5516 відвідувачів онлайн

З тіла пораненого українського захисника вилучили бойову частину гранати

граната

Медики дістали з тіла пораненого військового гранату ВОГ, яка не розірвалась.

Про це повідомило командування Медичних сил Збройних Сил України, інформує Цензор.НЕТ.

"При огляді лікарем-хірургом, у хворого було виявлено бойову частину гранати типу ВОГ, яка пропалила великий масив шкіри пацієнта.Хірург прийняв негайне рішення про оперативне втручання", - йдеться в повідомленні. 

За декілька хвилин боєприпас успішно вилучили з тіла пораненого та передали саперам. Найближчим часом військового евакуюють для подальшої реабілітації та одужання.

Топ коментарі
+32
народився в сорочці!!!!!!!!
показати весь коментар
05.02.2023 11:14 Відповісти
+22
"В сорочці народився!"
показати весь коментар
05.02.2023 11:14 Відповісти
+22
Просто ужас вытерпеть эту боль. Здоровья и скорого выздоровления нашему Козаку
показати весь коментар
05.02.2023 11:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
народився в сорочці!!!!!!!!
показати весь коментар
05.02.2023 11:14 Відповісти
Скоріше в бронежилеті.
показати весь коментар
05.02.2023 11:18 Відповісти
Бронежилет рятує від кулі, сорочка - від смерті.
показати весь коментар
05.02.2023 11:33 Відповісти
Взагалі-то фігурально.
показати весь коментар
05.02.2023 11:48 Відповісти
"сорочка" то майже вірна смерть - якщо комусь в ній вдалось вижити то його вважають фартовим
показати весь коментар
05.02.2023 13:21 Відповісти
вам відомий вираз "народився у сорочці" ?
показати весь коментар
05.02.2023 13:25 Відповісти
мені так, а Вам?
показати весь коментар
05.02.2023 13:34 Відповісти
Аби попало у бронік а не тіло то гайки, а так м'які тканини заблокували детонатор, а може вог бракований, у будь якому випадку Герой виявився фартовий, якнайшвидшого Йому одужання!
показати весь коментар
05.02.2023 11:36 Відповісти
Зараз у людей туго з почуттям гумору.)
показати весь коментар
05.02.2023 11:49 Відповісти
🤣
показати весь коментар
05.02.2023 12:08 Відповісти
"В сорочці народився!"
показати весь коментар
05.02.2023 11:14 Відповісти
Самоліквідатор не спрацював. Ото хлопцю підфартило!
показати весь коментар
05.02.2023 13:20 Відповісти
звідки візьметься "самоліквідатор" в сердечнику від бронебійного снаряду 30мм ?
показати весь коментар
05.02.2023 14:12 Відповісти
Вибач, то не ВОГ....
показати весь коментар
05.02.2023 16:19 Відповісти
Просто ужас вытерпеть эту боль. Здоровья и скорого выздоровления нашему Козаку
показати весь коментар
05.02.2023 11:17 Відповісти
Напишу цинічно зі слів солдат- це поранення має ціну по новому тарифу, сім'я буде лікувати за свої кошти, а оплата лікарняного буде знижена. Бо не на фронті ж.
показати весь коментар
05.02.2023 11:19 Відповісти
Стиць-*******, до чого це тут
показати весь коментар
05.02.2023 11:25 Відповісти
Граната вог з подствольника, не на фронті? Ти що - ChatGPT3?
показати весь коментар
05.02.2023 11:27 Відповісти
це ви відповідально за свої слова заявляєте?
чи це сарказм???
показати весь коментар
05.02.2023 11:30 Відповісти
Це зі слів солдат, реальних і після закону про нові тарифи. Що я написала не так? Маєте другі дані? Тоді як бути з захисником з трахеальною канюлею і доглядом батька, коли з гвинтокрила поранених відправили за кордон?
показати весь коментар
05.02.2023 11:47 Відповісти
Що це доводить ? Війна, поранених багато, випадки різні ...

