10751 відвідувач онлайн
35 981 143

Моє відрядження продовжиться, - "слуга народу" Тищенко

тищенко

Народний депутат від Слуги народу Микола Тищенко, який потрапив у скандал через поїздку до Тайланду, заявив, що перебуває в Азії "за наказом вищого керівництва" і його "відрядження" буде продовжено.

Про це нардеп повідомив у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"У грудні на нараді нам, народним депутатам СН, було поставлено задачу — розвиток дружніх взаємовідносин в напрямку Азії та Африки. Наприклад у В’єтнамі української делегації не було з 2014 року. Тож наразі я дійсно перебуваю з відрядженням в Азії. Усі вищі керівники в курсі, як і голова моєї фракції. Триває війна і ми лише виконуємо накази", - пояснив свої дії Тищенко.

Народний обранець повідомив про проведені переговори у Вєтнамі та Тайланді, в результаті яких "підписано відповідні документи" та "досягнуто важливого дипломатичного погодження" для підтримки України.

"Наразі моє відрядження продовжиться, як і планувалось. Адже я дію виключно в інтересах України , що сьогодні включає в себе налагодження дипломатичних стосунків на міжнародній арені для прискорення нашої Перемоги. Повернусь з позитивним результатом для країни", - наголосив нардеп.

Нагадаємо, 26 січня посольство України в Таїланді анонсувало зустріч з народним депутатом "Слуги народу" Миколою Тищенком. Пізніше Давид Арахамія повідомив, що в СН ініціюватимуть виключення Тищенка зі складу фракції та партії "Слуга народу". Згодом стало відомо, що нардепа Тищенка виключили з політсили. Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук запевнив, що не відправляв нардепа у відрядження до Таїланду і жодних документів щодо цього не підписував. За даними ЗМІ, Тищенко перетнув кордон із Польщею ще 24 січня.

Моє відрядження продовжиться, - слуга народу Тищенко 01
Моє відрядження продовжиться, - слуга народу Тищенко 02

Топ коментарі
+57
https://prnt.sc/2LGj4jcyn6eh
Не Коля катлета ,а Оля очко
показати весь коментар
27.01.2023 00:42 Відповісти
+52
Клоун. Не помітив, що країна та люди змінилися з 24 лютого...
показати весь коментар
27.01.2023 00:29 Відповісти
+50
Какие такие документы имеет право подписывать народный депутат с другими странами??
показати весь коментар
27.01.2023 00:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Коля запиз ..дівся. Його скормлять в'єтнамським рибкам.
показати весь коментар
27.01.2023 04:32 Відповісти
Гнида може і не повертатись
показати весь коментар
27.01.2023 04:56 Відповісти
На жаль тупе 73 відсоткове бидло і надалі буде голосувати за наркомана Зелупу клоуна 🤡, і за клінічного ідіотка тищенко і за злодія рєзнікова і за гідоцефалан стейанчука і за безуглу, за тиетьякову ,верещук , вони вже забули і про Оман і про Чонгар, .
показати весь коментар
27.01.2023 05:35 Відповісти
- Діти, що каже корівка?

- Му-му!

- А що каже киця?

- Няв-няв!

- А що каже народний депутат України, коли був застуканий на гарячому?

