11092 відвідувача онлайн
2 884 19

Зеленський пропонує ВР розширити повноваження голів військових адміністрацій на Харківщині та Херсонщині

зеленський

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді проєкти постанов, згідно з якими пропонується розширити повноваження начальників військових адміністрацій низки населених пунктів у Херсонській та Харківській областях.

Проєкти постанов №8414 та №8413 пропонують розширити повноваження начальників військових адміністрацій населених пунктів у Каховському та Херсонському районах Херсонської області, Ізюмському, Куп'янському та Чугуївському районах Харківської області, про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

На Харківщині розширення повноважень стосуватиметься начальників Савинської селищної військової адміністрації Ізюмського району, Вільхуватської, Курилівської сільських та Шевченківської селищної військових адміністрацій Куп'янського району, Старосалтівської селищної військової адміністрації Чугуївського району.

Пропонується, щоб у період дії воєнного стану та 30 днів після його припинення чи скасування начальники військових адміністрацій могли затверджувати тимчасову структуру виконавчих органів сільських, селищних та міських рад.

Також начальникам відповідних військових адміністрацій населених пунктів підпорядковуватимуться апарати сільських, селищних та міських рад та їхніх виконавчих комітетів, комунальні підприємства, установи та організації територіальних громад.

Топ коментарі
+8
наступ на місцеве самоврядування. дуже нагальна задача
показати весь коментар
03.02.2023 20:22 Відповісти
+7
ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ ОДИН!
показати весь коментар
03.02.2023 20:19 Відповісти
+6
ХРЕН ім по всій морді! Будуть красти ще більше!!!!
показати весь коментар
03.02.2023 20:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ХРЕН ім по всій морді! Будуть красти ще більше!!!!
показати весь коментар
03.02.2023 20:18 Відповісти
В Украине пока только одна беда - КОРРУПЦИЯ ! И эта беда поедает Украину уже более 30 лет ! Из за этой беды мы до сих пор не в НАТО, и война тоже благодаря ей ! И самое печальное, что ни одна власть с ней не имела желание бороться !
показати весь коментар
03.02.2023 21:10 Відповісти
ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ ОДИН!
показати весь коментар
03.02.2023 20:19 Відповісти
Все указанные места по Харьковск обл практически вдоль границы с Белгородск обл. Там растояние до кацапии от 3-6 км всего. Есть буквально в притык. Почти все по прежней власти там оказались предатели. Вся власть буквально----мэры, менты, налоговая, отдел образования, прокуратура---трудно даже поверить как массово оказалось. Может вообще пора отменить пока война исполкомы, только власть военных комендантов оставить? Прояснений то на дано широких по части такого решения. Может и правильно.
показати весь коментар
03.02.2023 23:14 Відповісти
Якщо ваші слова були б правдою, Харків не встояв б
показати весь коментар
04.02.2023 06:08 Відповісти
розширь краще собі місцє нижче спини, бо приїхала комісія по нього
показати весь коментар
03.02.2023 20:20 Відповісти
Не треба цього робити !
показати весь коментар
03.02.2023 20:21 Відповісти
наступ на місцеве самоврядування. дуже нагальна задача
показати весь коментар
03.02.2023 20:22 Відповісти
Війна це не іграшка !
показати весь коментар
03.02.2023 20:23 Відповісти
Все що робить влада, це на свою користь.
показати весь коментар
03.02.2023 20:29 Відповісти
Додати повноважень президенту! Таке солоденьке, і аж 12 замахів.
показати весь коментар
03.02.2023 20:30 Відповісти
Додати повноваження можна лише місцевим обраним владам з високим рівнем довіри. До зеленого лайна довіри жодної - там немає жодного призначення нормальної людини - не ватника, не рига, не українофоба...
показати весь коментар
03.02.2023 20:36 Відповісти
Ну правильно, расширить полномочия глав военных администраций до нехарактерным согласно их обязанностей и когда рашисты, не дай бог, опять попрут (а они будут переть) снять с должности... И возникает риторический вопрос: почему это только на Харьковщине и Херсонщине? Готовим ворота для рашистов? Да, mr. Зеледент?
показати весь коментар
03.02.2023 20:38 Відповісти
а на Запоріжжі чи Сумах? а Одесі чи Миколаїві??? ім теж кожен день прилітає нехіло
показати весь коментар
03.02.2023 20:50 Відповісти
Клоун.Дерьмака убери. Кто Тебе верит? В Европе-- Ты ТРЕПЛО!
показати весь коментар
03.02.2023 21:44 Відповісти
у них і так хавальник розширений... розширьте їм очко на зоні
показати весь коментар
03.02.2023 21:56 Відповісти
ні в якому разі...
приклад 220 вагонів та 300 фур гуманітарки ********* ВЦА
дадуть більше повноважень, ******** більше в рази....
показати весь коментар
03.02.2023 21:56 Відповісти
Дебіломарафон не може впоратися з думкою громадян, тому зегнида хоче скасувати місцеве самоврядування, спочатку в окремих областях, потім по всій країні, а тоді всі на виборчий марафон.
показати весь коментар
03.02.2023 22:47 Відповісти