9318 відвідувачів онлайн
11 736 37

Умовою для переговорів є виведення військ РФ з України, - Шольц

шольц

Будь-які мирні переговори мають бути обумовлені виведенням Росією її військ з території України.

Про це повідомив канцлер ФРН Олаф Шольц, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

Крім того, не може бути жодного укладеного миру з Росією за спиною українців, заявив Шольц під час пресконференції з президентом Бразилії Луїсом Інасіо Лулою да Сілвою.

Німецький канцлер додав, що із президентом Бразилії у нього існує чітка спільна позиція: "Ми обидва засуджуємо російське вторгнення".

З іншого боку, бразильський лідер чітко відкинув надії на поставку в Україну боєприпасів для зенітних установок Gepard або для танків Leopard .

"Бразилія не зацікавлена ​​в передачі боєприпасів для українсько-російської війни. Бразилія – країна миру. І тому Бразилія не хоче брати участь у цій війні, навіть опосередковано", - сказав він.

Топ коментарі
+14
tZE inform @tZEinform https://twitter.com/tZEinform/status/1620270294278758400 3 ч
В\с частин МВС Чечні в Мелітополі згвалтували журналістку НТВ, яка приїхала робити про них репортаж. Але матеріал в ефір вийшов і про героїв армії Росії було розказано
показати весь коментар
31.01.2023 09:15 Відповісти
+14
**********, відтіктокана...
бородами всіма відчохчохана,
а за родіну - то ціна мала,
хай гвалтують суку - діла нема..
показати весь коментар
31.01.2023 09:22 Відповісти
+14
Это может быть и фейк. Вполне возможно, что на самом деле избили репортершу и изнасиловали оператора (мужского пола).
показати весь коментар
31.01.2023 10:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
tZE inform @tZEinform https://twitter.com/tZEinform/status/1620270294278758400 3 ч
В\с частин МВС Чечні в Мелітополі згвалтували журналістку НТВ, яка приїхала робити про них репортаж. Але матеріал в ефір вийшов і про героїв армії Росії було розказано
показати весь коментар
31.01.2023 09:15 Відповісти
попала в гарячую точку.....
показати весь коментар
31.01.2023 09:19 Відповісти
Підставила свою гарячу точку під дружні органи дружніх овцетрахів -- відчула себе вівцею, якою вона і є.
показати весь коментар
31.01.2023 09:23 Відповісти
**********, відтіктокана...
бородами всіма відчохчохана,
а за родіну - то ціна мала,
хай гвалтують суку - діла нема..
показати весь коментар
31.01.2023 09:22 Відповісти
показати весь коментар
31.01.2023 09:29 Відповісти
Это может быть и фейк. Вполне возможно, что на самом деле избили репортершу и изнасиловали оператора (мужского пола).
показати весь коментар
31.01.2023 10:14 Відповісти
показати весь коментар
31.01.2023 15:27 Відповісти
Ему половой орган бабушки вмонтировали взамен полового органа дедушки.
показати весь коментар
31.01.2023 18:55 Відповісти
а какая разница
показати весь коментар
31.01.2023 20:44 Відповісти
І в Криму нехай приберуть за собою
показати весь коментар
31.01.2023 09:16 Відповісти
себе нехай приберуть звідти - ми потім пропилесосимо....
показати весь коментар
31.01.2023 09:49 Відповісти
Хай ще якомога більше расєянські пропагандони погрожують німцям, ображають їх і глумляться і мо канцлер Німеччини взагалі зрозуміє, що е не війна путєнга, а насєленія тюрми народів, може ще кілька слушних речей скаже.
показати весь коментар
31.01.2023 09:18 Відповісти
Ото Шольц кумедный... Ты в Бразилию случайно не готовить лежбище для путлера поехал? Бразилия, Карл, через океан и два моря уговаривать везти то, что у тебя и так есть?
показати весь коментар
31.01.2023 09:28 Відповісти
нет и нет,только полный разгром шайки кремлевии,как военной так и политической,расфрмирование и уничтожение места дислокации
показати весь коментар
31.01.2023 09:54 Відповісти
Олаф, жму твою мужественную дрожащую руку! Главное - себя победить!
показати весь коментар
31.01.2023 11:08 Відповісти
придуркуватий лiвак не вбачає рiзницi мiж жертвою агресiї та агресором...
жертва сама винна...


У травні 2022 року в https://time.com/6173232/lula-da-silva-transcript/ інтерв'ю виданню Time да Сілва сказав, що замість того, щоб бути за столом переговорів для закінчення росіянської війни, Зеленський виступає у парламентах країн Європи і називав українського президента таким самим відповідальним за війну, як і президента паРаші пуйла: "Він хотів війни. Якби він не хотів війни, він би ще трохи домовлявся. Ось так.
Я критикував путіна, коли був у Мехіко [у березні], сказавши, що вторгнення було помилкою. Але я не думаю, що хтось намагається допомогти досягти миру. Люди розпалюють ненависть до путіна. Це не вирішить нічого!"




