6270 відвідувачів онлайн
3 157 43

Польща готова прийняти Саакашвілі на лікування

саакашвілі

Польща запропонувала грузинському уряду прийняти на лікування колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

Про це заявив прем'єр-міністр Матеуш Моравецький після засідання Європейської Ради, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

"Польща ініціювала, і я говорив з багатьма прем'єр-міністрами на цю тему, пропозиції грузинському уряду, щоб Міхеіл Саакашвілі, колишній президент Грузії, міг лікуватися в Польщі", - сказав Моравецький.

"Ми боїмося, що в Грузії він може зіткнутися з усім найгіршим. Якщо Грузія хоче розраховувати на позитивну відповідь на свої європейські прагнення, вона також повинна серйозно поставитися до цього звернення, яке вже формулюється дипломатичною службою Ради", - підкреслив він.

Топ коментарі
+12
Як на мене, то лохонулись грузини... Багато в чому й доброму і поганому ми схожі ((( Як, наприклад, обирати лайно після нормальних президентів і урядів, котрі змінювали життя в кращий бік ((
показати весь коментар
10.02.2023 16:18 Відповісти
+8
Тобі покидьок вже і доза не допоможе
показати весь коментар
10.02.2023 16:59 Відповісти
+5
Михуїлу потрібна доза...
показати весь коментар
10.02.2023 16:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
грузинські "какая разніца" сприймуть це як руссофобию
показати весь коментар
10.02.2023 15:57 Відповісти
презідентка грузіі не може його помилувати, бо вона в грузіі не головна та таких важливих рішень не приймає. всі питання до іванішвіллі а він їх передасть путіну
показати весь коментар
10.02.2023 16:50 Відповісти
Лохонувся Міхо...
показати весь коментар
10.02.2023 15:58 Відповісти
Як на мене, то лохонулись грузини... Багато в чому й доброму і поганому ми схожі ((( Як, наприклад, обирати лайно після нормальних президентів і урядів, котрі змінювали життя в кращий бік ((
показати весь коментар
10.02.2023 16:18 Відповісти
Та з грузинами все понятно. Красиві байки від ********** посіпак зробили свою справу. А от Міхо, начебто розумний та з досвідом політичним, невже не прорахував все наперед. Або його ввели в оману колишні соратники які продались ***** та його дезінформували, або він дійсно лохонувся.
показати весь коментар
10.02.2023 16:22 Відповісти
А може і не колишні соратники ..
показати весь коментар
10.02.2023 19:01 Відповісти
То все добре, але наче його хтось відпустить на лікування до Польщі
показати весь коментар
10.02.2023 16:07 Відповісти
Михуїлу потрібна доза...
показати весь коментар
10.02.2023 16:41 Відповісти
Тобі покидьок вже і доза не допоможе
показати весь коментар
10.02.2023 16:59 Відповісти
Скоріше тобі гівна відро потрібно, ти чмо однодумець путіна.
показати весь коментар
10.02.2023 17:30 Відповісти
презідентка грузіі не може його помилувати, бо вона в грузіі не головна та таких важливих рішень не приймає. всі питання до іванішвіллі а він їх передасть путіну
показати весь коментар
10.02.2023 16:49 Відповісти
Давно бы организовали рейд по освобождению Мишико. Он же громадянин Украины - поэтому имеем полное право!
Неужели так трудно проконсультироваться с евреями и выделить 3-4 вертолета на этот рейд?
показати весь коментар
10.02.2023 16:54 Відповісти
А коли він злочини вчиняв - він був "громадянином України"?
показати весь коментар
10.02.2023 17:05 Відповісти
А ты?
показати весь коментар
10.02.2023 17:14 Відповісти
А я тут до чого? Тут питання стоїть стосовно долі Саакашвілі - а не моєї
показати весь коментар
10.02.2023 17:20 Відповісти
А чем тогда мы отличаемcя от грузин?
показати весь коментар
10.02.2023 18:35 Відповісти
Ти не "єв"єй з Бегдічева"? Бо тільки вони питанням на питання відповідають!
показати весь коментар
10.02.2023 19:02 Відповісти
чому ви тут пропагуєте мовою окупантів та на користь окупантів?
показати весь коментар
10.02.2023 17:37 Відповісти
чому ти під флагом окупанта??? пнх
показати весь коментар
10.02.2023 18:22 Відповісти
питання стоїть інакше, чому у вас відсутні елементарні знання шкільної програми
показати весь коментар
10.02.2023 20:47 Відповісти
А у них "колумбійського еліксиру" вистачить? Чи йому і "лауданум" підійде?
показати весь коментар
10.02.2023 17:04 Відповісти
Наша ВЛАДА тоже приложилась к сегодняшнему состоянию МИХО ... чего только стоят , эти гонки за ним по крыше . ЗА КОРРУПЦИОНЕРАМИ ТАК НЕ БЕГАЛИ . Пригласили ЕГО В УКРАИНУ ЯКА ГАНЬБА
показати весь коментар
10.02.2023 17:14 Відповісти
Ну да, некрасиво было. Давно надо было извиниться перед ним.
показати весь коментар
10.02.2023 17:17 Відповісти
чому ви тут пропагуєте мовою окупантів та на користь окупантів?
показати весь коментар
10.02.2023 17:40 Відповісти
чому ви тут пропагуєте мовою окупантів та на користь окупантів?
показати весь коментар
10.02.2023 17:39 Відповісти
Наша ВЛАДА теж приклалася до сьогоднішнього стану МИХО ... чого тільки варті ці гонки за ним по даху . ЗА КОРУПЦІОНЕРАМИ ТАК НЕ БІГАЛИ. Запросили ЙОГО В УКРАЇНУ ЯКА ГАНЬБА ...............................ТАК ПОДОБАЄТЬСЯ
показати весь коментар
10.02.2023 17:50 Відповісти
что у тебя за кликуха свинорыл...?
показати весь коментар
10.02.2023 17:46 Відповісти
⚡️Це тільки питання часу, коли поляки стануть баригами. Для такої істоти як сакашвілі не те щоб стерти межі розуміння порядності, для нього саме це поняття абстрактно.
показати весь коментар
10.02.2023 17:45 Відповісти
САМ ТО ЩО СТОЇШ ВОЇН ПОЛОВИЙ
показати весь коментар
10.02.2023 17:53 Відповісти
задайте це питання самому собі
показати весь коментар
10.02.2023 18:02 Відповісти
він сьогодні черговий по соєвой палаті замість старого зольдата
показати весь коментар
10.02.2023 18:28 Відповісти
хвалю, вмієте користуватися гугл-перекладачем краще ніж колега 😂
показати весь коментар
10.02.2023 18:53 Відповісти
Кожен хто хоче такі фотки як у сакашвілі, загуглить як робити вправу вакуум живота... і ви на всьому готовому
показати весь коментар
10.02.2023 17:46 Відповісти
Не допустити повернення злочинця до України!

