9294 відвідувача онлайн
5 564 91

ВАКС визнав необґрунтованою підозру Коболєву у справі про преміювання

коболев,андрій,коболєв

Вищий антикорупційний суд визнав необґрунтованою підозру колишньому голові правління НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву щодо неправомірності отримання премії.

Як інфоромує Цензор.НЕТ, про це у Facebook повідомив адвокат Олексій Носов.

Він зазначив, що відповідно до постанови про відмову в обранні запобіжного заходу суд не встановив жодних ризиків перешкоджання кримінальному провадженню — всі перераховані прокурором ризики нівелюються добровільним поверненням Коболєва в Україну.

Також ВАКС встановив, що Наглядова рада свідомо ухвалила рішення про преміювання і не зазнавала тиску з боку чиновника.

Також зазначається, що за п’ять років слідства у справі членів наглядової ради, у тому числі її голову, допитано не було.

Крім того, суддя визнав маніпулятивним твердження, що більшість членів наглядової ради є іноземцями, а тому не володіють знаннями українського законодавства.

Ці твердження суддя визнав такими, що суперечать ідеї корпоративного управління в акціонерних товариствах і дискредитують роль міжнародних експертів у складі наглядових та контролюючих органів.

Крім цього, обмеження щодо порядку встановлення премій уповноваженими на це суб'єктами на дії Коболєва в НАК не поширювалися.

"Ця постанова регулює обмеження щодо порядку встановлення премій уповноваженими на це суб'єктами, а не процедуру ініціювання такої премії іншими особами. А оскільки встановлення розміру премій голові правління належить до виключної компетенції наглядової ради, порушення вимог ухвали не було", - пояснив правозахисник.

Щодо встановлення розміру премії суддя встановив, що це є винятковою компетенцією наглядової ради компанії.

"Суд не встановив наявність у Андрія Коболєва повноважень, які надавали йому можливість впливати на прийняття рішень щодо встановлення розміру його винагороди", - зазначив Носов.

САП уже подала апеляційну скаргу щодо рішення ВАКС. Її розглядатиме Апеляційна палата ВАКС, яка має ухвалити остаточне рішення з питання обрання запобіжного заходу.

Топ коментарі
+26
А зараз комуняки в коментах вам розкажуть як все було насправді
показати весь коментар
31.01.2023 18:06 Відповісти
+19
ліпіцкая фабріка...
показати весь коментар
31.01.2023 18:10 Відповісти
+19
Тупість зелених зашкалює.
показати весь коментар
31.01.2023 18:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А зараз комуняки в коментах вам розкажуть як все було насправді
показати весь коментар
31.01.2023 18:06 Відповісти
А прихильники рабства вважають,що держслужбовець може виписати собі одномоментно премію, яку 90% громадян не заробить за все життя це норм?
показати весь коментар
31.01.2023 18:34 Відповісти
Виписав собі? Не наглядова рада "Нафтогазу", нє?
показати весь коментар
31.01.2023 18:41 Відповісти
Пане, а ви статтю взагалі читали?
Де ви побачили, що "держслужбовець виписав собі премію"?
Спеціально повторю текст з цієї новини:

"Також ВАКС встановив, що Наглядова рада свідомо ухвалила рішення про преміювання і не зазнавала тиску з боку чиновника." Джерело:

І далі:

"А оскільки встановлення розміру премій голові правління належить до виключної компетенції наглядової ради, порушення вимог ухвали не було", - пояснив правозахисник.

