11185 відвідувачів онлайн
3 900 29

Міністр оборони Німеччини Пісторіус прибув з візитом до Києва

пісторіус

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус прибув з візитом до Києва у вівторок, 7 лютого.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Twitter міністра оборони України Олексія Резнікова.

"Перший" Leopard 2 прибув до Києва. Їх буде більше. Дякую моєму колезі Борису Пісторіусу та німецькому народу. Танкова коаліція йде до перемоги!" - написав Резніков.

Міністр оборони Німеччини Пісторіус прибув з візитом до Києва 01

Нагадаємо, Німеччина ухвалила рішення передати Україні танки Leopard-2, а також дала "зелене світло" іншим країнам щодо постачань сучасних машин українським військовим.

Окрім того, уряд Німеччини сьогодні видав дозвіл оборонному концерну Rheinmetall та компанії Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) на постачання Україні 187 танків Leopard-1.

Топ коментарі
+9
На болотах окончательно снесло крышу Пошли угрозы со стороны унылого мерина в адрес Германии и США м вручением нот протеста. Идет к тому, что страны Запада начнут отзывать послов.
показати весь коментар
07.02.2023 19:02 Відповісти
+8
Вітаємо.
показати весь коментар
07.02.2023 18:38 Відповісти
+7
В Бучу його, Ізюм та Бахмут!
показати весь коментар
07.02.2023 18:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Бучу його, Ізюм та Бахмут!
показати весь коментар
07.02.2023 18:34 Відповісти
Привіз іграшку леопарда...
показати весь коментар
07.02.2023 18:34 Відповісти
Тепер він на кухонному столі в генералісімуса грати буде
показати весь коментар
07.02.2023 18:41 Відповісти
Генераліссімус сам сидить на столі і сміється з лохів.
показати весь коментар
07.02.2023 18:47 Відповісти
Дать єму яйцьо.
показати весь коментар
07.02.2023 19:34 Відповісти
По яйцях.
показати весь коментар
07.02.2023 19:45 Відповісти
Вітаємо.
показати весь коментар
07.02.2023 18:38 Відповісти
на танку? чи на бобіку?
показати весь коментар
07.02.2023 18:42 Відповісти
привіз мабуть............... "оце калеса"!!!!
показати весь коментар
07.02.2023 18:45 Відповісти
https://www.tiktok.com/@ivanmarksman/video/7171801259912088837 https://www.tiktok.com/@ivanmarksman/video/7171801259912088837

показати весь коментар
07.02.2023 18:48 Відповісти
Пісторіус прибув з візитом

Теперка усім піста!
)))
показати весь коментар
07.02.2023 18:51 Відповісти
На болотах окончательно снесло крышу Пошли угрозы со стороны унылого мерина в адрес Германии и США м вручением нот протеста. Идет к тому, что страны Запада начнут отзывать послов.
показати весь коментар
07.02.2023 19:02 Відповісти
В Бучу свозили? Как приедет - первым делом в Ирпень и в Бучу, а уж потом и разговор хорошо пойдет.
показати весь коментар
07.02.2023 19:11 Відповісти
І знову ''яйцеголовий'' світиться! Після таких ''зашкварів'' ...
показати весь коментар
07.02.2023 19:15 Відповісти
Тепер Пісторіуса можна з повагою називати Боря - Leopard ))
показати весь коментар
07.02.2023 19:24 Відповісти
Який міністр оборони такі і в нього "танки" в руках))...не знав, що у Пусторіуса смак то тонкого гумору.
показати весь коментар
07.02.2023 19:39 Відповісти
рєзніков в алаверди подарив сувенірну кілограмову ячейку з яйцями.
показати весь коментар
07.02.2023 19:42 Відповісти
reznikov- zhizneradostnyyi idiot !!!
показати весь коментар
07.02.2023 20:39 Відповісти
Танки потрібні ще вчора, а вони у іграшки бавляться.
показати весь коментар
08.02.2023 07:15 Відповісти