тут сакасвілі зі своїми кримінальними елементами знищують будівлю Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневого палацу) в Києві, 17 грудня 2017 року
показати весь коментар
10.02.2023 18:20 Відповісти
https://www.facebook.com/watch/?v=842161739729937 ось воно справжнє обличчя сакашвілі, ось це жувало в Україні та дестабілізувало країни, обслуговуючи клан коломойського.
показати весь коментар
10.02.2023 18:48 Відповісти
шестёрки ***** не выпустят Михо из тюрьмы и уморят там.твари они поганые!
показати весь коментар
10.02.2023 19:05 Відповісти
а що сталося? перед засіданням Європарламенту карлсон почав зображати найхворішу у світі людину, щоб перетягнути увагу від поставок озброєння Україні на себе
показати весь коментар
10.02.2023 20:54 Відповісти
On v otlichnix usloviax. V bolnize, dvux komnatnaia palata, vrachi, semia, druzia. Prosto on ne prinimaet dostatochnuiu pischu, xochet viiti po sostoianiu zdorovia. Ne smojet. Pust nachinaet prinimat pishchu.
показати весь коментар
10.02.2023 19:42 Відповісти
У наших політичних колах пройшла інформація, що Польща робить цей запит, щоб підтвердити що сакашвілі симулянт
показати весь коментар
10.02.2023 20:58 Відповісти
Зелений антимайдан звісно б'є себе в груди п'яткою за сааку, бо це ж соратник. Забули вже, що цей покидьок витворяв.
показати весь коментар
10.02.2023 21:55 Відповісти
Якщо грузини все ж замордують (а вони його - таки замордують...) М.Саакашвілі, - то варто би їм порадити поховати його вниз головою. Це щоб, коли вони вчергове зморозять якусь хеню чи вчергове ляпнуться в якейсь (в-основному кацапське) гівно, - швиденько розгрібали до сраки, цілювали свого екс-президента в дупу і при цьому примовляли: "прости нас, Міхо, та порадь, що робити, бо уже в гівні по самі брови".
PS: А Грузія уже в гівні по самі вуха.
показати весь коментар
11.02.2023 17:46 Відповісти