Щодо встановлення розміру премії суддя встановив, що це є винятковою компетенцією наглядової ради компанії. Джерело:
показати весь коментар
31.01.2023 18:57 Відповісти
Комуністи, як раз і вивели вид ментальних рабів, які тільки і бачать гівно навколо себе, типу, ніхто в світі не має права заробляти більше, ніж 120 радянських фублєй, а інакше стає ворогом.
показати весь коментар
31.01.2023 19:04 Відповісти
Навіть більше, та шайка виписала йому 46🍋$ , але піднявся шум і вони "скромно" обмежилися 10 ма. Взагалі якесь божевілля твориться, в країні з зарплатою в 300$ ,держслужбовець в мить стає мультимільйонером і знаходяться ще тіпи, що аплодують його "успіху" , бо він( юристи якщо точніше) виграли 100% виграшну на той момент справу.
показати весь коментар
31.01.2023 19:40 Відповісти
Там в перспективі були ще 100% виграшні на той момент справи але прийшли зелені і раптом почали бачити мир в очах *****....
показати весь коментар
31.01.2023 20:34 Відповісти
Це біографія Зеленського у кріслі президента!
"Як за 2 роки з пересічного артиста стати $ мільярдером"
показати весь коментар
01.02.2023 00:39 Відповісти
прихильники рабства вважають, що всі мають бути бідними і нічим не виділятись у порівнянні з іншими рабами, не треба плутати. Коболєв і наглядова рада повністю заслужено заробили свою премію, принісши всім українцям 3 мільярди долларів в бюджет - при тому, що премія насправді була дуже мала, усього 1% на ВСІХ. В компаніях з такими мізерними преміямі в світі ніхто не працює. Включаючи вас, товаріщ.
показати весь коментар
31.01.2023 19:16 Відповісти
Він за свою роботу й так суперзарплату отримує, але голощиколотники чомусь вважають,що вони якісь особливі і мають за 1 раз заробити собі і своїм правнукам.
показати весь коментар
31.01.2023 19:25 Відповісти
Він непогано заробив заробив для держави і отримав свій законний відсоток, а в таких нікчемних "голощиколотників", як ти, від цього палає пукан, плющить і душить жаба.
показати весь коментар
31.01.2023 19:41 Відповісти
одна з причин, чому в Україні будь-який бізнес приховує зарплату працівників, а особливо менеджерського складу. Щоб комуністи не бігали і не крічали "тю а чьо ето дірєктор мілліон сєбє оставляєт, он жє просто по тєлєфону базаріт і на крузакє вєсь дєнь куда-то катаєтся, навєрное по рєсторанам!"
показати весь коментар
31.01.2023 19:54 Відповісти
Для таких як аін еталоном є зєля! Обікрав дурних хохлів, грошики на кіпр , а охлосу зняв кіно про голобородька - бідного, поостого парня з народу! І, далі красти!
показати весь коментар
31.01.2023 20:33 Відповісти
з чого ти вирішив, що він отримує (точніше отримував тоді) суперзарплату? Для людини, яка приносить своїй компанії мільярди - заробляти мільйони це абсолютно нормальна зарплата. А ви зі своїм рабським культом бідності вже дістали. Від того, що в тебе немає ніякої здібності заробляти великі гроші - не значить що всі мають бути такими ж бідними.

люди, які заробляють "триста долларів" - заробляють "триста долларів", бо не здатні і не хочуть заробляти більше, "100% виграшна справа" (після 3х років судової тяганини) ти наша.
показати весь коментар
31.01.2023 19:51 Відповісти
Це всі працівники в Нафтогазі мільйони мають заробляти, але чомусь тільки керовники вважають,що вони варта, а робочі мають животіти незважаючи на надрибутки в їхній компанії. Звичайна корупція, так само як яйця по 17 гривень доя армії і судді з віллами на Канарах.
показати весь коментар
31.01.2023 20:05 Відповісти
Для тебе є дві дуже невтішних новини - лєнін давно здох, а дурість погано продається.
показати весь коментар
31.01.2023 20:21 Відповісти
Та норм продається! Ви на прєза нашого і вр подивіться!
показати весь коментар
31.01.2023 20:34 Відповісти
А зелені вважають,що треба собі таки преміі виписувати(і отримують!) коли замість мільярдів прибутку,"нафтогаз",під ЇХ керівництвом,отримує мільярдні збитки.
Так краще? Бо тебе цеж не цікавить!
показати весь коментар
01.02.2023 00:44 Відповісти
показати весь коментар
31.01.2023 20:15 Відповісти
Сума яку ти можеш, чи не можеш заробити "за все своє життя", це твоя особиста справа. Отримуй освіту, старайся, домагайся нових звершень і тобі буде заздрити Ілон Маск
показати весь коментар
31.01.2023 20:22 Відповісти
Держслужбовця за таке треба саджати! Починаючи з Ю.Тимошенко! Бо це вона започаткувала такі зарплати і премії держслужбовцям("яку 90% громадян не заробить за все житя") на посаді голови уряду і ВРУ радо підтримала.
А от Коболев не є держслужбовцем!
показати весь коментар
01.02.2023 00:36 Відповісти
атабрать і падєліть
показати весь коментар
31.01.2023 18:38 Відповісти
Я і без вищого суду це знала. Знала, що Коболев чесно заробив цю премію.
показати весь коментар
31.01.2023 18:49 Відповісти
ліпіцкая фабріка...
показати весь коментар
31.01.2023 18:10 Відповісти
та ні честнейшій суд зеленського
показати весь коментар
31.01.2023 18:14 Відповісти
який президент подіймав ВВП? Чи позитивно реформував суди?
Луценка без освіти в приклад не наводити чи тих же діамантових прокурорів.
показати весь коментар
31.01.2023 18:37 Відповісти
Нагадую, ви обрали неосвічену Бубочку презЕденом в 2019-му. Зараз 2023 рік.