Відправили за кордон !! Батько там за свої лікувати буде ?? Не пишіть єрунди.
показати весь коментар
05.02.2023 12:37 Відповісти
Ви про що? Я чітко написала про нові тарифи оплати для захисників, їх це турбує і вони мають рацію. Що не так з прикладом ,які були тут? І чим поранені на фронті і поранені при катастрофі відрізняються?
показати весь коментар
05.02.2023 12:44 Відповісти
Ви продовжуєте творити сумбур і плутанину.

" ... чим поранені на фронті і поранені при катастрофі відрізняються?" - звичайно відрізняються !!

Про усе інше нижче написав Вася Шевченко.
показати весь коментар
05.02.2023 14:20 Відповісти
Я уважно прочитала і згодна з Шевченком, але не з вами. Моє про зниження зарплати військовим і тарифи .Ви хоч прочитайте. А Шевченком підтверджено, що усе лягає на плечі інших, а не уряду. При тім,що при аварії чиновників відправили за впш кошт за кордон. Ви не маніпулюйте інформацією,а просто послухайте захисників
показати весь коментар
05.02.2023 22:38 Відповісти


Напишу цинічно зі слів солдат- це поранення має ціну по новому тарифу, сім'я буде лікувати за свої кошти, а оплата лікарняного буде знижена. Бо не на фронті ж.

Відповісти Керування спамом Мені подобається 8

1. У Ваших твердженнях плутанина і пересмикування почалася ще з "першого" посту.
2. Ви згодні з постом Шевченка, я з ним згодний, то у чому тоді різниця ???

Тому простіше з Вами погодитися і відчалити.
щасти.
показати весь коментар
06.02.2023 12:04 Відповісти
Читайте Шевченко. Він писав про етапи евакуації, я ж про нові тарифи оплати. Так що валіть
показати весь коментар
06.02.2023 13:19 Відповісти
на передовій пораненого тільки стабілізують (рідкі випадки коли приходиться робити більш складні втручання) і передають далі - прифронтовий шпиталь і далі тиловий шпиталь... на цьому ланцюжку ніхто ніколи і ніде не має ніяких "тарифів"...
тиловий шпиталь (або лікарня) робить все можливе...але є дійсно складні операції на які держава на жаль не виділяє коштів, як і на протезування (особливо на *******, біонічне), так і на інші операції наприклад у офтальмолога, або щелепного хірурга... як немає коштів в лікарнях на одяг-взуття і предмети особистої гігієни (пелюшки, станки для гоління, туалетний папір і таке інше), на смаколики і фрукти... про це дбають волонтери (ну так виходить в нас в країні), як і розмістити рідних, які приїхали доглядати за пораненим, теж лягає на плечі волонтерів і небайдужих
тому про тарифи і розцінки в загальному масштабі говорити важко (єдине що є це сума на утримання одного пораненого за добу, яка включає в себе стандартний набір ліків (а цей набір у кожного свій і інколи більш дорогі ліки або "пластини" рідні чи волонтери докупають самі) і харчування...
тому поранені на передовій всі є пораненими на передовій - тут статус один, поранений або скалічений в тилу - це інше, поранений у бійці у відпустці - це зрозуміло зовсім інше...
тобто кожне поранення має свою статистичну ціну, як для лікарні так і для пораненого (його рідних або волонтерів) в залежності від ступеня важкості цього поранення - так було, є і буде...
зовсім інша річ лікування за кордоном або реабілітація після поранення...тут вже як кому повезло...більшість це робить за свій кошт (або за кошти волонтерів)
показати весь коментар
05.02.2023 12:46 Відповісти
Я про тарифи, а ви про евакуацію. Що і де проводять, прекрасно знаю, бо сама медик. Давайте не будемо змішувати нову оплату військових з наданням послуг пораненим. Моє написане,що і хто отримує при різних ситуаціях. Ви говорили хоч з одним із військових? А я говорила сьогодні
показати весь коментар
05.02.2023 22:43 Відповісти
так здається ми розмовляли про різні речі...
просто слово "тариф" воно таке всеосяжне...
показати весь коментар
05.02.2023 23:15 Відповісти
Міняйте методички, бо рублів куратор не заплатить, в х.уйню що несуть пі.дарососійські боти вже ніхто не вірить
показати весь коментар
05.02.2023 11:39 Відповісти
це перший випадок - 9 січня 2023 року... а другий - про який йдеться в статті
(фото в редакції дійсно може бути одне на всі випадки)))

