3936 відвідувачів онлайн
6 427 116

В Україні планують розробити нову систему контролю закупівель для армії

шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив розробити оновлену систему закупівель для армії, яка збалансує дотримання секретності та публічний контроль.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля у телеграмі.

"Провели нараду з Міноборони, Мінекономіки, Держаудитслужбою, СБУ та ДБР щодо закупівель Міністерства оборони. Доручив розробити оновлену систему, яка збалансує дотримання секретності та публічний контроль за закупівлями для армії. Обов'язковим елементом такої системи має стати публікація цін на продукти й товари", - написав прем'єр.

За його словами, для реалізації цього завдання він ініціював створення робочої групи під головуванням міністра економіки.

Шмигаль повідомив, що група розгляне питання можливості створення окремого розділу в Prozorro для військових потреб.

Топ коментарі
+63
Чим була погана стара Прозоро?

Заважала красти?👿
показати весь коментар
30.01.2023 18:37 Відповісти
+46
Там шулера, которые все-равно будут пытаться нас надуть. Резников вообще должен быть отстранен минимум за некомпетентность на время следствия.
показати весь коментар
30.01.2023 18:42 Відповісти
+33
Занадто прозоро, всі мудні просвічувались
показати весь коментар
30.01.2023 18:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Краще дослідити, хто справжні автори закону "Про оборонні закупівлі", як він за спиною Кабміну з"явися у Верховній раді , хто і у який спосіб проштовхував його, чому з досвіду роботи за попереднім законом (Про державне оборонне замовлення) протягом 30-ти років все позитивне було відкинуто? Якщо дуже глибоко копати, то можна вийти і на 5-ту службу фсб та їх агентуру в Україні.
показати весь коментар
30.01.2023 23:49 Відповісти
О, забігали. Не тільки резніков намагається сховати кінці в воду.
Цікаво, що вони вигадають, коли американці почнуть їх перевіряти? Валізи грошей запропонують?
показати весь коментар
31.01.2023 00:07 Відповісти
Має бути прийнятий закон про розкрадання під час війни, який прирівнює цей важкий злочин до державної зради і карається довічним ув'язненням без права на амністію...!З конфіскацією всього майна! Як ворожка пошепче!+ А за те, що вкрали з американських грошей то їх мають судити і сидіти в США, а то може статись, що відкупляться, або будуть керувати "бізнесом" із ВІП камер з джакузі, bljдями і ресторанним харчуванням з "вертухаями-цириками" на посилках...??!
показати весь коментар
31.01.2023 06:45 Відповісти
Так то воно так, але хто ж це зробить.
Вони навіть зажопників прикривають, а тут - проти себе закони прийняти..
показати весь коментар
31.01.2023 15:51 Відповісти
Прозору систему закупівель в Україні вже створили. Це Prozorro. Її прикрили під дитячими приводами та "перешкодами".
========
Що можуть створити умовні "peзнікови"? Хіба систему держрозкрадань. Пропоную назву: "Куліси", "Вуаль", "Блюр". Або система "Туман", щоб ніхто не порахував генералів по весільним яйцям чи дронам чи генераторам..
показати весь коментар
31.01.2023 00:07 Відповісти
Цю зелену сарану треба давити i цькувати,бо зжеруть Краiну i не подавляться.
показати весь коментар
31.01.2023 00:26 Відповісти
хворі. Є стандарти НАТО, є Прозорро, одного нема -конкуренції. Здорової конкуренції. А от схеми з відкатами є. Вони будуть думати. Чим?
показати весь коментар
31.01.2023 01:15 Відповісти
https://t.me/Chornovil_official Тарас Чорновіл 🇺🇦

До речі, от я зараз написав попередній текст, а потім задумався: чи багато українців, не задумаючись зразу зможуть відповісти на питання: "Хто прем'єр-міністр України?" І відсоток тих, які довго будуть вагатися з відповіддю та згадуватимуть, як же його звати, виявляться найбільш правими з нас усіх. Бо й дійсно - який з нього у біса прем'єр. Так собі - телефоніст на зв'язку з Єрмаком. Отримати наказ і передати виконавцям...
показати весь коментар
31.01.2023 01:49 Відповісти
А керівником проекту по розробці нової системи буде, звичайно, дупутатка БезУМна?
показати весь коментар
31.01.2023 03:34 Відповісти
Провели совещание поняли что контракты с ценами могут сливать, по факту был слит контракт главное чтоб баланс с соблюдения публичного контроля с ценами не перевесил в сторону соблюдения СЕКРЕТНОСТИ
показати весь коментар
31.01.2023 06:27 Відповісти
нет парни. так дело не пойдет
Шмыгать и Резников - пошли вон с должностей, жулье
показати весь коментар
31.01.2023 06:52 Відповісти
А до цього зашквару нікому й справи не було хто що краде?! Всім крадіям вистачало?!
Треба починати боротьбу з нікчемними паразитами на посадах: доки в системі не буде переважна більшість порядних професіоналів - гівно це а не система, бо вона буде вирощувати для себе нових нікчемних для України паразитів.
показати весь коментар
31.01.2023 07:47 Відповісти
"має стати публікація цін на продукти й товари" - так це ж вже було?

Поламали...

Верніть як було, систему прозорро, і просто затріть пару полів із даними щоб не можна було методами осінт провести аналіз і встановити стратегічно небажані до розголошення дані...
показати весь коментар
31.01.2023 08:22 Відповісти
нова система це:
яйця в кілограмах на метр кубічний
мясо в штуках
картопля в волтамперах
морква в метрах
вода в гігокалоріях
показати весь коментар
31.01.2023 08:28 Відповісти
а накуя ламав те що працювало?
показати весь коментар
31.01.2023 09:46 Відповісти
Сторінка 2 з 2