6 грудня 2019 р.
"Венеціанська комісія жорстко розкритикувала судову реформу президента Володимира Зеленського. У такому вигляді реформа становить загрозу для незалежності всього судоустрою України, заявляють експерти Ради Європи."
показати весь коментар
31.01.2023 18:44 Відповісти
Навмання робити висновки може тільки зла чи дурна людина.
Розпач який в серцях людей мені зрозумілий. Але раджу не переносити своїх тарганів на інших.

негатив роз'їдає соціум, але забувати минуле - то пряма дорога до забуття.
показати весь коментар
05.02.2023 12:37 Відповісти
А кузьменко "мурка" був з освітою? А татаров з освітою? А Маляр, заступник міністра оборони з освітою? А Президент з освітою? Луценко до Генерального прокурора займав посаду Міністра Внутрішніх Справ, то думаю, що краще знав закон за єрмаків, які фактично керують тут всим.
показати весь коментар
31.01.2023 18:48 Відповісти
Остані - Порошенко. За Зеленського почав стабільно падати,бо крали - мародьорили як навіть Янек не зміг!
показати весь коментар
01.02.2023 00:48 Відповісти
Про йщоб не лилося, а вам все солодке спокою не дає! Випий заспокійливе!!
показати весь коментар
31.01.2023 18:57 Відповісти
черговий пшик?
показати весь коментар
31.01.2023 18:13 Відповісти
а для чого ти думав провели реформу ермака для суда...
показати весь коментар
31.01.2023 18:15 Відповісти
Ганьба-наше фсьо!
показати весь коментар
31.01.2023 18:16 Відповісти
Так а що ви очікували? Виплата була правомірною це всім відомо. Щодо розміру виплати - до наглядової ради.
Чи заслуговував на премію - так. Розмір, на мою думку, повинен був бути меншим.
Або треба було встановити премію не як %, а якусь сталу суму (але якщо б відсудили менше, то при сталій сумі премії у відсотках могло вийти більше по факту)
показати весь коментар
31.01.2023 18:42 Відповісти
ага я б побачив як би ви згодились піти працювати за 1% преміальних. "повинен був бути меншим". Ну що це за культ бідності нескінченний?
показати весь коментар
31.01.2023 19:56 Відповісти
Вам три роки? Я ж написав - премію заслужив.
В деяких випадках і 0,01% більше ніж достатньо.
Поцікавтеся яка зарплата у Ген. директора Apple, наприклад і про премії акціями з правом продажі через роки.
показати весь коментар
31.01.2023 21:33 Відповісти
Тупість зелених зашкалює.
показати весь коментар
31.01.2023 18:14 Відповісти
Здоровий глузд, це уже зрушення!!
А що там з Окружним та Печерським філіалами Басманного суду???
Утримуються на кошти Українців, а рішення виносять…, як рашисти *****…на шкоду України!!
Десь там і рада ДОБРОЧЕСТТЯ ….
показати весь коментар
31.01.2023 18:14 Відповісти

від 12.01.2023

Окружний адміністративний суд міста Києва (код ЄДРПОУ 34414689) повідомляє про початок процедури ліквідації на підставі Закону України №2825-IX від 13.12.2022 року «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду», який набрав чинності 14.12.2022.

