9111 відвідувач онлайн

В боях за Україну загинув студент-філолог КНУ ім. Шевченка Андрій Лісяк

лисняк

На донецькому напрямку загинув студент Навчально-наукового інституту КНУ Шевченка філології Андрій Лісяк.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу КНУ Шевченка.

"Успішний та наполегливий, він склав літню сесію, але не встиг захиститися - пішов на фронт. Після перемоги мав намір захистити бакалаврську", - йдеться у повідомленні.

За даними пресслужби, Андрій Лісяк вступив до КНУ у 2018 році на освітню програму "Мова і література гінді та переклад, англійська мова", а у 2019 році перевівся на освітню програму "Німецька філологія та переклад, англійська мова".

Утім з початком повномасштабного вторгнення Андрій Лісяк разом із батьком пішли у тероборону Києва. З літа воював у 110 бригаді ТрО на Донецькому напрямку.

Топ коментарі
+14
Сумно, Слава Герою і щире співчуття рідним і близьким.
показати весь коментар
06.02.2023 13:05 Відповісти
+13
Шана 🇺🇦
показати весь коментар
06.02.2023 12:57 Відповісти
+10
R.I.P. Воїну!
Герою Слава!

співчуття рідним.

знову загинув молодий і найкращий....
показати весь коментар
06.02.2023 13:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тут про нашого Героя, а не про Турцію.
показати весь коментар
06.02.2023 13:06 Відповісти
Шана 🇺🇦
показати весь коментар
06.02.2023 12:57 Відповісти
На жаль в нас гинуть найкращі ,а в ворога біосміття.
показати весь коментар
06.02.2023 13:02 Відповісти
Сумно, Слава Герою і щире співчуття рідним і близьким.
показати весь коментар
06.02.2023 13:05 Відповісти
R.I.P. Воїну!
Герою Слава!

співчуття рідним.

знову загинув молодий і найкращий....
показати весь коментар
06.02.2023 13:10 Відповісти
Ще одне сонечко в Небесну Сотню...
Дякуємо і прости
показати весь коментар
06.02.2023 13:15 Відповісти
Нестерпний біль від таких втрат 😪😪😪
Світла пам'ять Герою !!
показати весь коментар
06.02.2023 13:15 Відповісти
Господи, наші світлі діточки, цвіт наш, горе невимовне. Царство Небесне!
показати весь коментар
06.02.2023 13:19 Відповісти
- Головне - розуміння потрібно, що основна зброя війни - це люди. Це основний ресурс, який є у держави. Це унікальний ресурс. У нас дуже багато міністр оборони, президент говорять про західну зброю, про її важливість. Це дуже добре. Але зброя може працювати, якщо є кому з нею працювати. Якість розрахунків екіпажів, якість командирів, якість застосування - це є основним на війні. Зброю нам колись пришлють. А людей за лендлізом нам не пришлють. Я б хотів, щоб окрім промовляння політичних гасел "Бережімо людей", політики й відповідальні керівники почали системно щось робити для того, щоб берегти людей. Берегти - не означає ховати їх у якийсь підвал. Берегти солдатів на війні - це означає якісно готувати та керувати солдатами. Оце основне. Коли є така відповідальність і таке усвідомлення, то тоді ми йдемо шляхом перемоги. Оце основне - якість застосування людей на війні - це основне, про що на війні всі говорять. Джерело:
показати весь коментар
06.02.2023 13:22 Відповісти
Напоминаю в который раз. Не мне решать и остальным скорее всего, нужны нам филологи или нет? Это решает только тот кто им решил стать. Только в Харьковск обл 18 итк. И там уголовники, макароны на ужин ждут с утра, такая там мулька, даже в кино говорилось. Со стороны рф вроде филологов в плен наши не брали пока. А вот биомусор там решили спалить---и правильно! А у нас??? Берегут для выборов следующих? На фронт! А конвойников в заградотряды! Нехер бабло на чае, наркоте и шлюхах зарабатывать! Почему на ставит вопрос рада-зрада такой? Тогда тоже туда же с сыновьями! А вместо рады-зрады Комитет Гос Обороны из 25 человек. Мировая практика!
показати весь коментар
06.02.2023 14:15 Відповісти
Все так. Рашка кидає на війну непотріб, зеків всіляких, на зразок, вагнерівців, а в нас гинуть найкращі. Але стосовно використання зеків на фронті, є певна проблема, вони можуть вийти з-під контролю, покладатися на них теж важко, не думаю, що хтось хотів бути з ними поруч, я маю на увазі підрозділи, укомплектовані звичайними людьми), хз що їм там в голову взбреде, ще наших перестріляють, від них може постраждати місцеве населення (рашці один хрен, не на своїй же території воює), ну і репутаційні втрати, що ми використовуємо кримінал на війні, на які рашці знову ж таки начхати), а от нам можуть і допомогу зменшити. Хоча, можливо, їх можна якось пристосовувати до фізично важких робіт, окопи там якісь рити - не знаю. Загалом, слизька тема, але знову, як же прикро, що у нас гинуть люди з вищою освітою, несудимі, талановиті, а у них непотріб. Так що розумію ваші почуття
показати весь коментар
06.02.2023 14:59 Відповісти
А от на розмінування можна залучати.
показати весь коментар
06.02.2023 15:15 Відповісти
Pam'yataemo Zagiblix Voiniv Ukraini !Vi4na Slava !
показати весь коментар
06.02.2023 14:27 Відповісти
С.У.М.