7784 відвідувача онлайн

Готові розглянути запити України на винищувачі F-16, - прем’єр-міністр Нідерландів Рютте

f-16

Нідерланди готові розглянути запит України на постачання винищувачів F-16, але поки такого запиту не надходило.

Про це заявив прем'єр-міністр Марк Рютте на спільній пресконференції з президентом Франції Емманюелем Макроном у Гаазі, передає Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

"Постачання зараз немає, запитів теж немає", - заявив Рютте.

Водночас він наголосив, що немає жодних табу на підтримку України для перемоги у війні з Росією.

"Але це дійсно був би дуже великий наступний крок, якщо до цього дійде", - сказав Рютте про постачання винищувачів.

Топ коментарі
+11
Агов зешобла передайте яйцеголовому резніку щоб запит дав до королівства Нідерландів на рахунок літаків! А не дірібаните харчами тяжолоє наследіє царского рєжиму.
показати весь коментар
31.01.2023 00:00 Відповісти
+9
Зєля хоче шоб його вмовляли взяти літаки.
показати весь коментар
31.01.2023 00:07 Відповісти
+8
Поки що Нідерланди та Польща в цьому питанні попереду інших держав. Дякуємо!
показати весь коментар
31.01.2023 00:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Агов зешобла передайте яйцеголовому резніку щоб запит дав до королівства Нідерландів на рахунок літаків! А не дірібаните харчами тяжолоє наследіє царского рєжиму.
показати весь коментар
31.01.2023 00:00 Відповісти
Та нєєє, рєзніков більш досвічений фахівець з яєць.
показати весь коментар
31.01.2023 00:12 Відповісти
Запити має надавати МЗС України, в складі посольств є військові атташе. Кулеба має працювати, а не чекати вказівок офісу Президента!
показати весь коментар
31.01.2023 05:30 Відповісти
Поки що Нідерланди та Польща в цьому питанні попереду інших держав. Дякуємо!
показати весь коментар
31.01.2023 00:02 Відповісти
а на підводний човен запит є чи теж нема? - все тіж самі зелені аналізи всім в очі у телеграммі...
Нідерлади вже не натякують, а в вухо оруть - "дайте офіційний запит!"
показати весь коментар
31.01.2023 00:05 Відповісти
Зєля хоче шоб його вмовляли взяти літаки.
показати весь коментар
31.01.2023 00:07 Відповісти
лялька балувана...
показати весь коментар
31.01.2023 00:09 Відповісти
Воно ж звикло щоб його носили на руках.
показати весь коментар
31.01.2023 00:16 Відповісти
Він хіба лох? Йому уже 45 років. Отримання Україною літаків різко змінить ситуацію на фронті не на користь рашистів.
показати весь коментар
31.01.2023 00:54 Відповісти
В Нідерландах є f-16??? Приємний сюрприз...
показати весь коментар
31.01.2023 00:06 Відповісти
У них их было дохера, а сейчас осталось около шести десятков бортов, правда старенькая модификация блок 20. Но вроде все "на ходу", проходили все регламентные работы и какую-то модернизацию, установку модулей наведения высокоточного вооружения модулей РЕБ , обновление навигационных систем, и могут использовать основную номенклатуру вооружения. Но мы их вряд ли получим. Скорее всего получать будем ту модификацию, на которой сейчас практикуются наши техники и пилоты.
показати весь коментар
31.01.2023 05:33 Відповісти
Скільки вже можна кота за хвоста тягнути? Орків вже скоро мільйон в Украіну приповзе; вже простих набоів на них вистачати не буде. А шановні партнери ніяк визначитися невзмозі.
показати весь коментар
31.01.2023 00:09 Відповісти
Стьопа. Прості набої закінчилися ще навесні. Захід постачає все, включаючи набої. (в цьому мусці хотів порекомендувати стулити пельку, але вирішив шо це буде невиховано). Тому вважаю ваші нарікання недоречними.
показати весь коментар
31.01.2023 00:20 Відповісти
А Штати дозволять? Отож.
показати весь коментар
31.01.2023 00:11 Відповісти
.
показати весь коментар
31.01.2023 00:13 Відповісти
Я думаю що Залужному ці телефони відомі.
показати весь коментар
31.01.2023 00:17 Відповісти
Не на часі,тут он ревізори тресуть по повній,які винищувачі.Резніков думає як помазати,щоб не опинитись наприклад десь на острові Гуам за гратами.
показати весь коментар
31.01.2023 00:19 Відповісти
Уже не готовы.
США не передаватимуть Україні літаки F-16, - Байден Джерело:
показати весь коментар
31.01.2023 00:24 Відповісти
Фсьо прапала, Байден нас сліваєт..)
показати весь коментар
31.01.2023 01:04 Відповісти
не варто думати що тепер нам дадуть літаки.

ми вже рік просимо усе в тому числі літаки.

тож, якщо нам не дають то не дають. з заявою чи без.

певен що як тільки нам вирішать дати то відразу буде подана заявка, залужний не буде як резніков чухати яйця.
показати весь коментар
31.01.2023 00:27 Відповісти
Дуже добре що готові розглянути. Повідомте коли передадуть і не пишіть про якісь припущення тільки даєте людям оманливу надію.
показати весь коментар
31.01.2023 00:41 Відповісти
Дяуцємо!
показати весь коментар
31.01.2023 00:52 Відповісти
Наша песня хороша, начинай сначала.
показати весь коментар
31.01.2023 00:52 Відповісти
https://edition.cnn.com/europe/live-news/russia-ukraine-war-news-1-30-23/h_29a7d871e7f3198448952e12ac467c76 Координатор Ради національної безпеки Білого дому зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі захистив рішення адміністрації Джо Байдена не відправляти винищувачі F-16 в Україну.
показати весь коментар
31.01.2023 04:42 Відповісти
Чому Б.Джонсон прилітав нещодавно до Києва ? Певен,що знову рекомендував герою відосиків почистити своє оточення від рашистських агентів,прізвища яких знає весь світ! Що він відповів, це зрозуміло по реакції Байдена та інформації від англійців про "Челенджери" на кінець травня,початок червня! Совпадєніє? Ну і не можна відкидати корупційні скандали!
показати весь коментар
31.01.2023 06:51 Відповісти
Щось ********* на жовто-блакитному постити?
показати весь коментар
31.01.2023 07:57 Відповісти