Найменування підприємства, що ліквідовується: Окружний адміністративний суд міста Києва (код ЄДРПОУ 34414689).

Юридична адреса: 03150 м. Київ вулиця Велика Васильківська, 81

Фактична адреса: 01051 м. Київ вулиця Петра Болбочана, 8, корпус 1

https://dsa.court.gov.ua/userfiles/media/new_folder_for_uploads/dsa/OASK_LIQUDATION_2022_477.pdf Наказом Державної судової адміністрації України №477 від 20.12.2022 року утворено ліквідаційну комісію Окружного адміністративного суду міста Києва та затверджено план заходів з ліквідації

Місцезнаходження ліквідаційної комісії: 01051, м. Київ, вулиця Петра Болбочана, 8, корпус 1.

Претензії (вимоги) кредиторів приймаються протягом шести місяців із дня публікації цього оголошення відповідно до вимог чинного законодавства, шляхом подання письмової заяви на ім'я голови ліквідаційної Теперішня влада не мій кумир, але слідкуй за новинами)))
показати весь коментар
31.01.2023 18:23 Відповісти
Жаль, що САП на догоду зеленим вирішила цти до кінця дорогою ганьби. Еоболєв злочину не вчиняв. Крапка. Його моральність, чи дкховність - не осудна субстанція. А судити іноземців, чи навіть допитувати їх у САП кишка затонка. Особливо, коли ці іноземці зараз фвнансують цілу державу.
показати весь коментар
31.01.2023 18:14 Відповісти
Авже ж. Вони ж по закону грабують бюджет країни. Бо закони в нас написані для обслуговування системи. Тобто для можливості збагачення ТОП посадовців. Що вони і роблять.

"Кіса, кодекс надо чтіть" (О. Бендер).
показати весь коментар
31.01.2023 18:21 Відповісти
до 2019 року згідно законів зарплата депутата була 6500 грн. А місцеві депутати взагалі працюють безкоштовно. От де чесні люди, не те що ТОП посадовці.
показати весь коментар
31.01.2023 19:59 Відповісти
😁
показати весь коментар
01.02.2023 09:02 Відповісти
Преміювання Коболева було спільною авантюрою президента та Коболєва. Гроші частково пішли на виборну компанію Порошенка. Зараз вже нічого не зробиш.
показати весь коментар
31.01.2023 18:28 Відповісти
)))))))))))))
показати весь коментар
31.01.2023 18:33 Відповісти
а гроші, вкрадені бородатою бабусею у приватбанку, пішли на виборчу кампанію буратіни?
показати весь коментар
31.01.2023 18:37 Відповісти
Знов батько всрався
показати весь коментар
31.01.2023 18:38 Відповісти
Ні, не батько. А хто плив, плив, а на березі всрався.
показати весь коментар
31.01.2023 18:51 Відповісти
І знову брехня. Не втомились?
показати весь коментар
31.01.2023 18:46 Відповісти
Яка маячня!
показати весь коментар
31.01.2023 19:01 Відповісти
Ти адієт,чи просто расєянін?
показати весь коментар
01.02.2023 00:51 Відповісти
Треба писати вкінці кодове слово, скажімо "лопата", щоб нарід розумів, що це сарказм, або стьоб. 😊
показати весь коментар
01.02.2023 09:04 Відповісти
Конституция основана на справедливости - ви, что СЛЕПЫ? ... ну вы и ТВАРИ корупционные-суддишки ВАКС!
показати весь коментар
31.01.2023 18:31 Відповісти
В ціи історіі наглядова рада себе теж не обділила . САП не повинен відступати .
показати весь коментар
31.01.2023 18:32 Відповісти
Офшоры, миллионные премии за счёт граждан ета всьо законно.
показати весь коментар
31.01.2023 18:34 Відповісти
Офшори? У кого?
За рахунок громадян?
Зеленський відкликав позовів проти "грязьпрому" на 20 млрд доларів, щоб зустрітися з ****** в Парижі.
До речі, ...
31.05.2022
"6 місяців тому стало відомо, що українська влада відмовилася від стягнення майнових претензій із рф за анексію території АР Крим у Європейському суді з прав людини. За приблизними розрахунками, Україна втратила через його окупацію $135 млрд. Про це заявила радниця міністра енергетики України, дипломатка Лана Зеркаль на https://www.youtube.com/watch?v=asd4hH2mgBY Київському безпековому форумі