показати весь коментар
05.02.2023 11:33 Відповісти
ось так брехня і народжується - ні в першому ні в другому випаду ВОГа не було
показати весь коментар
05.02.2023 12:47 Відповісти
а шо то було? ви індентифікували вже?
бо непрофесійні військові лікарі і піротехніки написали - бойова частина гранати типу ВОГ...
а як би ви оте назвали? ну щоби без брехні..
показати весь коментар
05.02.2023 13:04 Відповісти
перший випадок - головна частина ВОГа який вже вибухнув (другий раз не вибухне)
другий випадок - сердечник бронебійного снаряду 30мм (взагалі не має вибухівки)

і хіба Ви бачили що написали піротехніки ? Ви бачили те що написали "професійні" журналісти
показати весь коментар
05.02.2023 13:16 Відповісти
дуже добре що ви так роз"яснили... головне що життя збережене...
інша справа що в тілі воїна лікарю так точно важко розрізнити що то таке...і яка може бути небезпека...
показати весь коментар
05.02.2023 13:23 Відповісти
по першому випадку був навіть рентгенівський знімок - чітко видно тільки головна частина, без запала який уже спрацював і тим більше без корпусу з вибухівкою

на то щоб лікарю було простіше розрізнити там був піротехнік
показати весь коментар
05.02.2023 13:38 Відповісти
ой...а як ви побачили що вже вибухнув? (фото з статті) хіба він остався б таким цілим???
дуже цікаво...
показати весь коментар
05.02.2023 13:27 Відповісти
подивіться як виглядає цілий ВОГ - думаю Вам також буде це не складно зрозуміти
показати весь коментар
05.02.2023 13:40 Відповісти
подивлюсь...
хоча думаю все одно лікарям треба дякувати...вони не специ і не вміють в кривавій рані розрізняти види зброї і її небезпеку...як напевно і журналісти...інша справа піротехніки, які могли зробити висновок і заперечити неточність журналюг...
показати весь коментар
05.02.2023 13:51 Відповісти
лікарям завжди потрібно дякувати
і ще потрібно докладати зусиль щоб не поширювати недостовірну інформацію

нажаль, люди, якщо не можуть перевірити то вірять в те що їм просто подобається - і це породжує надзвичайно велику кількість абсурду - каменти на цензорі тому дуже яскраве підтвердження

якщо маєте мізки то не приймайте в цьому процесі участь, або хоч намагайтеся не приймати.
показати весь коментар
05.02.2023 14:09 Відповісти
Це вже другий випадок, до речі
показати весь коментар
05.02.2023 11:32 Відповісти
другий випадок чого ?
показати весь коментар
05.02.2023 13:18 Відповісти
Це не ВОГ. Це сердечник від бронебійно-трасуючого снаряду БТ для стрільби із 30-мм автоматичної гармати
показати весь коментар
05.02.2023 11:33 Відповісти
Так, це бронебійний сердечник 30мм. БТ. Думаю, що зловив рикошет, вже немає балістичного ковпачка. Як би там не було, хлопаці повезло, здоров'я йому.
показати весь коментар
05.02.2023 11:57 Відповісти
на излете мелкашка была крохотулька пулька
показати весь коментар
05.02.2023 13:56 Відповісти
Дай Боже скорішого виздоровлення нашому воїну!
показати весь коментар
05.02.2023 11:36 Відповісти
Хірургу, уклін і велика подяка за сміливість та самопожертву, у порятунку життя нашого захисника.
Бережи та допомагай вам, хлопці, Господь і Матінка Богородиця
показати весь коментар
05.02.2023 12:00 Відповісти
вопрос как такой бочонок летя с низкой скоростью может встрять через бронекостюм..
показати весь коментар
05.02.2023 13:55 Відповісти
про який "бронекостюм" іде мова ?
показати весь коментар
05.02.2023 16:27 Відповісти
пиксель вольфштурм панцер камуфляжен)
показати весь коментар
05.02.2023 17:51 Відповісти