8675 відвідувачів онлайн

Росіяни збираються красти електрику із Запорізької АЕС, - Генштаб

заес

Російські загарбники збираються налагодити постачання електроенергії з окупованої ними Запорізької АЕС до Росії.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"За наявною інформацією, в Енергодарі, з 2 лютого, ворог створює на атомній електростанції комісію для перевірки двох ліній електроживлення по 750 КВт з метою планування відновлювальних робіт та подачі живлення для транзиту електроенергії із Запорізької АЕС до росії", - йдеться у повідомленні.

При цьому, за даними "Енергоатома", зараз всі шість енергоблоків ЗАЕС зупинені, а окупанти блокують їхнє включення. Окупована станція продовжує постійно споживати електроенергію на власні потреби з енергосистеми України.

Раніше повідомлялося, що росіяни намагаються завербувати для роботи на ЗАЕС півтори сотні білоруських ремонтників. Є імовірність, що вони привезуть на ЗАЕС близько 150 фахівців з ремонту, котрі працювали на Білоруській АЕС.

Топ коментарі
+18
Нічого дивного: красти (а ще вбивати, грабувати, гвалтувати тощо) - національна ідея козломордії!
показати весь коментар
27.01.2023 21:19 Відповісти
+7
Ну нехай спробують . Гадаю - для Хаймарсів , дістати до трансформаторів на електропідстанціях 750 кВ , не буде проблемою .
показати весь коментар
27.01.2023 21:36 Відповісти
+5
бажано щоб кожен особисто крав. Найкраще красти, заклавши руками два цвяхи в розетку.
показати весь коментар
27.01.2023 21:38 Відповісти

Завантаження...