Як думаєте, мудрий наріТ не дуже постраждав? Чи, етоДругоє?
показати весь коментар
31.01.2023 18:54 Відповісти
Не понятно о чем вы? Ещё раз: офшоры и миллионные премии за счёт граждан ето законно. Или вы считаете все таки что ето не законно? Ну а ваши "Порошенко брата убил заявили..." какое имеет отношение к этому? Если интересно то "Порошенко брата не убивал, заявили..".
показати весь коментар
31.01.2023 19:44 Відповісти
Це я не розумі, про які офшори ви торочите? У вас є факти їх наявності? Діліться інформацією.
І які у вас проблеми з чесно заробленими преміями?
І де ви в моєму дописі побачили хоч слово про "Ну а ваши "Порошенко брата убил заявили..." какое имеет отношение к этому? Если интересно то "Порошенко" брата не убивал, заявили.."?
Що з вами?
показати весь коментар
01.02.2023 13:04 Відповісти
Опять что то вы темните. Офшоры вы считаете не законно? Чесно заробленные премии за счёт граждан вы тоже считаете не законными? Ну трохи напутал, каюсь, там не Порошенко а Зеленский брата убил кто то там заявил или что то в этом роде. И есть такие же заявления что не убивал и тд. И вообще назаявлять можно что угодно, у нас за это нет реальной ответственности а похайповать на чем попало ето уже наша реальность.
показати весь коментар
01.02.2023 13:34 Відповісти
ви "гражданє" вже заїбали, ніщєброди срані. Чесно. Всі в Україні мають бути бідні - інакше жаба давить.
показати весь коментар
31.01.2023 20:00 Відповісти
Да будь богатым кто тебе запрещает? Делай свой законный офшор и законно выписывай себе премий на миллионы. Только не плачь гражданам что с тобой делают сексуальные действия.
показати весь коментар
31.01.2023 20:06 Відповісти
Факти, офшорів і виписання собі премій, будьте ласкаві.
показати весь коментар
01.02.2023 13:07 Відповісти
Шо вы опять возражаете что офшоры и премии ето законно?
показати весь коментар
01.02.2023 13:35 Відповісти
Думали проїдуться на хайпі, на тій брехні, яку заправляли худобі у 2018 і 2019 році? Якщо там немає справи(злочину), то її і в суді не буде, хоч ти як тому судді розповідай і проси за вирок. Немає справ і не буде, тільки брехня і "розслідування" таких, як сучкимойсея, точніше момєйсучки по телевізору Бені. А головне, що Беня вивів із банку 5,5 мільярдів доларів США і нічого. Весь світ його розшукує, а Володя його заховав в Україні і він далі продовжує грабувати казну на мільярди. А вам підкидують то "ліпецьку" фабрику, то "Ротердам +", то премії Коболєва. Реальні справи будуть, коли будуть перевіряти "слуг", там їх буде тисячі і збитки дорівнювати бюджету України.
показати весь коментар
31.01.2023 18:36 Відповісти
а я сразу казав: це питання до Наглядової Ради а не до Коболєва, а хай підняли начебто він себе сам преміював
показати весь коментар
31.01.2023 18:37 Відповісти
Так, члени Наглядової Ради преміювали медеджерів, то яке відношення до цього мають такі, як Коболєв? Він отримав те, що йому нарахували, те, за що вирішили заохотити за сумлінну працю, досягнення в роботі, що яволяється одним з ефективних засобів мотивації персоналу. То Беня сам виніс з банку 5,5 мільярдів доларів США і нічого. Це якесь криворізьке право "монарха" призначати винних. Що не дав Коболєв прибутки компанії на "Велике крадівництіо" і зразу зявилася справа? А за який і чий рахунок працювали слідчі, прокурори, судді? За бюджетні гроші, які витрачені на забаганки однієї людини.
показати весь коментар
31.01.2023 18:57 Відповісти
Люди, ви хворі, збиткове підприємство,
на десятки мільярдів, виписує мільйоні премії, і всіх це влаштовує.....
ГНИДИ з заробітними платами, більшими ніж в президентів європейських країн,
і до чого це госпІдарювання привело...
Лохи, вас знову, почнуть стригти, щоб залатати цю дірку. зробили це при порохові, зроблять і вдруге....
показати весь коментар
31.01.2023 21:05 Відповісти
Так хворі не ми, а ті що довели таке прибуткове підприємство своїми тупими вказівками до банкрутства. І це не Коболєв, там інші призвіща, якими командували з ОПи.
