10139 відвідувачів онлайн
1 979 15

Україна щомісяця потребує $3 млрд фінансової допомоги від партнерів, - Мінфін

доллар,долар

Україна потребує близько 3 мільярдів доларів фінансування від іноземних партнерів щомісяця

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповіла заступниця Міністра фінансів України Ольга Зикова, повідомляє пресслужба Мінфіну.

"Попри безпрецедентно складні умови війни та постійну невизначеність, український Уряд гідно впорався з фінансовими та економічними викликами. Це стало можливим, не в останню чергу, завдяки неймовірним зусиллям міжнародних партнерів України, за що ми надзвичайно вдячні", - зазначила вона.

Зикова підкреслила, що Кабмін провів системну роботу для зменшення дефіциту бюджету шляхом збільшення податкових та митних надходжень, а також оптимізації низки напрямів бюджетних видатків.

Однак цього року потреба у міжнародному фінансуванні залишається відчутною та становить близько 3 млрд дол щомісяця.

Наразі уряд має підтвердження про фінансування від ЄС та Сполучених Штатів близько 30 млрд дол на 2023 рік.

Втім, залишається потреба ще у 10 млрд дол. І тут ми розраховуємо на допомогу від інших країн, та міжнародних фінансових організацій, зокрема МВФ", - розповіла Ольга Зикова.

Заступниця міністра наголосила, що Україна зацікавлена в забезпеченні ефективного, підзвітного та прозорого використання фінансування, в тому числі від донорів. Робота над створенням таких механізмів триває.

Топ коментарі
+8
Допомога братських країн це життєво важливо, але чому не робиться закриття офшорів, перегляд захмарної зарплатні і пенсії чиновникам, депутатам, суддям. "Героям" України літвіну, бойко, богуслаєву і ще сотням таких саме хероїв- агентурі сплачуються щомісячні виплати по 50 тис грн і 50л пального кожному ?..
показати весь коментар
01.02.2023 23:33 Відповісти
+7
Сколько уходит на зарплаты от 300 тысяч до 1,5 миллиона и премии за "интенсивность " труда ?
показати весь коментар
02.02.2023 00:09 Відповісти
+4
СМЕШНЫЕ , ............в Украине за сутки воруют в десять раз больше.
показати весь коментар
01.02.2023 23:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Допомога братських країн це життєво важливо, але чому не робиться закриття офшорів, перегляд захмарної зарплатні і пенсії чиновникам, депутатам, суддям. "Героям" України літвіну, бойко, богуслаєву і ще сотням таких саме хероїв- агентурі сплачуються щомісячні виплати по 50 тис грн і 50л пального кожному ?..
показати весь коментар
01.02.2023 23:33 Відповісти
СМЕШНЫЕ , ............в Украине за сутки воруют в десять раз больше.
показати весь коментар
01.02.2023 23:33 Відповісти
є бажання ознайомитись, за рахунок яких інструментів зросли податкові надходження в порівнянні з довоєнним роком...
показати весь коментар
01.02.2023 23:38 Відповісти
Вже не вистачає на велике крадівництво.
показати весь коментар
01.02.2023 23:49 Відповісти
Reuters:
"Мінфін США заявляє, що не має жодних ознак зловживання коштами США в Україні"

https://www.reuters.com/world/us/us-treasury-says-no-indication-that-us-funds-were-misused-ukraine-2023-01-31/
показати весь коментар
01.02.2023 23:52 Відповісти
Мінфін США робить заспокійливі заяви для американців. БД знаходиться під тиском республіканців.
Тиск наростає. Можемо багато втратити.
показати весь коментар
02.02.2023 02:34 Відповісти
Сколько Украине нужно в месяц на содержание стаи зеленожопых приматов - слуг избранного народа?
показати весь коментар
02.02.2023 00:06 Відповісти
Сколько уходит на зарплаты от 300 тысяч до 1,5 миллиона и премии за "интенсивность " труда ?
показати весь коментар
02.02.2023 00:09 Відповісти
після сьогоднішніх облав уже не потребує. Знайшли внутрішній ресурс, а якщо ще завтра так попрацюємо та до кінця тиждня то самі будемо кредитувати ЕС
показати весь коментар
02.02.2023 00:33 Відповісти
Дерьмаку на семочки.Он их быстро расфасует по карманами 3 млрд
показати весь коментар
02.02.2023 00:40 Відповісти
Абрамович за Челсі дасть 3 ярда, так і набирається
показати весь коментар
02.02.2023 03:35 Відповісти
https://youtube.com/shorts/b3kn7kPp8rA?feature=share ...

Дмитрий Потапенко объяснил мавзолейным ублюдкам,зачем нам Украина?
показати весь коментар
02.02.2023 05:44 Відповісти
https://youtube.com/shorts/0bMPI8n32KA?feature=share ...

Президент Польши Анджей Дуда про Україну та мавзолєйних Шизоїдів... усього хвилина промови,а на Мавзолєє чЛєніна паніка...🇲🇨🇺🇦
Слава ЗСУ та Генералу Залужному 🔱❤️🖤🔱🥇🥇🥇💪✊👍💯💯💯💯💯
показати весь коментар
02.02.2023 06:25 Відповісти
На госсзакупках и всяких тендерах разворовывается больше,сократите дармоедов на госслужбе,переведите их на стандартные зарплаты,запретите покупать блатные авто за бюджетный счет,выдавайте всем одинаковые пенсии и не нужно будет просить подачек.
показати весь коментар
02.02.2023 07:21 Відповісти
Суддям пенсию уже нечем платить, ДАИшники схудлы, депутаты ропщут, шо массаж подорожал...