9661 відвідувач онлайн
27 006 26

У Дніпровському районі Києва пролунав вибух (оновлено)

київ

У Києві пролунав вибух, містян закликають перебувати в укриттях.

Про це повідомив мер Віталій Кличко, передає Цензор.НЕТ.

"Вибух у Києві! Будьте в укриттях!" - зазначив очільник міста.

Кличко додав, що вибух пролунав у Дніпровському районі Києва.

"Всі служби слідують на місце. Деталі згодом", - зазначив він.

Топ коментарі
+26
А чего бы не наводить? Если и поймают - то под залог отпустят или на орков обменяют. А вот если вешать на столбах, интереса значительно поубавилось бы.
показати весь коментар
26.01.2023 10:15 Відповісти
+16
На що рашиська мерзота здатна так це вбивати мирне населення та руйнувати інфраструктуру знищувати міста і села, вони створювати нічого не вміють невже ця орда надієтся зламати українців ,ні чорти ви викликаєте лише огиду ,прокльони і ненависть.Будь проклята нациська росія і народ цього терористичного утворення.
показати весь коментар
26.01.2023 10:20 Відповісти
+16
хто шо наводит? у нас что энергообъекты на колёсах? они десятилетиями стоят на одном месте
показати весь коментар
26.01.2023 10:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якась гнида в Україні це все наводить жеш
показати весь коментар
26.01.2023 10:13 Відповісти
А чего бы не наводить? Если и поймают - то под залог отпустят или на орков обменяют. А вот если вешать на столбах, интереса значительно поубавилось бы.
показати весь коментар
26.01.2023 10:15 Відповісти
Авжеж, а в нас з тими гнидами панькаються-отже будуть і надалі наводити...
показати весь коментар
26.01.2023 10:19 Відповісти
а в нас з усима панькаються - і з корупціонерами,корегувальниками яких випускають під заставу,та й з полоненими кацапськими вбивцями - золкіни телефонують здравствуй мама,і годують в полоні так,що їбала чуть не репнуть.чи не договорняк це нашої влади з ****** ?
показати весь коментар
26.01.2023 10:25 Відповісти
хто шо наводит? у нас что энергообъекты на колёсах? они десятилетиями стоят на одном месте
показати весь коментар
26.01.2023 10:22 Відповісти
Кто-то должен обновлять инфу о работоспособности объектов, степени их повреждения предыдущими атаками и.т.д.
показати весь коментар
26.01.2023 10:27 Відповісти
Ну вони ж не рандомно б'ють, хтось докладає про стан електростанцій або трансформаторів, в якому стані і так далі
показати весь коментар
26.01.2023 10:33 Відповісти
а эстанции дым в землю закачивают? трубы не видно за 5 км? или шпион залазит в топку и смотрит пламя?)
показати весь коментар
26.01.2023 11:05 Відповісти
Вроде, речь идет о АЗС, автозаправочной станции, там пятикилометровые трубы не предусмотрены..
показати весь коментар
09.07.2023 16:34 Відповісти
Кацапи знають все,що де знаходиться,і ніяких фільтраційних заходів,неначасі блд???
показати весь коментар
26.01.2023 10:15 Відповісти
Потужний. Все місто чуло.
показати весь коментар
26.01.2023 10:15 Відповісти
На що рашиська мерзота здатна так це вбивати мирне населення та руйнувати інфраструктуру знищувати міста і села, вони створювати нічого не вміють невже ця орда надієтся зламати українців ,ні чорти ви викликаєте лише огиду ,прокльони і ненависть.Будь проклята нациська росія і народ цього терористичного утворення.
показати весь коментар
26.01.2023 10:20 Відповісти
А як же "Понад 15 ракет випустили росіяни в напрямку Києва, всі цілі було збито ППО, - КМВА"?
показати весь коментар
26.01.2023 10:20 Відповісти
1.Ракета ПВО (практически исключено)
2.Баллистическая, помимо "пакета" из 15 крылатых
3.Таки какую-то не завтыкали.
Посмотрим по итогу как удалось отбиться.
показати весь коментар
26.01.2023 10:24 Відповісти
Набрихали щоб люди вийшли з укриття на прилет
показати весь коментар
26.01.2023 10:24 Відповісти
А то все в укрытиях сидят))))ох уж эти коспирологи мамкины на уензоре
показати весь коментар
26.01.2023 10:33 Відповісти
"Набрихали щоб люди вийшли з укриття на прилет"
Розум є у голові щоб таке казати ? Чи був відбій повітряної тривоги ?
показати весь коментар
26.01.2023 10:37 Відповісти
Ой теж мені, розумний зелебот-це нонсенс
показати весь коментар
26.01.2023 10:48 Відповісти
Тобто розуму вистачає тільки на "зелебот" ? Не дивно.
показати весь коментар
26.01.2023 10:58 Відповісти
Добре що Арестовича та Тимошенка посунули - ті би вже заявили що всі ракети збито і війна закінчена
показати весь коментар
26.01.2023 10:39 Відповісти
подивись, хто нами керує і подумай, чи можуть вони не брехати хоч у чомусь.
показати весь коментар
26.01.2023 10:43 Відповісти
А ****, у відповідь не прилітає щось потужне на мацкву (та взаголі нікуди), то можна обстрілювати хохлов. Зелена влада не спромоглася побудувати жодну ракеті за рік. Щось там бормотало про дрони помсти, але скоріш за все проморадьорили їх, як завжди.
показати весь коментар
26.01.2023 10:29 Відповісти
бо потрібнро було 450 млрд не в асфальт закатати, а в ракети вкласти. я в квітні 2019 сказав, що ми поплачемо. такого не очікував, але прогноз справдився - ридаємо