показати весь коментар
31.01.2023 21:21 Відповісти
З 2012 до 2015 року «Нафтогаз» показував лише збитки. 2012 рік компанія закінчила зі збитком у 10,3 млрд гривень, 2013-й - 18 млрд (+74,8%), 2014-й - 88,4 млрд (+391,1%), 2015-й - 27,7 млрд (-68,7%). В 2016 році «Нафтогаз» зміг вийти на прибуток у розмірі 26,5 млрд гривень.Наступного року дохід компанії майже подвоївся - 39,4 млрд доларів. За підсумками 2018 року НАК отримав на 70,5% нижчий дохід, ніж роком раніше - 11,6 млрд гривень.У 2019 році чистий прибуток «Нафтогазу» склав 63,3 млрд гривень. Більшу частина суми склала компенсація від російського «Газпрому», отримана за рішенням Стокгольмського арбітражу. Після такого успіху в 2020 році «Нафтогаз» отримав 19 млрд гривень збитків. Але за підсумками минулого року компанія отримала 12 млрд гривень чистого прибутку. При цьому в першому півріччі 2021-го «Нафтогаз» звітував про 1,7 млрд гривень збитку.
Коболєв А.В. - голова правління НАК "Нафтогазу України" з 26 березня 2014 року і по 28 квітня 2021 року.
показати весь коментар
31.01.2023 21:31 Відповісти
Атнять і падєліть!
показати весь коментар
31.01.2023 18:38 Відповісти
Бюджетні гроші потрачени на зарплатню прокурорам які займались ціею справою на замовлення ОП вирохувать з зарплат прокурорів та ОП
показати весь коментар
31.01.2023 18:41 Відповісти
Слава мудрому ВАКСу, который спас от нищеты и панели на Брайтон - Бич старую сучку кобелеву !!!
показати весь коментар
31.01.2023 18:43 Відповісти
Не піддавайтеся "пролетарському духу" опівської пропаганди. Якщо Вам на карточку прийдуть гроші, то Ви не несете за це ваідповідальності, навіть в тому випадку, якщо вони Вам були нараховані помилково. А тут йому нарахували за сумлінну працю і нараховувала, скоріше за все бухгалтерія по наказу, який складали представники Наглядової Ради, а не керівник компанії.
показати весь коментар
31.01.2023 19:01 Відповісти
Ну нічого.
Є кишенькове дбр, сбу, яки вміють находити те, чого в природі не існує!
Відсудити декілька мільярдів у газпрому, та вивести нафтогаз у прибуто, таке просто так не забудуть!
показати весь коментар
31.01.2023 18:43 Відповісти
Тут питали де український танк. Отам він в преміях. Оті суди так само їх собі виписують.
показати весь коментар
31.01.2023 18:52 Відповісти
Вітренко обікрав нафтогаз на 54 млрд грн. Чому не питаєш де танки, які сцанич не купив
показати весь коментар
31.01.2023 19:46 Відповісти
У шлаку під асфальтом "великого годівництва" не шукали?
А він там є! Поруч з "нептунами"," вільхами","богданами" та іншим озброєням.
показати весь коментар
01.02.2023 00:59 Відповісти
Панять і прастіть, а ще виписати компенсацію за те, що Кобельок трохи понервував.
показати весь коментар
31.01.2023 18:53 Відповісти
рекс - пекс - фекс в стране .....ков))) і судаков.
Коболеву респект, вміє ділитись
показати весь коментар
31.01.2023 19:05 Відповісти
Він поделився 2 рази: спочатку з Порошенко, а потім з Зеленським.
показати весь коментар
31.01.2023 19:31 Відповісти
Когда уже займутся судьями???? Зачем нам такие суды???
показати весь коментар
31.01.2023 19:07 Відповісти
Починаю поважати Володимира Сцянича, за те, що він так красиво сцить на обличчя і без того обісцяним малоросам, які дрочили на посадки папєрєднікав. Цікаво, зрадойоби, які гарантували, що знесуть клована, якщо він не виконуватиме своїх обіцянок, вже збирають Майдан? 😅
показати весь коментар
31.01.2023 19:14 Відповісти
если не ошибаюсь про премию и её размер в процентах было заранее договорено, но зеленые хитропопыши как всегда решили всех кинуть и развести, как и зеленых инвесторов...
показати весь коментар
31.01.2023 19:22 Відповісти
Де можна подивитись ту Наглядову раду персонально, хтось знає?
показати весь коментар
31.01.2023 19:22 Відповісти
К маме и наворованным деньгам! Экс-глава НАК Нафтогаз Коболев рассказал, почему уезжает из Украины в США