Луїса Ігнасіо Лула да Сілва під час виборчої кампанії, Сан-Паулу, 1 жовтня 2022. AP Photo/Victor R. Caivano

Президент США Джо Байден привітав Луїса Ігнасіо Лулу да Сілва з перемогою у "вільних, чесних та справедливих" виборах на пост президента Бразилії. У заяві Білого дому https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2022/10/30/statement-by-president-joe-biden-congratulating-luiz-inacio-lula-da-silva-as-president-of-brazil/ зазначено , що Байден сподівається на продовження співпраці між США та Бразилією.

У другому турі президентських виборів у Бразилії в неділю 30 жовтня 77-річний колишній президент країни та лідер лівої Робочої партії Луїс Ігнасіо Лула да Сілва здобув перемогу над чинним президентом Бразилії Жаїром Болсонару. Лула отримав 50,9% голосів, порівняно з 49,1% відданих за чинного президента Бразилії 67-річного лідера консервативної Ліберальної партії Болсонару.

У 2018 році Да Сілва був засуджений до ув'язнення за звинуваченням у корупції. Він наполягав на своїй невинуватості й називав кримінальне переслідування політично вмотивованим, а в березні 2021 року суд повністю його виправдав і скасував вирок.

Із перемогою да Сілву привітали також лідери ЄС, Великої Британії, Канади, Індії, Китаю, росії та інших країн.

А президент України Володимир Зеленський у https://twitter.com/ZelenskyyUa/status/1586969428251508736 привітанні у Twitter зазначив, що розраховує "на активну співпрацю з давнім другом України та посилення - стратегічного партнерства задля забезпечення демократії, миру, безпеки та добробуту в Україні, Бразилії та всьому світі!"

У травні в https://time.com/6173232/lula-da-silva-transcript/ інтерв'ю виданню Time да Сілва сказав, що замість того, щоб бути за столом переговорів для закінчення російської війни, Зеленський виступає у парламентах країн Європи і називав українського президента таким самим відповідальним за війну, як і президента росії пуйла: "Він хотів війни. Якби він не хотів війни, він би ще трохи домовлявся. Ось так.
Я критикував путіна, коли був у Мехіко [у березні], сказавши, що вторгнення було помилкою.
Але я не думаю, що хтось намагається допомогти досягти миру. Люди розпалюють ненависть до путіна. Це не вирішить нічого!"

У статті використано матеріали Reuters, Times, росіянськомовної служби Голосу Америки
показати весь коментар
31.01.2023 15:39 Відповісти
.

не обижайте плешивую бункерную крысу !


она обосралась, но все равно грозится броситься на любого, если с ней не будут вести

переговоров. плешивая бункерная крыса требует уважения.



https://i.postimg.cc/25nmxPbB/Screenshot-2023-01-28-09-40-09.png
показати весь коментар
31.01.2023 15:46 Відповісти
"бразильський лідер чітко відкинув надії на поставку в Україну *********** для зенітних установок Gepard або для танків Leopard . Джерело:

А як щодо кави?
Вона дуже знадобиться українцям, коли будуть пити каву та дивитись новини ввечері, як там Берлін, скільки ще днів протримається проти російських танків, три чи двадцять п'ять?
показати весь коментар
31.01.2023 15:56 Відповісти
Еталон міри тормознутості - один шольц.
показати весь коментар
31.01.2023 16:02 Відповісти


Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація:23.01.2023
показати весь коментар
31.01.2023 17:34 Відповісти
Тебе видає не тільки дата реєстрації, а й твоє бикування. Типова манера пригоженсько-подляківського бидла.
показати весь коментар
31.01.2023 19:03 Відповісти
До речі, на тему "старожилів" форуму. Не знаєш, куди поділись такі користувачі, як Serg Transcarpatian, Саша Крещатик. Вони теж думали, що будуть тут вічно восхваляти своє соє-божество, поки їх не забанили навічно.
показати весь коментар
31.01.2023 18:53 Відповісти
"Велике крадівництво". Повномаштебне вторгення. Сотні тисяч загиблих. Міліони депортованих.
Тому, не маю уяви куди вони поділися, як і не знаю, що сталося з Алі Насаном та Ірадою, наприклад.
Розумні люди. Було приємно читати їх коментарі.
Алі перестав писати, приблизно, під час пліснявого чемпіонства у боротьбі з ковід. Ірада, здаєтся, пізніше. Сподіваюсь, що вони живі і здорові.
показати весь коментар
31.01.2023 19:01 Відповісти
где Шрек Баблокат?
показати весь коментар
31.01.2023 20:49 Відповісти
Не нехочет Бразилия поставлять оружие, пусть поставляет обезьян. Мы их на леопарды-2 посадим.
показати весь коментар
31.01.2023 18:36 Відповісти
Шольценятко, а Крим - це Україна?
показати весь коментар
31.01.2023 18:42 Відповісти
Бразилия член БРИКС. От неё я другого не ожидал услышать.
показати весь коментар
31.01.2023 22:00 Відповісти
Бразилія не зацікавлена ​​в передачі *********** для українсько-російської війни.

Бразилія - країна миру. І тому Бразилія не хоче брати участь у цій війні, навіть опосередковано".



Не брати участі навіть ОПОСЕРЕДКОВО значить бути на стороні терориста. You are either with us, or against us/ти або з нами, або проти нас (с).
показати весь коментар
31.01.2023 23:30 Відповісти
А також репарації росією, відновлення інфраструктури, виплата сімям вбитих і тд