісти
У нас парламентсько-презеденське правління? Чи я помиляюся? Хто такий ОП і до чого воно?
показати весь коментар
01.02.2023 12:02 Відповісти