- Я не винен! Я не збираюся звільнятися зі своєї посади!
показати весь коментар
27.01.2023 05:37 Відповісти
Так да , після пластичної операціі реабілітація потрібна Тайський хлопчик /дівчинка😃
показати весь коментар
27.01.2023 05:52 Відповісти
Орда зепройдисвітів.
показати весь коментар
27.01.2023 06:20 Відповісти
Гончаренко пише, що у слуг не вистачає голосів на покарання Тищенка Схоже, для них пояснення, що усі все знали, видається природнім і перекконливим Ох, підозрюю, все справді було «по cогласію», а тепер йде вимушений спектакль
показати весь коментар
27.01.2023 06:23 Відповісти
На Новий рік в Таіланд за державні кошти, а країна хай воює.
показати весь коментар
27.01.2023 06:52 Відповісти
Ну власне чому Зе можна було подібним чином, з такими ж самими поясненнями переміститися з Буковелю в Оман, а Миколі до Таїланду ні?
показати весь коментар
27.01.2023 07:13 Відповісти
Мені здається, що Колян показує, як будуть себе вести "слуги" після виборів. Їм скажуть, що вже перебрані, а вони заявлять, що виконують завдання найвищиго керівництва і будуть продовжувати своє клоунство.
показати весь коментар
27.01.2023 07:16 Відповісти
Коля хочет киви, или к Киве.
показати весь коментар
27.01.2023 07:48 Відповісти
Правильно, коля, ніхто невзмозі тобі "обломать тягу". Допоки не отримаєш нормальний т.з.колоніальний засмаг, не повертайся, а то у Раді будуть на тебе пальцями тикати.
показати весь коментар
27.01.2023 07:50 Відповісти
Микола-Котлета ще не накупався за державний кошт під час війни. Звичайна "зелена" хуцпа.
показати весь коментар
27.01.2023 07:50 Відповісти
Очень много Коли, Тищенко поставили задачу отвести внимание от яиц Резникова
показати весь коментар
27.01.2023 07:54 Відповісти
- Вы мне в конце концов не мать, не сестра и не любовница. (Арахамии і К)
показати весь коментар
27.01.2023 08:38 Відповісти
тока не надорвись там
показати весь коментар
27.01.2023 08:12 Відповісти
Не мешайте котлете работать,у него спецзадание от цирка - встретиться со всеми в мире царями,королями и шейхами, только он может с ним справиться.
показати весь коментар
27.01.2023 08:22 Відповісти
Найбільше українці в Україні, але чогось ви не піклуєтесь про них так , як в країнах де можна відпочити
показати весь коментар
27.01.2023 08:28 Відповісти
Интересно ,что круче, відрядження Тищенко или Оманские инвестиции
показати весь коментар
27.01.2023 08:31 Відповісти
- Кто, по-вашему, этот мощный https://ru.wikiquote.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BA турист ? Не говорите, вы не можете этого знать. Это - гигант туристической мысли, брат туристов СН и демократии и особа, приближенная к Президенту.
показати весь коментар
27.01.2023 08:42 Відповісти
І тут Остапа, пардон Колю, понесло
показати весь коментар
27.01.2023 08:35 Відповісти
Вино, https://ru.wikiquote.org/wiki/%D0%96%D0%B5%D0%BD%D1%89%D0%B8%D0%BD%D1%8B женщины и карты нам обеспечены.
показати весь коментар
27.01.2023 08:36 Відповісти
Ганд... (пардон) контрацептив!
показати весь коментар
27.01.2023 08:36 Відповісти
На відео тяжкі умови праці Колі

https://twitter.com/i/status/1618693690725384192
показати весь коментар
27.01.2023 08:36 Відповісти
- Давид, можно спросить вас, как турист туриста? Вы путешествовать умеете?
показати весь коментар
27.01.2023 08:40 Відповісти
,,Тупий та ще тупіший,, просто відпочивають поряд з ,,Слугою народу,,))),ні?
показати весь коментар
27.01.2023 08:49 Відповісти
Миссия этого придурка одна...отвлечь внимание народамот скандала в министерстве обороны типа Яйцегейт Резникова...
показати весь коментар
27.01.2023 09:13 Відповісти
У зеленского Оман, у тищенко Азия. У кого расия будет? У ермака?
показати весь коментар
27.01.2023 09:19 Відповісти
Так можеш уже и не возвращаться...
показати весь коментар
27.01.2023 09:31 Відповісти
А вдруг он там подписывает договора о поставке каких-нибудь вьетнамских или тайских видов вооружений? 😆
показати весь коментар
27.01.2023 09:39 Відповісти
Партію в'єтнамок з В'єтнаму та бурок фасованих з Буркіна-Фасо.
показати весь коментар
27.01.2023 10:44 Відповісти
"Усі вищі керівники в курсі, як і голова моєї фракції", - пояснив свої дії Тищенко. Джерело:

Отут я йому 100% вірю.
Він ще не все розказав - курсі не тільки голова фракції, а й "найвищий керівник" - преЗЕдет.
показати весь коментар
27.01.2023 09:43 Відповісти
Моя командировка продолжится.... в планах аНтарктида, мыс Горн, Огненная земля...огненная вода....

*Фото - второе место после фотографии в холле оманской гостиницы , выдававшееся за официальный приём ...
показати весь коментар
27.01.2023 09:46 Відповісти
Коля + сн = катлєта 🤫
показати весь коментар
27.01.2023 09:47 Відповісти
и сколько будет поставок таиланлских катлет?ну и лох ****...........................................
показати весь коментар
27.01.2023 09:55 Відповісти
Воно не дружить з своєю головою, воно хворе і вже давно!!!!
показати весь коментар
27.01.2023 10:03 Відповісти
А че Таиланд.... Почему не Сомали? Надо у них перенять опыт поднятия экономики и борьбы с безработицей....
показати весь коментар
27.01.2023 10:10 Відповісти
Как уже надоели эти губастые свинарчуки..
показати весь коментар
27.01.2023 10:55 Відповісти
в этой титанической работе главное не забыть надеть рубаху и штаны защитного цвета
показати весь коментар
27.01.2023 11:22 Відповісти
ОН ПРОСТО ОПЕРАЦИЮ ДЕЛАЕТ !)
показати весь коментар
27.01.2023 21:33 Відповісти
Продовжуй Коля, організовуй тайцям оборону Мукачево