Вслед за нардепом от «Голоса» Александрой Устиновой, которая https://ua24ua.net/nardep-ot-golosa-sorosa-aleksandra-ustinova-uletela-rogat-v-ssha-rodi-za-okeanom-stoyat-ot-20-000-dollarov/ отправилась рожать за океаном , в Соединенные Штаты Америки вдруг резко собрался бывший глава НАК «Нафтогаз» Андрей Коболев.

Об этом он написал на своей странице в Facebook.

Несмотря на то, что он является фигурантом дела о незаконной передаче газа коммерческим структурам на 2,2 миллиарда гривен, Коболев на своей странице в Facebook сообщил, что почти на месяц (до 5 марта) уезжает за границу.

«Вчера мой адвокат сообщил следователям ГБР о моем запланированном нахождении за границей с целью бизнеса (США и Великобритания) и семейного отдыха на период школьных каникул (ЕС). На всякий случай.

Вдруг кто-то неверно поймет причину моего отсутствия.

Остаюсь всегда открытым для сотрудничества со следствием в рамках Закона», - написал Коболев.

В США у Коболева, как известно, живет мама.

«Интересно, чего все так засобиралась в Штаты?

Или может у отъезжающих есть американские паспорта и они следуют призыву Байдена немедленно покинуть Украину?», - комментирует ситуацию Telegram-канал «Политика Страны».

Андрей Коболев был главой «Нафтогаза» с весны 2014 года по апрель 2021 года.

На своем посту он получал многомиллионные премии.

Его годовой доход в 2020 году составил 347 миллионов гривен.

Летом прошлого года Государственная фискальная служба проводила обыски в НАК «Нафтогаз» по уголовному делу по факту уклонения должностных лиц «Нафтогаза» от уплаты НДС на сумму 2,7 млрд грн.

По данным наших источников в правоохранительных органах, по «Нафтогазу» шли и другие расследования, их фигурантом был Коболев.

11 февраля 2022 года
показати весь коментар
31.01.2023 19:25 Відповісти
Коболєв повернувся із США в Україну для суду.
показати весь коментар
31.01.2023 19:44 Відповісти
Глава "Нафтогаза Украины" Андрей Коболев заявил, что перевел маме в США восемь миллионов долларов. Речь идет о деньгах, которые он получил в качестве премии за победу в суде над "Газпромом". Об этом он рассказал в интервью https://lb.ua/economics/2018/10/26/410864_kobolev_poyasnil_zachem_perevel.html "Левому берегу" .

- Я перевел деньги маме в Америку. Она там живет с 2006 или 2008 года, больше десяти лет точно. Если я проиграю апелляцию в 8 млрд гривен против меня, то что случится с моим имущество здесь? - заявил Коболев.

Также глава НАК отметил, что никогда не хранит в Украине больших сумм, т.к. на него постоянно открывают уголовные дела.
показати весь коментар
31.01.2023 19:53 Відповісти
А.Х.У.Є.Т.Ь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Зеленський найкращий президент в світі!!!!!!!!!!!
Єрмак, чемпіон!!!!!!!!!!
показати весь коментар
31.01.2023 20:56 Відповісти
позорище.