8469 відвідувачів онлайн
22 663 27

Окремий батальйон спецпризначення набирає воїнів, - комбат Салатенко, випускник командирських курсів у США

салатенко

Бійців і бійчинь Сил територіальної оборони та Добровольчих формувань територіальної громади закликають вступити до лав окремого батальйону спецпризначення Сухопутних військ України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук-сторінку очільника підрозділу Семена Салатенка.

Він уточнює, що батальйону потрібні офіцери (командири взводів, заступники командирів рот), сержанти (головні сержанти рот, головні сержанти взводів, командири відділень) і солдати (оператори БПЛА, сапери, старші стрільці, гранатометники, стрільці, номера обслуги - мінометники, стрільці-снайпери, бойові медики, стрільці-санітари).

Головні вимоги: патріотизм, вмотивованість, бажання навчатись, відсутність шкідливих звичок.

"Обмежено придатні і необмежено придатні.

Вік, стать, раса - значення немає.

Хто не вміє - навчу!

Ми не пафосна еліта, не "бригади прориву", "батальйони нового зразка" і т.п. Звичайні чорнороби війни.

АЛЕ

Воювати ми будемо - по-новому! І людей будемо берегти!!

Хто хоче битись зі мною пліч-о-пліч, хто має сили і натхнення, хто хоче навчитись чому новому - вітаємо у нас! М#ск@лі себе самі не вб'ють", - підкреслив Салатенко.

Контактний телефон: ‪+380 98 106 2399‬, Сергій.

Нагадаємо, а 2019 році головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов взяв у Салатенка інтерв'ю в рамках проєкт "Своя війна".

Салатенко - колишній депутат та ексголова Сумської обласної ради. Він пройшов повний курс підготовки командирів піхотних взводів армії США в Форт-Беннінг - IBOLC (Infantry Basic Officer Leader Course - "Піхотний базовий офіцерський курс лідерства"). Салатенко проходив підготовку разом із 220 офіцерами Армії і Нацгвардії США і був єдиним українцем на курсі.

Окремий батальйон спецпризначення набирає воїнів, - комбат Салатенко, випускник командирських курсів у США 01

Топ коментарі
+13
О, це те, про що я писав. Отак потрібно людей набирати, а не бігати за ними з повістками...
показати весь коментар
26.01.2023 18:34 Відповісти
+9
Женю КОШОВОГО і Саню Пікалова візьміть..Лосі здоровенні,будки в тєлік не влізають..і патріоти оху@нні..саме то для спецпризначенців..
показати весь коментар
26.01.2023 18:35 Відповісти
+3
Ьільки він пише про якихось бійців ьа бійчинь ТРО та ДФТГ. А якщо ти ані там, ані там не перебуваєш?
показати весь коментар
26.01.2023 18:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О, це те, про що я писав. Отак потрібно людей набирати, а не бігати за ними з повістками...
показати весь коментар
26.01.2023 18:34 Відповісти
Ьільки він пише про якихось бійців ьа бійчинь ТРО та ДФТГ. А якщо ти ані там, ані там не перебуваєш?
показати весь коментар
26.01.2023 18:36 Відповісти
А без загадковиз фраз?
показати весь коментар
26.01.2023 18:45 Відповісти
Женю КОШОВОГО і Саню Пікалова візьміть..Лосі здоровенні,будки в тєлік не влізають..і патріоти оху@нні..саме то для спецпризначенців..
показати весь коментар
26.01.2023 18:35 Відповісти
И минометчика сынка олигарха не забудьте.
показати весь коментар
26.01.2023 19:44 Відповісти
І вже орденоносці...
показати весь коментар
26.01.2023 21:19 Відповісти
А коля каклета записался уже?
показати весь коментар
26.01.2023 18:50 Відповісти
Він тили в Таїланді інспектує, в підрозділ людей набирає.
показати весь коментар
26.01.2023 18:59 Відповісти
Йому нема коли. Він 24/7 пахає, не злазячи з масажного столу.
показати весь коментар
26.01.2023 21:06 Відповісти
Можете набрать в гуглі батальон ВОСвобола , а потім батальон Слуги народу, повірте, буде дуже цікаво
показати весь коментар
26.01.2023 18:54 Відповісти
А скільки за касапський скальп дають??
показати весь коментар
26.01.2023 18:58 Відповісти
Za skalp nacistko-fashistkova roSSijanina ljubov Ukrainskova naroda i uvazenie vsex uchastnikov ramshtaina...
показати весь коментар
26.01.2023 19:51 Відповісти
Так війна надовго зятегнеться... а ось давали би за дохлого чмобіка 200 боксів, вони б вже й закінчилися.
показати весь коментар
26.01.2023 19:57 Відповісти
Zashtitu rodini protiv nacistko-fashistkix roSSijan dengami merit nelzja... Uvas tolko odna Ukraina i ljubov svoei strane nemeritsa dengami, tolko svoimi postupkami mozet chelovek pokazat chto dljanivo Ukraina. Esli napadut na moju Latviju, ja toze poidu ubivat roSSijan... Ja ne tolko divanniji voin, ja uze eto delal...
показати весь коментар
26.01.2023 20:06 Відповісти
Це все зрозуміло.. але фінансова мотивація, точно би процес пришвидшила..
показати весь коментар
26.01.2023 20:13 Відповісти
А где диванные пердуны критикующие Байдена или Шольца.? Это понятно. Как появилась запись на фронт ,на защиту Родины эти гниды исчезли. Вы трусы и предатели своей Родины!!!
показати весь коментар
26.01.2023 19:38 Відповісти
а их не за что критиковать?
показати весь коментар
26.01.2023 19:47 Відповісти
Тищенко в батальон.Он после Таиланда вмотивований
показати весь коментар
26.01.2023 20:52 Відповісти
може операцію там собі зробив(ла) Толя.
показати весь коментар
26.01.2023 21:21 Відповісти