8826 відвідувачів онлайн

Україна може отримати танки Leopard-2 від Норвегії наприкінці березня

танк

Норвегія планує надати України танки Leopard-2 наприкінці березня.

Про це заявив голова Міноборони Норвегії Бйорн Арільд Грам, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Грам наголосив, що Норвегія хоче відправити Україні танки якнайшвидше.

При цьому Норвегія зараз має 36 танків Leopard-2, але точна кількість техніки, яку планується передати нашій країні, все ще невідома.

"Ми ще не визначилися з кількістю", - розповів міністр.

Топ коментарі
+4
Скажу більше. Велике крадівництво ніхто не відміняв.
показати весь коментар
31.01.2023 00:30 Відповісти
+3
Суцільні обіцянки, а танки десь там, за обрієм.
показати весь коментар
31.01.2023 00:27 Відповісти
+3
В рамках найбільшої в своїй історії військово-експортної угоди Південна Корея погодилася продати Польщі ще в липні 2022 близько 1 000 танків К2, а також 648 самохідних гаубиць і 48 винищувачів ФА-50.
Польща може купувати танки тисячами, а Україна може тільки гордитися своїми казнокрадами.
показати весь коментар
31.01.2023 00:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://fb.watch/in_YrDE7Uq/?fbclid=IwAR1tNWFnqAQS2hFZO8X1XDauEwBMlvOBE5e912xBRF-yn7weJefirB5sZNg https://fb.watch/in_YrDE7Uq/

https://www.facebook.com/savefop/?__cft__[0]=AZUM0sRV0hRxY9stswPN3dgRgRgQA_uQo6PT7eLH-9pFCmjBaAQ7-rqlYICJ2JBXpWngn5IzaeszMfZ_5BDmQP6_jCjCk-SEf3-y8f7fWhHhghysJTskWQz4sPlTLf1Lzc-nSdU8iK8COByTubtTdZn3WUUVeLkd2XFOgtyMnIZN1i2tTLPg5ThIaVI8q7rbiaxBsdO_pzI27DOdGT9lJ1EtnHpFuMKYNkH-9vVUe3H8qA&__tn__=kC%2CP-y-R Підприємці України / #SaveФОП був (була) в ефірі.







https://www.facebook.com/watch/?v=868137474508721&__cft__[0]=AZUM0sRV0hRxY9stswPN3dgRgRgQA_uQo6PT7eLH-9pFCmjBaAQ7-rqlYICJ2JBXpWngn5IzaeszMfZ_5BDmQP6_jCjCk-SEf3-y8f7fWhHhghysJTskWQz4sPlTLf1Lzc-nSdU8iK8COByTubtTdZn3WUUVeLkd2XFOgtyMnIZN1i2tTLPg5ThIaVI8q7rbiaxBsdO_pzI27DOdGT9lJ1EtnHpFuMKYNkH-9vVUe3H8qA&__tn__=FH-y-R



показати весь коментар
31.01.2023 00:23 Відповісти
мда.. просто мысли. как думает среднестатический американец, европеец. а думает он так - я даю деньги, оружие, помощь, обучаю чужих для меня людей за свои деньги. страна, которой я помогаю - в упадке, экономики нет, соответственно - у них нет денег. помогу. и тут же это же американец, европеец наблюдает зашквары мудней из таиланда, дабаёв, монако и прочей херни. и он думает - если экономика не работает, то откуда же деньги? получается, что за мои деньги, которые я отправил на помощь, они жопы греют на морях. вот как они думают. то же самое будет и с тяжелым оружием. они его не дадут ваще. просто из-за боязни того, что эти самые секретки тупо продадут на ту сторону. можете кидаться камнями.
показати весь коментар
31.01.2023 00:26 Відповісти
Скажу більше. Велике крадівництво ніхто не відміняв.
показати весь коментар
31.01.2023 00:30 Відповісти
и никто и никогда его не отменит. у меня в городе уже не работает ничего, кроме рынка, автобусного парка и супермаркетов. все! работы нет. че делать дальше - ваще хз.
показати весь коментар
31.01.2023 00:34 Відповісти
Щось від тебе засмерділо кацапським душком. Що це за наративи "абучают чужих людей"? Ці чужі люди ціною власного життя захищають зараз в тому числі і кордони ЄС та європейської цивілізації від рашистської орди.
показати весь коментар
31.01.2023 00:53 Відповісти
Суцільні обіцянки, а танки десь там, за обрієм.
показати весь коментар
31.01.2023 00:27 Відповісти
Завалять танками...але до літа, і можливо.
показати весь коментар
31.01.2023 00:30 Відповісти
Я заметил, что слова "может" или "не исключает возможности" появились в каждой новости о помощи Украине.
показати весь коментар
31.01.2023 00:34 Відповісти
В рамках найбільшої в своїй історії військово-експортної угоди Південна Корея погодилася продати Польщі ще в липні 2022 близько 1 000 танків К2, а також 648 самохідних гаубиць і 48 винищувачів ФА-50.
Польща може купувати танки тисячами, а Україна може тільки гордитися своїми казнокрадами.
показати весь коментар
31.01.2023 00:34 Відповісти
Бо Польща не готувалась до війни 8 років, їй хватило одного-від початку провокацій на кордоні блідосрусі.
показати весь коментар
31.01.2023 06:14 Відповісти
А може ніколи не получить, як я вже втомився від безглуздих новин, повідомляйте не припущення а результат.
показати весь коментар
31.01.2023 00:35 Відповісти
не читати не пробували, щойно вилупеньский ви наш?
показати весь коментар
31.01.2023 03:30 Відповісти
А й грець з ними, нам би уряд нормальний, щоб не крав, та своє будував, то дайте пару узі головному герою хай хоча б зраду розпузтить як у кіно, бо з такими керманичами жоден танк не допоможе (хіба що закатає в асфальт то кодло)
показати весь коментар
31.01.2023 00:51 Відповісти
их нравы
показати весь коментар
31.01.2023 01:54 Відповісти
Товарищи рассеяне!
Крепите интернациональную дружбу настоящим образом
Гойда!
показати весь коментар
31.01.2023 06:16 Відповісти