9294 відвідувача онлайн
4 137 36

Невиконання рекомендацій Венеційської комісії щодо реформи Конституційного Суду заблокує євроінтеграцію України, - Шабунін

кс

Венеційська комісія вийшла із жорсткою позицією щодо реформи Конституційного Суду України: прийнятий закон не відповідає їхнім двом ключовим рекомендаціям.

Про це повідомив голова правління громадської організації "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін, інформує Цензор.НЕТ.

"Про які ключові зміни йдеться:

1. Дорадча група експертів, яка відбиратиме кандидатів до КСУ, має включати 7-го члена, номінованого міжнародними партнерами.

2. Рішення Дорадчої групи щодо доброчесності та професійності кандидатів повинні мати обов’язковий характер для суб’єктів призначення суддів КСУ.

Венеційка озвучила ці рекомендації ще 19 грудня. Проте в ОП затято робили вигляд, що вони несуттєві, закон можна імплементувати без них, а ЄС та інші міжнародні партнери це проковтнуть", - написав Шабунін у фейсбуці.

На його думку, це означає, що ані Венеційка, ані міжнародники не делегують своїх експертів до комісії з відбору суддів КСУ без змін до закону. Також Європейський Союз не зарахує реформу КСУ, без чого переговори про членство неможливі.

Шабунін вважає, що Офіс Президента хоче взяти під контроль КСУ.

"Саме КСУ допоможе або стане на заваді проведеннюя після війни парламентських і президентських виборів водночас, чого найбільше прагнуть в Офісі. Заради збереження своєї влади частина Банкової поставила під удар не просто реформу КСУ, але нашу Євроінтеграцію", - написав активіст.

Невиконання рекомендацій Венеційської комісії щодо реформи Конституційного Суду заблокує євроінтеграцію України, - Шабунін 01
Невиконання рекомендацій Венеційської комісії щодо реформи Конституційного Суду заблокує євроінтеграцію України, - Шабунін 02

Топ коментарі
+22
Єрмак старається! Ось так ми будемо вступати і в ЄС і в НАТО! Все робить для того, щоб Україна виглядала в поганому світлі! Щоб були одні скандали на цьому шляху!
показати весь коментар
25.01.2023 20:00 Відповісти
+18
дограються зелені...
показати весь коментар
25.01.2023 20:00 Відповісти
+14
Це офіційно, пишеться в закордонних виданнях. І він не зелений як раз, він антізелений
показати весь коментар
25.01.2023 20:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То може так і було задумано?
показати весь коментар
25.01.2023 19:58 Відповісти
Єрмак старається! Ось так ми будемо вступати і в ЄС і в НАТО! Все робить для того, щоб Україна виглядала в поганому світлі! Щоб були одні скандали на цьому шляху!
показати весь коментар
25.01.2023 20:00 Відповісти
Вже і суддів на кілограми переводять
показати весь коментар
25.01.2023 20:00 Відповісти
дограються зелені...
показати весь коментар
25.01.2023 20:00 Відповісти
Це офіційно, пишеться в закордонних виданнях. І він не зелений як раз, він антізелений
показати весь коментар
25.01.2023 20:06 Відповісти
Нажаль він дуже багато зробив щоби зелень узурпувала владу у 2019
показати весь коментар
25.01.2023 21:09 Відповісти
Мудак не він… мудаки це в Венеціанській комісії ? Чи може в ОП
показати весь коментар
25.01.2023 20:33 Відповісти
Будь хто може зайти на сайт "Європейської комісії за демократію через право".
показати весь коментар
25.01.2023 20:38 Відповісти
Ні, це суд яника і татарова. Переробили його слуги Бені і малоросів і він став зелено-голубим. Десь так.
показати весь коментар
25.01.2023 20:12 Відповісти
Та шо ж такОє?
Новий набір пригоженсько- подляківських? Завзятий свіжак.


Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація:13.01.2023
показати весь коментар
25.01.2023 20:59 Відповісти
А почему зелю в список не добавил)или больше пол срока не всчет)
показати весь коментар
25.01.2023 21:26 Відповісти
Та яка може бути євроінтеграція при такій владі?
показати весь коментар
25.01.2023 20:02 Відповісти
Може хоч европейці навчать наших зелених і всяких різних гандонів жити по закону
показати весь коментар
25.01.2023 20:04 Відповісти
опять будут к владимссанычу гонца с ********** посылать?
показати весь коментар
25.01.2023 20:06 Відповісти
Мені здається що колоборанти зараз сильно активізувались, щоб максимально дискредитувати нашу країну в західних СМІ, кожен день щось роблять таке щоб там мали що писати
показати весь коментар
25.01.2023 20:07 Відповісти
А мені здається, що не із західних ЗМІ йде дискредитація, а із владних кабінетів. А в нас крім "телемарафона" Бені-Зелі нічого більше немає, тож західні ЗМІ почали трішечки писати, Уявили, якби написали все і більше, коли писали при минулій владі? Особисто я уявив, мародер на мародері. прикриваючись "патриотизмом" і не на часі.
показати весь коментар
25.01.2023 20:15 Відповісти
Я саме це і написав колоборанти при владі дискредитують зараз нашу країну
показати весь коментар
25.01.2023 21:22 Відповісти
А пам'ятаєш, Віталька, як тобі Барига (тм) не подобався?
показати весь коментар
25.01.2023 20:36 Відповісти
Віталька може і розчарований. Тим більше що хтось йому навіть дах спалив.
показати весь коментар
25.01.2023 20:40 Відповісти
Тоді ж і його другану Богдану електрокар спалили.
показати весь коментар
25.01.2023 21:25 Відповісти
Зеломойский зависим от многих людей и вещей, он не самостоятелен. Как актёр он безупречен и талантлив , но не более. Сколько позора , горя и отхаркивания ещё нам прийдется пережить от этой зависимости. Регионалы, бандюки, воры, ,, фейковые,,продажник прокуроры и судьи под управлением авантюристов Ермаков и прочих Арахамий - уничтожат Украину.
показати весь коментар
25.01.2023 20:49 Відповісти
Зеленський обіцяв, що якщо з'явиться його "свинарчук", він піде.

Брат Єрмака, Татаров, Резніков...
Це так, лише кого зразу згадав.
Що? Не доведено?

А по Гладковському було щось доведено?

А зараз? Це зупиняло команду ЗЕ?
Отож
показати весь коментар
25.01.2023 20:52 Відповісти
А хто сказав, що зелені шарлатани реально хочуть вступити до Євросоюзу?
показати весь коментар
25.01.2023 21:08 Відповісти
ой якби ж то тільки зелупи були проти вступу до Євро.
вся містечкова "еліта" дуже не хоче жити чесно і на одну зп.
Тут би народу реально не увіврвався терпець, купа воїнів загинуло і зараз проливає кров за майбутнє своїх дітей..
показати весь коментар
25.01.2023 21:51 Відповісти
Подайте хто скільки може на нове біле пальто!
показати весь коментар
26.01.2023 08:18 Відповісти