13057 відвідувачів онлайн
7 537 10

Лікарі рятують життя 35-річному бійцю Олександру, всередині мозку якого застрягла куля, - гендиректор лікарні Мечникова Риженко

куля

Куля росіян зайшла в центр мозку бійця. Це поранення є смертельним за всіма канонами медицини, але реаніматологи змогли стабілізувати пацієнта, а нейрохірурги борються, щоб він мав шанс вижити.

Про це пише у фейсбуці генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Пуля, яка розламала праву тім'яну ділянку черепа і разом з кістковими відламками зайшла в центр мозку. Величезний крововилив в рановий канал. Четверту годину під мікроскопом усі: нейрохірурги, анестезіологи, медсестри - рятують життя 35-річного українця Олександра", - написав він.

Риженко зауважив, що поранення є смертельним за всіма канонами медицини. Але реаніматологи змогли відновити стабільність і перевести пацієнта зі стану коми 2 в стан коми 1.

"І це щодня, а вночі втричі більше в лікарні Мечникова боротьба заради життя", - наголосив Риженко, зауваживши, що всі реанімації та реанімаційні зали лікарні вкрай переповнені.

Топ коментарі
+31
Господи допоможи.
показати весь коментар
11.02.2023 10:19 Відповісти
+22
Проблематично буде дістати кулю і нічого важливого не зачепити.
Але можливо.
Вірю, що хірурги воїна врятують. З Божою поміччю.
показати весь коментар
11.02.2023 10:15 Відповісти
+21
Боже, бережи і поможи, нашому захиснику і нашим лікарям
показати весь коментар
11.02.2023 10:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Проблематично буде дістати кулю і нічого важливого не зачепити.
Але можливо.
Вірю, що хірурги воїна врятують. З Божою поміччю.
показати весь коментар
11.02.2023 10:15 Відповісти
Господи допоможи.
показати весь коментар
11.02.2023 10:19 Відповісти
Боже, бережи і поможи, нашому захиснику і нашим лікарям
показати весь коментар
11.02.2023 10:33 Відповісти
Наші лікарі та ЗСУ найкращі ! Щиро дякуємо всім!!!
показати весь коментар
11.02.2023 10:49 Відповісти
СЛАВА защитникам УКРАИНЫ!
показати весь коментар
11.02.2023 11:24 Відповісти
Молюся за нашого Воіна і дуже хочеться , щоби він одужав 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
показати весь коментар
11.02.2023 11:41 Відповісти
Сили та здоров'я Олександру і майстерности лікарям. А москалям хай сторицею повернеться все, що вони наробили.
показати весь коментар
11.02.2023 12:21 Відповісти
Поки Захисники боронять своїм життям Україну, привладні, під патронатом Стефанчука-Зеленського-ШмигалЯ, просто впродовж року втікають з України, виводячи-вивозячи через митницю в іноземні банки приватні, млрд з Держави!!!

Ну і для чого Українцям утримувати, отаких нікчем-бігунів на владних посадах, за рахунок власних податків…
Стефанчук-Зеленський-Шмигаль створили дику схему грабунку, балаканини, відмивання, а потім спокійної втечі з награбованим за кордон!!! СБУ та РНБОУ можуть дати ще якіснішу та детальну схему з кураторами по галузях!!!
Це ж саме бачуть і знають дипломати усього Світу !!!!
А у це й же час, Захисникам на передку, усі питання їх логістичного та матеріально-технічного забезпечення (харчування, лазнево-прального, медичного, ремонту автомобілів, опалення, дров, буржуйок, та ще сотні питань) ТРЕБА ВИРІШУВАТИ САМИМ АБО В НАДІЇ НА ВОЛОНТЕРІВ!!!
От і питання, для чого, оте кодло, що імітує діяльність Уряду виключно на території Урядового кварталу, треба утримувати та ще й платити «за особливі умови»!!!
показати весь коментар
11.02.2023 12:39 Відповісти
Слава Воїну!!!!! Одужуй!
показати весь коментар
11.02.2023 18:14 Відповісти
Врятуйте його, будь ласка.
показати весь коментар
11.02.2023 21:51 Відповісти